DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
en iyi saç ekim merkezi neresidir
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı
39.708
Cevap
609
Favori
5.411.013
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      0 Mesaj
      19 Temmuz 2011 22:43:59
      quote:

Orijinalden alıntı: erdemmli

Alıntıları Göster

Resimler

kardeşim, ekim alanında sanki kızarma var gibi, yoksa fotodan mı kaynaklanıyor. ten rengin ile üst kısım arasında fark var.
      açıklayabilir misiniz.
      teşekkürler...
      |
      |

• Yarbay
      3178 Mesaj
      19 Temmuz 2011 23:45:41
      nedense bazı kişilerde ekim sonrası kızarlıklık oluyor ve kolayca da geçmiyor forumda bir arkadaş nizoral şampuanla yıkama yapınca kızarılıkgın geçtiğini yazmıştı
      |
      |
    • Binbaşı
      1111 Mesaj
      20 Temmuz 2011 00:41:39
      Kızarıklık sorunu ben de çekmiştim ve Nizoral kullanmaya başlayınca azalarak yok olmuştu.
      Bilmiyorum şampuan sayesinde mi oldu. 2. aydan sonra büyük ölçüde azalıyor.
      Doktoru da aramıştım 4. aya kadar bişey kalmaz demişti. Net olarak Nizoral bu konuda faydalı mıdır bilemiyorum.
      İsterseniz siz de bir deneyin.
      |
      |

• Binbaşı
      1184 Mesaj
      20 Temmuz 2011 07:00:43
      quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

ekim yaptıranlar benim ekimin 2. günü bugün başım fena kaşınıyor(özellikle greftlerin alındıgı yerler, deniz suyu verdiler kaşınınca sık diye ama kesmiyor varmı başka bir yolu ?????

acil yardım

ekim bu işin kolay kısmıymış kafam fana kaşınıyo, çıldıracam
      |
      |

• Onbaşı
      27 Mesaj
      20 Temmuz 2011 10:21:51
      .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 12 Ağustos 2011; 15:06:58 >
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2011 10:24:54
      ARKADAŞLAR EKTİRENLER ŞİMDİKİ HALİYLE BİR FOTO GÖSTERE BİLİRMİ RİCA ETSEK VE NERDE YAPTIRDIGINI DA YAZARSA SEVİNİRİM.
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      20 Temmuz 2011 11:13:52
      arkdaslar cevre hastanesı yada memorial şişli hastanesınde kı sac ekım ekıplerıyle yada kurumlar ile ilgili bilgisi olan var mı

veya Son zamanlarda bu kurumlardan birinde sac ektırmıs olan ??
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2011 11:19:38
      selam miyagierde, bende cevre hastanesinde sac ekimi yaptirmayi düsünüyorum ve bende bilgi istiyorum burasi ile alakali
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2011 11:21:05
      quote:

Orijinalden alıntı: erdemmli

Alıntıları Göster

Resimler

ERDEMMLI FOTOLAR ICIN SAGOL;
      SON FOTONDAN SONRA GELISME OLDUGU BELLI
      DAHA 6 AY BILE OLMAMIS
      BUNDAN SONRA GIT GIDE DAHA SIKILASIR
      SEN ILAC KULLANIYORMUSUN?
      BENIM KENDI DÜSÜNCEM BU KIZARIKLIKLAR HAKKINDA:
      BANA GÖNDERDIGIN 4 AYLIK FOTODA YOKTU BU KIZARIKLIK BENCE SACLARIN ARTIK CIKMAYA BASLADI YA SAC DERISI ZORLANDIGI ICIN BÖYLE BI ETKI ORTAYA CIKMIS OLABILIR.

HERKESE BOL SACLI GÜNLER DILERIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drogba17 -- 20 Temmuz 2011; 11:23:04 >
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      20 Temmuz 2011 11:46:27
      dVULCUM , ozelden msj atamıyorum . sen gorustun mu yuzyuze ,gorustuysen ızlenımlerın neler ?
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      20 Temmuz 2011 11:49:10
      neden forumda hıc acıbadem ın yada memorıal ın ısmı gecmıyo acaba ıslerını cok ıı yapıyorlar kımse arastırmamı yapmıyor ya da reklam mı yapmıyorlar anlamıs degılım .
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      20 Temmuz 2011 12:19:00
      arkdaslar cevre hastanesı kan tahlılı yapıcaz dıyor local anestezı yapıyoruz dıyor ama memorial da kan tahlılıne gerek yok bız yapmıyorz local anestezı altında yapıyoruz dıyor sızce hangısın de yalan var ???
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2011 14:09:22
      Arkadaşlar, kızarıklığın ekim ile direk ilgisi yok, şöyle ki ; ekimden belli bir süre sonra 1,5 ay civarı, şu an tam hatırlayamıyorum ama drogba'nın da bahsettiği gibi kızarıklık ortadan kalktı. Sebebi tamamen sıcaklarla alakalı, her ne kadar güneşten korumaya gayret gösteriyor olsam da sıcaklardan ve o bölgenin hala hassas olmasından olsa gerek tekrar bir kızarıklık oldu. Hassas olduğunu düşünmemin sebebi yüzümden aynı sıcağa maruz kaldı ama o kadar kızarmadı.

drogba umut verici fikrin için sağol, bende öyle umud ediyorum, artık sıkıldım da doğrusu, her gün aynaya bak ne durumda diye çok sıkıcı bir durum. İlaca gelince, ilk başlarda 1 kutu biotin tablet kullandım ama yarayıp yaramadığına gelince bunu söyleyemem çünkü kullanmasaydım ne olurdu bilemiyorum ki 1 kutunun etkili olacağını düşünmüyorum. Bırakmamın nedeni ise şu zaten şu ilaçlar, solüsyonlar vs den kurtulmak için saç ekimi yapmışken, ekimden sonrada devam etmek bana mantıklı gelmedi. Bir takım arkadaşların forumda hiç bırakmamak lazım yoksa eski haline döner gibi yorumlarından sonra da bir daha kullanmadım açıkçası.

Randevuyu hangi güne aldın? Yaklaştı galiba, umarım herşey senin ve diğer arkadaşların umduğu gibi olur, tüm arkadaşlara selamlar
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2011 14:30:13
      evet erdemmli az kaldi öteki hafta cuma ekimim gerceklesecek insallah

dedigim gibi bir alman forumunda adamin saci 1 sene sonra cikmaya baslamis
      yani sen daha 5 ay 10 gündesin bence önümüzdeki aylarda baya bi gelisme olacak sende
      herhalde sende almanyada kaliyorsun
      eger öteki hafta carsamba zamanin olursa son durumunun fotosunu yüklermisin
      ha bide sendeki kizarikliklar hakan doganayda ekim yapan arkadasdada olmustu
      arkadas hakan doganaya email yazdi
      hakan doganay cevapta ona ozon yagi kulannmasini tavsiye etmisti
      istiyorsan dr la bir daha irtibata gec

saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drogba17 -- 20 Temmuz 2011; 14:37:20 >
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2011 16:52:56
      quote:

Orijinalden alıntı: drogba17

evet erdemmli az kaldi öteki hafta cuma ekimim gerceklesecek insallah

dedigim gibi bir alman forumunda adamin saci 1 sene sonra cikmaya baslamis
      yani sen daha 5 ay 10 gündesin bence önümüzdeki aylarda baya bi gelisme olacak sende
      herhalde sende almanyada kaliyorsun
      eger öteki hafta carsamba zamanin olursa son durumunun fotosunu yüklermisin
      ha bide sendeki kizarikliklar hakan doganayda ekim yapan arkadasdada olmustu
      arkadas hakan doganaya email yazdi
      hakan doganay cevapta ona ozon yagi kulannmasini tavsiye etmisti
      istiyorsan dr la bir daha irtibata gec

saygilar

Hadi hayırlısı o zaman, umarım mutlu olabileceğin başarılı bir çalışma çıkartırlar. Tamam önümüzdeki çarşamba bir daha foto atarım. Hakan Bey ozonun bir çok tedavide kullanılabileceğini söylüyordu, demek ki buda onlardan biri o zaman, denemekten zarar gelmez, kullanırım tabi.

Bu arada Almanya'da değilim, iş dolayısı ile gidip geliyorum kimi zaman, kal sağlıcakla.
      |
      |

• Onbaşı
      23 Mesaj
      20 Temmuz 2011 17:37:37
      arkadaşlar iyi günler ben 2009 yılı aralık ayında ilhan serdaroğluna ekim yaptırdım öncelikle süreci anlatayım ekim günü size bişeyden mesul olmadıklarına dair bi kağıt imzalatıyolar bu insanı biraz geriyor daha sonra ekime başladık ilk etapta doktor bey saçları kazıyolar ve doktor bey elindeki ince uçlu aletle saç yuvalarını açıyor daha sonra hemşireler onları tek tek alıp solüsyonlara yerleştiriyorlar benden yaklaşık 3500 greft aldılar bütün ekme işlemi 8 saat srdü kafada bazı hassas noktalar oluyor fazla olmasada onları hissediyosunuz birde 8 saat boyunca boyun ağrısından öldüm hatta o kadar çok kastımki kendimi mide bulantısı yüzünden aynı akşam bi daha doktora gittim açıkcası doktor iki seçenek sundu yerleştirme işleminden önce bu greftleri tamamına yayabiliriz ama sana tavsiyem ön taraflara ekelim estetik için her zaman iyidir dedi bende onu dinledim ve öle yaptırdım arkayı bi dahaki sefere artı kdedim ekim bitti şu an bir buçuk sene oluyor çok memnunum arkadaşlar sizle şimdi ektirmeden önceki halimni ve ektirdikten sonra nisan aynının başında yani ekimden 5 ay sonra ki nikahımda çektirdiğim fotoğraftan birini yolluyorum şuan çok dahah iyi saçlarım arkaların neden boş diye sormayın dediğim gibi ben öle istedim önlerim sıkı olsun diye vede bu kararımdan hiç pişman olmadım çok memnunum birde lütfen reklam felan deyipte beni kırmayın ben bu tür sitelere sizin için ilk defa yazıyorum isteyipte örnek arayanlar için ço kzor bi sdüreç biliyorum çünkü bende eşimin o zaman nişanlımdı dayısında görüp ikna olmuştum sizi iyi anlıyorum hoşçakalın arkadaşlar

|
      |

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2011 18:37:52
      ilk öncelikle tüm arkadaşlara slmlar uzun zamandan beri yoktum aranızda aslında olmamamın nedenide saçların çıkmasını beklememdi ama tabiki umduğum gibi olmadı neyse ben konuya girmek istiyorum zaten burda eski olan arkadaşlar beni tanır ekim yaptıralı 4 yı geçecek ilk zamanlarda her şey çok güzel gibi gözüküyordu ama zamanla beklediğim gibi olmadı her şey bana sözde 4100 greft ektiler sayamadım o an güvendiğim için ekim yaptırdığım yere sayma ihtiyacı duymamıştım neyse şuan inanın 20 greft bile çıkmadı ekim baya seyrek oldu şuan sanki hiç ekim yaptırmamış gibiyim yani eski halimdeiym ayrıca greft aldıkları yer baya seyrekleşti kısa kestirdiğimde hemen belli oluyor anlayacağınız saç ektirelim derken olan saçlarımızda seyrek oldu ben esteticada ekim yaptırdım ve kimseyede tavsiye etmiyorum formu başından beri okuyan arkdaşlar bilir ben ekim yaptırdığımda çok övüyordum orayı ama zamanla hiç öyle olmadığını anladım şimdi belki umudum 6 ay dolmasını beklemek o zamandan sonra çıkacakmış saçlar ama yalan olduğunu biliyorum bizimkide bir umut işte verdiğim paraya yanmıyorum donör bölgemi boşlattılar şimdi bi daha ekim yaptrıma şansım azaldı artık vucudundan veya sakaldan yaptıracam tabi ondanda ne kadar çıkarsa ekim yaptıracak arkdaşalara sesleniyorum iyi araştırın ve özellikle canlı örnek görün oda mümkünse en az 4 ay geçmiş olsun ekim yaptıralı bizim gibi hemen atlamayın ve şunuda söyleyyeim burda en az 4 aydan sonraki resimlere bakıpta öyle fikriniz olsun benm resimlere bakın çok sık ilk 15 gün şimdi ise çok syerek eskisi halim hiç ekim yaptırmamış gibi ben yandım bari siz yanmayın diye burda bunları yazıyorum ilerleyen günlerde resimlerimide eklerim ozaman nasıl bir berbat ekim olduğunu görürsünüz kalın sağlıcakla arkadaşlar tekrar görürşüz

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      20 Temmuz 2011 19:00:41
      quote:

Orijinalden alıntı: yseg

ilk öncelikle tüm arkadaşlara slmlar uzun zamandan beri yoktum aranızda aslında olmamamın nedenide saçların çıkmasını beklememdi ama tabiki umduğum gibi olmadı neyse ben konuya girmek istiyorum zaten burda eski olan arkadaşlar beni tanır ekim yaptıralı 4 yı geçecek ilk zamanlarda her şey çok güzel gibi gözüküyordu ama zamanla beklediğim gibi olmadı her şey bana sözde 4100 greft ektiler sayamadım o an güvendiğim için ekim yaptırdığım yere sayma ihtiyacı duymamıştım neyse şuan inanın 20 greft bile çıkmadı ekim baya seyrek oldu şuan sanki hiç ekim yaptırmamış gibiyim yani eski halimdeiym ayrıca greft aldıkları yer baya seyrekleşti kısa kestirdiğimde hemen belli oluyor anlayacağınız saç ektirelim derken olan saçlarımızda seyrek oldu ben esteticada ekim yaptırdım ve kimseyede tavsiye etmiyorum formu başından beri okuyan arkdaşlar bilir ben ekim yaptırdığımda çok övüyordum orayı ama zamanla hiç öyle olmadığını anladım şimdi belki umudum 6 ay dolmasını beklemek o zamandan sonra çıkacakmış saçlar ama yalan olduğunu biliyorum bizimkide bir umut işte verdiğim paraya yanmıyorum donör bölgemi boşlattılar şimdi bi daha ekim yaptrıma şansım azaldı artık vucudundan veya sakaldan yaptıracam tabi ondanda ne kadar çıkarsa ekim yaptıracak arkdaşalara sesleniyorum iyi araştırın ve özellikle canlı örnek görün oda mümkünse en az 4 ay geçmiş olsun ekim yaptıralı bizim gibi hemen atlamayın ve şunuda söyleyyeim burda en az 4 aydan sonraki resimlere bakıpta öyle fikriniz olsun benm resimlere bakın çok sık ilk 15 gün şimdi ise çok syerek eskisi halim hiç ekim yaptırmamış gibi ben yandım bari siz yanmayın diye burda bunları yazıyorum ilerleyen günlerde resimlerimide eklerim ozaman nasıl bir berbat ekim olduğunu görürsünüz kalın sağlıcakla arkadaşlar tekrar görürşüz

Dostum bir şey sorucam, ekim yapılan bölgen ne durumda? yani kanal açıldığı için yüzeyinde kötü bir görünüm mevcut mu? yoksa operasyondan önceki gibi mi?

bir de bence umudunu kesme 6 aydan önce...
      |
      |

Referans listemi görmek için Tıklayınız...
    • Binbaşı
      1184 Mesaj
      20 Temmuz 2011 19:17:31
      quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

Alıntıları Göster

hocam kasıntı tum tıbbi operasyonlarda iyilesme anlamına gelir. o yuzden sabrediceksin.dayanılmıcak gibiyse ekim yapan doktoru arayıp yardımcı olucak bir losyon ya da kasıntıyı azaltma methodu sorabilirsin.
      bu soruyu bir telefonla doktora sormak yerine hic bir tıbbi ehliyeti olmayan forum kullanıcılarına sorup onların dedigini yapmak sence mantıklı mı?saglık bu sonucta ciddiye almak lazım

bugün yıkama için gittigimde şikayetimi doktora ilettim ilaç önermedi buzu havluya sarıp soguk uygulamamı önerdi, yaptım kısmen faydalı oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1184 Mesaj
      20 Temmuz 2011 19:20:54
      quote:

Orijinalden alıntı: yseg

kardeş sabret bak 12leyli12 nin fotolarına altı ay geçene kadar korkma , umudunuda bir yıldan önce kaybetme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
4,141
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.