Şimdi Ara

En İyi PC Bakım-Onarım Programı Hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
93.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Diğerleri sistem dosyalarını da arada götürüyor.
  • advanced system care kullanıyorum bugüne kadar bir zararını görmedim iyi program sayılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://pc-system-utilities-software-review.toptenreviews.com/

iolo system mechanic kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

http://pc-system-utilities-software-review.toptenreviews.com/

iolo system mechanic kullanan var mı?

Ben bir haftadır kullanıyorum, 2-3 dakikada açılan bilgisayar 40 saniyede açılmaya başladı.Ayrıca menülerde olan hafif takılmalar kesildi(daha önce Auslogics kullanıyordum). Tavsiye ederim(tam sürüm).

• CClaner ve advance system care pro.
  • Sistem hızlandırma, bakım, onarım adı altında çıkan bütün programlar bana göre çöptür. Hiç bir zaman kullanılmasını tavsiye etmem. Bir halta yaramadıkları gibi tam aksine daha beter yapıyorlar. Başıma gelecekleri bildiğim halde her seferinde dayanamayıp test amaçlı kurup, sonucunda formata kadar gittiğim çok oldu. Kendimi dizginleyebildiğim sürece bu tarz programlar kurmam kurdurtmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Sistem hızlandırma, bakım, onarım adı altında çıkan bütün programlar bana göre çöptür. Hiç bir zaman kullanılmasını tavsiye etmem. Bir halta yaramadıkları gibi tam aksine daha beter yapıyorlar. Başıma gelecekleri bildiğim halde her seferinde dayanamayıp test amaçlı kurup, sonucunda formata kadar gittiğim çok oldu. Kendimi dizginleyebildiğim sürece bu tarz programlar kurmam kurdurtmam.

Bütün programlara aynı şeyi söylemek gerçekten zor,bazı programlar yarardan çok zarara sebep veriyor,bu tipteki komple birçok aracı içeren programlar çok kaliteli olmuyor,advanced system care,Advanced System Optimizer,WinOptimizer vs bunları tavsiye etmiyorum bunun yerine benim önerim

registry için registry first aid
    hard disk için diskeeper
    driver update için Driver Genius
    uninstal yapmak içinse total uninstaller en iyisi belki revo iyi diyenlerde çıkacaktır

bunların dışında tuneup utilities veya uniblue powersuite birisini tavsiye ederim. çalışan programları olsun,başlangıç programlarını düzenlemek için genel uyarılar için bu tip bir program olmalı..

• Ccleaner kesinlik bir sorun çıkarmaz (kayıt defteri belki sorun çıkarabilir onu da yedekleyin) ASC yi denedim bilgisayar çöküyordu neredeyse yani her programa güvenilmemeli.
  • yac yani, yet another cleaner en iyi sidir her türlü yandan antivirüs özelliği bile var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.