Şimdi Ara

En İyi Online Dizi ve Sinema Sitelerinden Safari ile Video İzleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
28
Favori
18.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rlxhkn

rica ederim de o dediğini yapınca koda da mı gerek kalmıyor

Evet aceplayer ile girince çok rahat bir şekilde açılıyor. Dizimag denedim açılmıyor malesef belirtiyim belki sormak isteyen olur diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Evet, Türkçe karakterler sorunlu.

teşekkürler duzelttim.
  • dizide dizimag üstüne tanımam :)
  • Elinize sağlık.
  • eline sağlık hocam mesajım bulunsun lazım olur.
  • teşekkürler arşivde kalsın :p
  • upup
  • Hdseyir de play ekranı geliyor fakat play işaretinin üstünde bir çizgi var oynatmıyor kaç kere denediysem yapamadım siteden mı kaynaklanıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarin bakabilirim ancak bisey var mi yok mu onu da bilmiyorum. ama player ciktiktan sonra(html 5 player) safaride adres girdigin yere

javascript:alert(video[1]);

yazip git dersen birinci videonun mp4 linkini gostermesi lazim. eger bos ekran cikiyosa sorun vardir.

bunu sadece bilgi olsun diye yazdim. dedigim gibi yarin bakarim ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: trygain

Hdseyir de play ekranı geliyor fakat play işaretinin üstünde bir çizgi var oynatmıyor kaç kere denediysem yapamadım siteden mı kaynaklanıyor acaba?

evet yarın demiştim ama şimdi baktım bi sorun yok. bu arada hdseyiri 2 gün önce güncellemiştim ilk mesajda da belirttim hatta. sen yeniledin mi yer imini?
  • @rlxhkn cooook teşekkür ederim... Dizimag applestoredan indirdim, helal-i hoş olsun ama, iPad de HD seçeneği ile seyredemiyoruz... Suna jb yapmayanlar ve cahiller İcin duzenlermisiniz lütfen? Yeppudaa İcin de bir düzenleme yaparsanız annemler size felaket dua eder :)
  • rica ederim de yeppudaa yı ilk defa duyuyorum.;)

dizimag için alıntı içinde verdiğimi dener misin

quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

User agent degistirmek isteyen ve JB olmayan arkadaslar iCal Mobile browser yukleyin, ayarlarda browser ID icin bir suru secenek sunuyor size (ie, firefox, opera, vs vs). Bu sayede iTunes yonlendirmesinden etkilenmezsiniz.

user agenti bu şekilde değiştirip benim kodu kullanabilirsin.

yeppudaa dan bi video açtım daliymotina yüklenmiş, ipad te daliymotion videoları izlenebiliyor mu izlenemiyor mu bilmiyorum. başka bi tane açtım o da vk denen yeni bi sunucuda. bu vk bu günlerde çok moda oldu ama ondan link çekebilir miyiz bilmiyorum ama daliymotiondan izlemenizi sağlayabilirm büyük ihtimalle. müsait bi zamanda bakarım.

edit: çok karışık bi site siz tam olarak ne izlemek istiyorsunuz ordan bi link atar mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 24 Nisan 2012; 23:31:08 >

• @rlxhkn
    Diziseyir de film ler çalışıyor fakat diziler çalışmıyor acaba bendemi sorun kodu güncellendim bu arada...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeppudaa zor iş çünkü orada her video farklı yerlere yükleniyor çoğu daliymotin da yüklü dizinin adını yazın daliymotina orada çıkar.

Vikii adlı site açılsa daha iyi olur ama onlar kendi server ları üzerinden yaptıkları için olmaz sanırım yada ben bilmiyorum
  • bende bi kac tane vereyım bıldıklerımı ve konu takıp bılmedıgım bı dunya sıte varmıs teseekurler :))

www.ddizi.com türkçe diziler var ve partlar anında eklenıyor.
    wwww.yabancidiziizle.com adı ustunde zaten.
    www.diziport.com
  • ddizide partlar aninda eklenmiyor dizi bittikten sonra. ya da benim denk geldiklerim oyleydi. ama aninda eklenen dizi-izle.com ve diziadresi.net bu aksam oto gecisli olarak burda olcak(dun yapamadim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Yeppudaa zor iş çünkü orada her video farklı yerlere yükleniyor çoğu daliymotin da yüklü dizinin adını yazın daliymotina orada çıkar.

Vikii adlı site açılsa daha iyi olur ama onlar kendi server ları üzerinden yaptıkları için olmaz sanırım yada ben bilmiyorum

valla bu siteleri nerden buluyorsunuz bilmiyorum ama vikii dediğin eğer viki.com sa onu yapabilirim json desteği var. aşağıdaki de örnek içinde flv linklerini görebilirsin

http://www.viki.com/player/media_resources/182700/info.json

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 25 Nisan 2012; 17:29:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Yeppudaa zor iş çünkü orada her video farklı yerlere yükleniyor çoğu daliymotin da yüklü dizinin adını yazın daliymotina orada çıkar.

valla bu siteleri nerden buluyorsunuz bilmiyorum ama vikii dediğin eğer viki.com sa onu yapabilirim json desteği var. aşağıdaki de örnek içinde flv linklerini görebilirsin

http://www.viki.com/player/media_resources/182700/info.json

olursa cok iyi olur gercekler tum asya dizilleri burada mevcut gerci applestore de uygulamasi var ama icinde 2-3 tane turkce dizi var malesef.

• o siteden hiç bişey anlamadım dizilerin bölümleri nerde hangi diziyi açsam 1 video yazıyor;) neyse şöyle yapalım sen izlemek istediğin örnek bir dizinin linkini at Türkçe olsun ben de yapabilcem mi bakıyım. aslında bütün videoları izlettirebilirim o kolay ama alt yazı işi problem çıkarabilir. eger alt yazı flash sayesinde oluyorsa olmaz yani. o yüzden sen bir link verirsen daha iyi olacak

bid de sen ipad te dizinin izleme sayfasına kadar gelebiliyor musun ya da mesela dil ayarı yapabiliyor musun bunlar da önemli. yani ben sadece flash playerı istedikten sonrasını yapıcam çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 25 Nisan 2012; 20:17:44 >
  • mesajim bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.