Şimdi Ara

En iyi manual camera uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hangisidir beyler ? linktekini satın aldım beş para etmiyor.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riseupgames.proshot2&hl=tr

• beyler
  • Hocam bildiğim kadarıyla her telefon manuel ayarları desteklemiyor. Eğer senin telefon destekliyorsa geeky dev studio nun yaptığı uygulama var adı Manuel Camera ücretli bir uygulama ve dediğim gibi her cihazı desteklemiyor. O yüzden aynı geliştiricinin geliştirdiği compatibility diye uygulaması var onu indir ve destekliyorsa Manuel Camerayı indir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stock kamera da manuel var

ihtiyacim olmadi ama play store da istegime gore hic bulamadim manuel kamera uygulamasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hey you-

Hocam bildiğim kadarıyla her telefon manuel ayarları desteklemiyor. Eğer senin telefon destekliyorsa geeky dev studio nun yaptığı uygulama var adı Manuel Camera ücretli bir uygulama ve dediğim gibi her cihazı desteklemiyor. O yüzden aynı geliştiricinin geliştirdiği compatibility diye uygulaması var onu indir ve destekliyorsa Manuel Camerayı indir.

telefon moto z dostum. camera2 api destekliyor manuel ayarlar yapılıyor ama stok kamera uygulaması yetersiz kalıyor. dediğin uygulamayı bir deneyeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.