Şimdi Ara

En İyi Kopya Taktiklerini Burda Topluyoruz. [2. Dönem Nasıl Geçicem Diyenler İçerii]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1. Dönem nerdeyse bitti. 2. dönem zayıf getirmememiz lazım bu yüzden dersimizi iyi çalışalım. Ben bildiğim birkaç yöntemi paylaşıcam.
    Siz de bildiklerinizi paylaşırsanız ben ilk mesaja toplarım..

<1>
    Malzemeler: A4 kağıdının 1/4'ü ve Para bandı
    Hazırlanışı: Kağıdın 1/4 olmasının nedeni kağıt daha büyük olunca rahat çekilmiyor. Küçük olunca da okunmuyor.
    Önce kağıdımıza çatur çutur kopyamızı yazıyoruz. Ve para bandıyla her tarafını doğru duzgun bantlıyoruz. Aman dikkat. Düzgün bantlanmazsa kağıt buruşuyor.
    Bir de doğru bantlayamadığınız bant parçasını mümkünse bir daha kullanmayın. Yazılar karışıyor çünkü. Daha sonra bu kağıdın üstüne oturup bacaklarınızı açıp okuyabilirsiniz.
    Ya da sıra altının tavanına 2 yönlü yapıştırın. Hoca yokken bi tarafını indirip okuyun. Hoca gelince tekrar yapıştırın.
    Risk: %10

<2>
    Malzemeler: Ses kaydı olan mp3 player ya da telefon
    Hazırlanışı: Ses kaydıyla kopyalarımızı kaydediyoruz ve bu mp3 player'a kulaklığımızı takıyoruz. Bu arada mp3 playerdan her zaman tekrarla özelliğini aktifleştirin. Mp3 playerı ceketimizin kol kısmına bırakıyoruz. Kulaklığı da elimize doğru çekiyoruz. Kopya çekeceğimiz zaman elimizi kulağımıza dayıyoruz kopyayı dinliyoruz. İşimiz bitince kulaklığı geldiği yere gönderiyoruz.
    Risk: %20

• quote:

Orijinalden alıntı: Xml

Merhaba Arkadaşlar.
    1. Dönem nerdeyse bitti. 2. dönem zayıf getirmememiz lazım bu yüzden dersimizi iyi çalışalım. Ben bildiğim birkaç yöntemi paylaşıcam.
    Siz de bildiklerinizi paylaşırsanız ben ilk mesaja toplarım..

<1>
    Malzemeler: A4 kağıdının 1/4'ü ve Para bandı
    Hazırlanışı: Kağıdın 1/4 olmasının nedeni kağıt daha büyük olunca rahat çekilmiyor. Küçük olunca da okunmuyor.
    Önce kağıdımıza çatur çutur kopyamızı yazıyoruz. Ve para bandıyla her tarafını doğru duzgun bantlıyoruz. Aman dikkat. Düzgün bantlanmazsa kağıt buruşuyor.
    Bir de doğru bantlayamadığınız bant parçasını mümkünse bir daha kullanmayın. Yazılar karışıyor çünkü. Daha sonra bu kağıdın üstüne oturup bacaklarınızı açıp okuyabilirsiniz.
    Ya da sıra altının tavanına 2 yönlü yapıştırın. Hoca yokken bi tarafını indirip okuyun. Hoca gelince tekrar yapıştırın.
    Risk: %10

<2>
    Malzemeler: Ses kaydı olan mp3 player ya da telefon
    Hazırlanışı: Ses kaydıyla kopyalarımızı kaydediyoruz ve bu mp3 player'a kulaklığımızı takıyoruz. Bu arada mp3 playerdan her zaman tekrarla özelliğini aktifleştirin. Mp3 playerı ceketimizin kol kısmına bırakıyoruz. Kulaklığı da elimize doğru çekiyoruz. Kopya çekeceğimiz zaman elimizi kulağımıza dayıyoruz kopyayı dinliyoruz. İşimiz bitince kulaklığı geldiği yere gönderiyoruz.
    Risk: %20

SİRK BUDUR

• Bunları yapana kadar oturup dersini çalışsan geçersin zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antuaRri -- 18 Ocak 2012; 16:14:10 >
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

Bunları yapana kadar oturup dersini çalışsan geçersin zaten

Haklısın tabii .
  • En iyi kopya taktiği ders çalışmaktır.
  •  En İyi Kopya Taktiklerini Burda Topluyoruz. [2. Dönem Nasıl Geçicem Diyenler İçerii]
  • Kopya dedigin boyle olur

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56527565&p=1#56527565
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acildeyim

En İyi Kopya Taktiklerini Burda Topluyoruz. [2. Dönem Nasıl Geçicem Diyenler İçerii]

bu iyiymiş ya. O saati nerden bulcaz ?
  • http://www.kopyataktikleri.com/

Burdakinden daha geniş o paylaşımları buraya yapın bence.

Site benim değil forumda görmüştüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.