Şimdi Ara

EN İYİ KOPYA ÇEKME YÖNTEMİ NEDİR??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
33.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben löyle yapıtordum ama hocadan yazamıyorum altına defter koyabilirmiyim diyorsun izin verirse iş tamam.

evde herhangibir kaplı defteri alın dışı jelatinli olur.sonra herhangibir kalemle yazın ve cam kenarında oturun yazdığınız yazı
    normalde gözükmeyecektir ama belli bi r açıdan bakınca ışığın yardımıyla gözükür
  • quote:

Orjinalden alıntı: Russian

Klasik bi sınavsa öğretmen yaşlıcanasa yazdığın bi soruyu kağıdın arka tarafına yaz yakalarsa yanlışlıkla olmuş dersin yakalamassa 10 Puan :D

biz buna turan taktiği diyorduk anlamıyordu hocalar

yazılıda adam öteki taraftan bağırıyo "olum çak turanı çak turanı" hoca bakıyo saf saf
  • Ben din sınavlarında full kopya çekerim her dersim iyi de dinden anlamıyorum. Bu akşam yeni taktik deneyeceğim. Hocanın internetten yazılıları indirdiği siteyi buldum. Siteden sınav öncesi şıklı soruları vs. ezberledim 80 puanlık bölümü cepte yazılının. Maun suresi kısmı için yarım A4 kağıdına yazacağımı sonra yazılıya geçireceğimi söyleyeceğim hocaya.( kağıda yaz sil kirlenmesin diye) Hoca başka taraflarda dolanırken aynı boyutta sanki defalarca yazılıp silinmiş görüntüsü verilmiş birebir aynı kağıdı sıranın altından çıkaracağım ve değiştireceğim sonra yazılıya geçeceğim sureyi. Umarım bir sıkıntı çıkmaz. Çıksa bile hoca hiçbir şey demiyo. Dinciler naif insanlar malum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuktan

Yazın yazın iyi oluyor ben öğretmenim.

fail oldu o zaman bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josephwk

Ben din sınavlarında full kopya çekerim her dersim iyi de dinden anlamıyorum. Bu akşam yeni taktik deneyeceğim. Hocanın internetten yazılıları indirdiği siteyi buldum. Siteden sınav öncesi şıklı soruları vs. ezberledim 80 puanlık bölümü cepte yazılının. Maun suresi kısmı için yarım A4 kağıdına yazacağımı sonra yazılıya geçireceğimi söyleyeceğim hocaya.( kağıda yaz sil kirlenmesin diye) Hoca başka taraflarda dolanırken aynı boyutta sanki defalarca yazılıp silinmiş görüntüsü verilmiş birebir aynı kağıdı sıranın altından çıkaracağım ve değiştireceğim sonra yazılıya geçeceğim sureyi. Umarım bir sıkıntı çıkmaz. Çıksa bile hoca hiçbir şey demiyo. Dinciler naif insanlar malum

KONU HORT

• http://www.youtube.com/watch?v=jUbxjF6UvEc kesin yarıyor ama yapması zahmetli kendim yaptım ben
  • Bu yaşıma kadar hep kopya çeke çeke geldim ders felan çalışmaz dinlemezdim sadece kopya hazırlardım oda sınav olucağı gün. Universitedeyim şuan hala kopya çekiyorum işin ilginç yanı hepte sınıfta ortalamanın üstünde iyi notlar alırım. Ama kötü yanı hiç bşy bilmiyorum sadece genel kültür bilgim fazla dersler hakkındaki bilgim temelim çok zayıf kopya çekmek bana bunu yaptı pişmanda değilim aslında iyikide çekmişim çekmeyede devam edeceğim.

Benim iyi taktiklerim var ama hepsini yazmayacağım şimdi hiç uğraşamam. Tavsiyem kendi hazırladığınız kopyalardan çekin başkasından çekmeyin hem daha kolay hemde ispatlanması yakalanması daha zor ben hayatımda hiç yakalanmadım Allaha şükür.
    sözel derslerde genelde ses kayıt yöntemini kullanırım. Sayısallarda banta kağıt yapıştırıp sonra ıslatıp soyar o kopyayı belli olmayacak biyere yapıştırırım. Veya daha iyi biyere yazarım çoğaltıla bilir su şişesine kağııt mendile vb. Mesela çok kaynak gerektiren sınavlarda tuvalete önceden kopyaları saklar sınavın ortasında tuvalet izni ister gider tuvaletten kopyaları rahat rahat araştırır alır çekersiniz. Hayal gücü meselesi ortama ve sınava göre değişir. Kopya çekilemeycek sınav yoktur. Kimsenin asla kopya çekemezsin dediği büyük sınavlarda kopya çektim ben

• Küçük bir kağıda yaz bilgileri,koy dötünün altına hoca baskalarıyla ilgilendiği zaman bakarsın.Yıllardır aynı taktikle ne hocalardan kopya çektim...
  • Silginin içini kesiyolar uzun bi kağıdı döşüyolar ya bence o.
  • Bu silginin beyaz kısmını kesip at. Sonra ona göre kağıdı kesip katlayarak oraya yerleştir. Anlaşılması zordur Bence en iyi yöntem bu

EN İYİ KOPYA ÇEKME YÖNTEMİ NEDİR???

• quote:

Orijinalden alıntı: ewrem

Kopya Çekme Çalışmalarından Diyaloglar

-mustafa 1. soruyu biliyonmu
    -bilmiyom
    -2. soruyu
    -bilmiyom
    -3 ile 4 ü
    -bilmiyom
    -o zaman niye benim önüme oturdun.

-Veli kağıtları değişelim mi?
    -farketmez değişelim nasılsa ikimizinki de bomboş.

-aysun 1. sorunun cevabını söylesene.
    -önce sen 3 ü söyle ondan sonra.
    -pislik dur 3 ü selinden alayım.
    -selin üç üç.
    -tamam ama sen önce 2 yi söyle.
    -yaz okuluna kalasıcalar

-murat 5. soruyu söylesene
    -söylerim ama bi şartla.
    -neymiş şartın.
    -ayşeden ayrılacan.
    - fırsatçı

-yasin yaptın mı soruları.
    -yok nerdee.
    -olm dedim sana king oynarken molalarda çalışalım diye

-vedat olm yaptınmı soruları.
    -ben ve sorular?
    -olm sınavda kaybeden aşkta kazanırmı acaba?
    - !?!

-erdem 1. soruyu versene
    -yapamadım
    -2 yi ver ozaman
    -olm onuda yapamadım.
    -3 ve 4 ü ver ozaman.
    -onlarda yok.
    -o zaman 200 milyon borç ver bana.
    -ne alaka lan manyak.
    -olm çıkışta yaz okulunun parasını yatırayım bari.

-seyithan bir iki soru söyle
    -yapamadım
    -hangilerini yapamadın.
    -hiçbirini
    - bu soruların hiçbirini yapmadan nasıl her sınavdan 100 alıyon yalancı

-damlaaaa. Bugün çook güselsiin.
    -yemezleer.
    Caner bana da yazsana şu cevapları.Kalacam
    -Dur copy-paste yapalım

+Siz ne yapıyorsunuz getirin kağıtları.
    -Hocam vallah kopya çekmiyoruz.
    +Kopya çekmiyosunuz zaten resmen fotokobi çekiyorsunuz

-ecem 5. soru
    -bursa
    -bursa die bi şık yok ki kızım
    -gerizekalı 'b' şıkkı 'b'
    -he o manada bursa

(pelin sıraya yazdığı kopyalardan yararlanmaktadır)
    -pelin 3
    -sınıfta kalcam bak
    - naparsan yap
    -hooocaaaamm pelin sıraya....
    -sus allahın belası susss 'd' şıkkı
    -he şöle

-kopya veriyim mi fırat
    -emrah iyi misin olm sen genelde kopya isterdin
    -tamam o zaman alışkanlıkları bozmayalım. kopya ver sen
    -çenemi ....

*Burnumu tutarsam "B" , Alnımı kaşırsam "A" , Çenemi tutarsam "C" ,Ellerimi ovuşturursam "E"
    -Eee Ya seçenek "D" ise..
    *O zaman yedik ayvayı

EN İYİ KOPYA ÇEKME YÖNTEMİ NEDİR???

2006 konusu bu arada

• PANTALON VARYA PANTOLAN ŞEYİNİN HEMEN ÖNÜNE KOY HOCA GELİNCE BACAKLARINI BİRLEŞTİR HOCA GİDİNCE AÇ EN İYİSİ GARANTİLİ 20 KERE O TAKTİKLE YAPTIM 1 KERE YAKALANMADIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07omer66

http://www.youtube.com/watch?v=jUbxjF6UvEc kesin yarıyor ama yapması zahmetli kendim yaptım ben

• kopyayı hazırla sınav zamanı ayagınn altına koy oturdugun sırann sınav başlayınca yavaş yavaş yanına çıkar kagıdı ve sıradan bak bu kdar basit ama yakalanmamaya çalış professionel bir tatik degildir ama işe yarayan taktiktir :))
  • Test ise yapamadığın sorunun çok zor olduğunu söylersin sınavda yüksek sesle. Arkadaşlarının cevaplarına göre
    Çok kolay - A
    Kolay - B
    Orta - C
    Zor - D
    Çok Zor - E

Birkaç soru için kullanılabilir.

Belki birileri faydalanır eski konu da olsa.
  • Hiç abartmıyorum, tarih dersiydi galiba koskoca A4 kağıt, full kopya dolu masanın üstüne koyup rahat rahat çektiğimi hatırlarım
  • Baba niye uğraşıyorsunuz ki.Okuldaki sıralar eskiyse yaz sıraya.Bütün kitabı geçiriyorum şerefsizim
  • hiç kopya çekmem normalde ama konuyu okuyunca çekesim geldi özellikle o videodaki silig olayı fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şefim bakar mısın

Ben din sınavlarında full kopya çekerim her dersim iyi de dinden anlamıyorum. Bu akşam yeni taktik deneyeceğim. Hocanın internetten yazılıları indirdiği siteyi buldum. Siteden sınav öncesi şıklı soruları vs. ezberledim 80 puanlık bölümü cepte yazılının. Maun suresi kısmı için yarım A4 kağıdına yazacağımı sonra yazılıya geçireceğimi söyleyeceğim hocaya.( kağıda yaz sil kirlenmesin diye) Hoca başka taraflarda dolanırken aynı boyutta sanki defalarca yazılıp silinmiş görüntüsü verilmiş birebir aynı kağıdı sıranın altından çıkaracağım ve değiştireceğim sonra yazılıya geçeceğim sureyi. Umarım bir sıkıntı çıkmaz. Çıksa bile hoca hiçbir şey demiyo. Dinciler naif insanlar malum

adam 6 yıllık hort yapmış. bravo.

• Avuca yazmayın arkadaş yazdı kopyası çıktı adı yazık agliyorsun hergün :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.