Şimdi Ara

En iyi İngilizce kursu ? Parası mühim değil ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
26
Favori
264.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasan1986

Belediyenin kursları oluyordu. ayda 50 lira. bir kur 4 ayda bitecek. hafta sonları. Beyaz bir tahta. Önünde bir öğretmen. Öğretenin önünde ise öğrencileri. 15 kişi. Dersi bu şekilde işledik. ben kursu tamamlayamadım. işim nedeniyle. Ama sistemi gördüm 2 ay boyunca. Sonra just engilish kayıt oldum. Burda durum biraz farklı. Beyaz bir tahta. önünde bir öğretmen. karşısında yine 15 kişiye kadar öğrenci. Biz genelde 10 civarıydık. ama sonradan 14 e kadar yükseldi. Ve toplam 3 kura verdiğim 3 asgari ücret. Daha fazla para verdiğimde daha iyi eğitim göreceğimi zannetim ama yanılmışım. Ve idari ekibin bitmek bilmeyen yalanları. 7 aydır eğitim görüyorum. En sonunda buralara yazma ihtiyacı hissetim. Sabır sabır bir yere kadar. Bir müşteri kaybedip akıllanmaları gerekiyor.

İngilizce kursuna gidecek öğrencilerden ricam şudur. Gidin ve nasıl eğitim verdiklerini misafir öğrenci olarak, derslere girerek görün. Eğer derse sokmuyorlarsa o zaman yalnış birşeylerin olduğu aşikar. Bizim sınıfa bir gün misafir öğrenci geldi. Sözleşmeye imza atmadan öğrenciyi misafir olarak derse almamışlar. Görüp kaçacağını biliyorlar İdari ekip işinde usta. Oyuna gelmeyin. İlk önce hakkında iyi şeyler gördüğünüz kursları belirleyin. Sonra misafir öğrenci olarak 1 gün derslere katılın. Sonrada aralarında seçiminizi yaparsınız. O kadar para vereceksiniz paralarınız boşa gitmesin. Saygılar...

hay Allah razı olsun senden kardeş :)

• Ankara'da en iyi İngilizce Dil Kursu tavsiyesi olarak English Anchor Language Club derim. English Anchor özellikle genel ingilizce 'de Skill Based bir eğitim vererek İngilizce konuşma ve İngilizce yazma gibi sıkıntıları ortadan kaldırıyor. Upper sınıflara sadece yabancı hoca giriyor.Diğer gruplarda hem yabancı hem de Türk hocalar var. Ücretler genele göre uygun denilebilir. Kampanyaları cazip. 2 seviye İngilizce alana 1 seviye İngilizce ücretsiz şeklinde ....
    www.englishanchor.com adresinden dilerseniz daha fazla bilgi alabilirsiniz.
    KPDS ve ÜDS gibi sınav grupları Fuat Turgut Yönetiminde yapılıyor.Sınav stratejileri konusunda uzman hoca....
  • Amerikan Kültür Derneğinden Şaşmıycan Mümkünse...
  • ÜDS 2011 sonbahar sorularının çözümlü cevaplarını geniş açıklamlarla
    http://englishanchor.com/?Syf=26&Syz=62717 adresinde paylaştım. Kesinlikle bakılmasında fayda bulunmaktadır çünkü KPDS soruları da bu ÜDS sorularından çok büyük faklılıklar göstermeyecektir.
    Ayrıca arzu eden arkadaşlarımız ücretsiz olarak gene bu siteden KPDS,ÜDS kelime çalışmalarını,KPDS soru çözüm tekniklerini,KPDS strateji içerikli ders anlatım ve seminer videolarına üyelik gerekmeden ulaşabilirler.
    İyi çalışmalar.
  • Forumlarda çok fazla kurs sahibi veya yöneticisi yorum yapabiliyor çoğunun reklam olduğu belli dikkat etmek gerekli yeni sistemde kpds üds kurslarının pek bir faydası olmayacaktır bence.kpds üds kursu için önerilebilecek bir yer var mı bilmiyorum ama gerek ders anlatımı gerekse çok hızlı işlenen ders sistemiyle önermeyeceğim yer gidip çok pişman olmuş biri olarak PARANTEZ İNGİLİZCE KURSU DUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olrich -- 22 Aralık 2011; 14:30:27 >
  • arkadaşlar izmirde kpds üds yada konuşma ingilizcesi için kurs arayanlara kursumu satıyorum.OYDEM'den 4 aylık 900 lira.aynı zamanda hatanın 1 günü ücretsiz konuşma kulüplerine katılabiliyorsunuz.ben yüksek yapmaktan vazgeçtiğim için bırakıyorum.kurs tekniğinden gayet memnundum ama girmiyceğim halde o parayı vermek saçma geldi.ilgilenenlerle pazarlıkta mümkün.
  • arkadaşlar merhaba,
    ankara amerikan kültür dil kursuna gitmek istiyorum sizce nasıldır?
    yorumlarınız önemli...
  • BRİTİSH CULTURE DİL OKULU BEŞİKTAŞ ŞUBESİNDEN ELİMDEKİ BİR KURU DEVRETMEK İSTİYORUM.

Seviyenize göre istediğiniz kurdan başlayabilirsiniz.Hafta sonu B2 kurunda yer alırsanız kursun en iyi hocalarından ders almış olursunuz.Bu dönem gitmek isterseniz kur 28'inde başlayacaktır.En kısa sürede bana dönerseniz bu döneme yetişirsiniz.İsterseniz de bu dönem başlamayıp ileriki bir kur başlangıcında başlayabilirsiniz.Normal kur fiyatı 1+1 ve yalnız bir kur fiyatı 1300 TL'dir.Ben kendi kurumu 600 liraya devredebilirim.İletişim ve kursla ilgili ayrıntılı bilgi için 0534 622 78 98 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında aşağıdaki etkinliklerden de ücretsiz faydalanabilirsiniz.

-Etkili Konuşma ve Diksiyon
    -Conversation Club
    -BAİLAMOS* Latin Dansları Bachata Cha Cha Salsa Rumba Merengue
  • arkadaşlar kimse yorum yapmamış:(
  • Arkadaşlar Kpds eğitimi almam gerekiyor.Just English hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar lütfen bana bilgi verin.Öneriler varsada yardımcı olun bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan1986

Belediyenin kursları oluyordu. ayda 50 lira. bir kur 4 ayda bitecek. hafta sonları. Beyaz bir tahta. Önünde bir öğretmen. Öğretenin önünde ise öğrencileri. 15 kişi. Dersi bu şekilde işledik. ben kursu tamamlayamadım. işim nedeniyle. Ama sistemi gördüm 2 ay boyunca. Sonra just engilish kayıt oldum. Burda durum biraz farklı. Beyaz bir tahta. önünde bir öğretmen. karşısında yine 15 kişiye kadar öğrenci. Biz genelde 10 civarıydık. ama sonradan 14 e kadar yükseldi. Ve toplam 3 kura verdiğim 3 asgari ücret. Daha fazla para verdiğimde daha iyi eğitim göreceğimi zannetim ama yanılmışım. Ve idari ekibin bitmek bilmeyen yalanları. 7 aydır eğitim görüyorum. En sonunda buralara yazma ihtiyacı hissetim. Sabır sabır bir yere kadar. Bir müşteri kaybedip akıllanmaları gerekiyor.

İngilizce kursuna gidecek öğrencilerden ricam şudur. Gidin ve nasıl eğitim verdiklerini misafir öğrenci olarak, derslere girerek görün. Eğer derse sokmuyorlarsa o zaman yalnış birşeylerin olduğu aşikar. Bizim sınıfa bir gün misafir öğrenci geldi. Sözleşmeye imza atmadan öğrenciyi misafir olarak derse almamışlar. Görüp kaçacağını biliyorlar İdari ekip işinde usta. Oyuna gelmeyin. İlk önce hakkında iyi şeyler gördüğünüz kursları belirleyin. Sonra misafir öğrenci olarak 1 gün derslere katılın. Sonrada aralarında seçiminizi yaparsınız. O kadar para vereceksiniz paralarınız boşa gitmesin. Saygılar...

Yararlı bilgi, yorumunuz için teşekkürler.

• arkadaşlar belediyenin kursları var bedava, örnek ismek kursları, zamanınız varsa gidin ordan öğrenin boşuna para vermeyin, he kayıt kaçtı veya dolu yetişemedim diyorsanız misafir olarak derslere girebiliyorsunuz işin püf noktası istediğiniz kadar derslere misafir olarak girebilirsiniz, sadece sertifika istemediğinize istinaden kısa bir form doldurup imzalıyorsunuz, yani en azından derslerin konuların işleyişleri hakkında bir bilginiz olur bunda utanılacak sıkılacak bir şey yok, o kursda normal öğrenci olsanız misafir gelenleri garipsemezsiniz,
  • wall street şiddetle tavsiye ederim
  • Konu dışı olacak ama kurs içinde türkçe konuşamamak kötü. Sosyal fobisi olan insanlar tercih etmiyor böyle kursları.
  • genel ingilizce kursu seçerken ilk bakılması gereken kursun bir seviye için toplam ders saati ve hangi kitabının takip edildiği önemli bence.Bir seviye en az 120 saat olmalı ideali aslında 140-160 saat ama böyle bir kurs neredeyse yok genelde 120 saat.okutulacak kitap önemli kursların çoğu takip ettiği kitaplar genel ingilizcede 12-16 yaş arası kitle için hazırlanan kitaplar özellikle kpds üds ıelts sınavları için yetersiz oluyor çünkü genel ingilizce kurslarında çoğunlukla new headway face2face, new cutting edge gibi teenage, young adults kategorisi kitaplar okutuluyor longman, cambridge in yetişkin ingilizce öğrenim kitaplarını takip eden kurslara bakın longman, cambridge ve diğer yayın evlerinin internet sitesinden adults başlıklı ingilizce öğrenimi kitaplarının neler olduğunu öğrenebilirsiniz.Başlangıç ve orta seviye arası kurlar için teenage-young adult kategorisi olan new headway,face2face,new cutting age yeterli olabilir hem zorluk çekilmemesi açısından ama intermediate ve daha üstü için bu kitaplar artık çok yetersiz kalır mesale bu kitaplarla biri advance seviyeyi bile bitirse kpds tofel ielts, gibi sınavlardan çok düşük puan alır.Yetişkin kategorisi kurs kitabı olarak Longman ın Language leadder kitabı mesala yetişkin kategorisi için iyi bir kitap odtü ve ingilizce eğitim yapan üniversite lisans ve yüksek lisans hazırlıklarında okutulan bir kitap böyle bir kitaptan kurs bitiren birinin ingilizce kelime bilgisi gerçekten çok iyi hale geliyor okuduğunu anlama açısından çok geliştirici.Kitap tarih , siyaset, ekonomi, sinema, edebiyat,sosyal hayat,çevre gibi konuları işliyor hakikaten ingilizceniz gelişiyor Yoksa new headway, face2face,new cutting age gibi kitaplar da bu gün ne yaptın , tatil anıları, en iyi arkadaşın konulu dersler işler durursun,

• selam anadolu yakasında ve maltepe civarındaysanız amerikan kültürü öneririm ben anlıyodum konusamıyodum çok kötü bi durumdaydım hatta konusmayı öğrenmek için bi arastırma yaptım aklıma en çok yatan amerikan kültür oldu iyikide oraya gitmişim suan intermediate seviyesindeyim ve çok rahatlıkla konusabiliyorum hala devam ediyorum kursu dondurdum suanda kısın tekrar başlıcam. eğitimcileri çok başarılı. herkese tavsiye ediyorum.diğer subeleri hakkında pek bir bilgim yok.:(
  • konuşarak öğrenden günde 10 dakika 3 aylık (zaten minimum 3 aylık satıyorlar) eğitim aldım ve en iyi kursa gitmeme rağmen kazanamadığım konuşma becerimi inanılmaz derecede geliştirdi, tavsiye ederim, telefonla veya skpe üzerinden yabancı hocayla görüşüyorsunuz gramer zamanla oturur önemli olan konuşabileyim derseniz mutlaka başlayın, yolda turist görsem selam verip konuşasım geliyor :) birde kursa başlayınca gece rüyanızda ingilizce konuşuyorsunuz :)
  • Ankara da o işin en kalitesi İNGİLİZ KÜLTÜR vardı...Kızılaydan Kurtuluş a inerken yolun solunda.Yokuşun başında idi....Bütün varlıklı aile çocukları oraya devam ediyorlardı..Fiyatları çok yüksek ancak gerçek ingilizceyi orada öğretiyorlardı. para mühim değilse yazın üç ay İngiltereye gidin. Yatılı dil okulları var...Hem gezip görüp hem dil öğreniyorsunuz.....Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 26 Mart 2012; 11:03:08 >
  • bugün ben
    wall strett (bulvar) (yabancı hoca)
    english time (meşrutüyet) (,devamı yabancı)
    perfeckt (bulvar) (yerli)
    karacan prestij (bulvar) (yerli)
    active (bulvar) (yabancı)
    amerikan kültür (cinnah)..
    kent (selanik) (yabancı)
    english ancor (bulvar) (yabancı)

ile görüştüm kardeşim için. nerdeyse tüm kursların seviye fiyatları,ders saatleri, ek dersleri, imkanları eşit.
    birinde 5 digerinde 4 seviye var. beggi-elem-prein-int-upperint-adv
    en aklıma yatanlar ilk 4 te. yani boşuna gezmeyin.
    ama wall street çok pahalı. gerçekten fiyat çok yüksek.
    bu 4 ünden istediginizi secebilrsiniz.
    biz - e.time ile perfect arasında kaldık.
  • PArası mühim değil ise en iyisi özel ders
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.