Şimdi Ara

En iyi İngilizce kursu ? Parası mühim değil ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
26
Favori
264.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ateşkes

öy
    quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Ankara'da en en iyi eğitim veren dil kursu hangisidir.Ücreti önemli değil yeterki eğitim seviyesi en üst düzeyde olsun.Acilen yardımları bekliyorum.

Kent English i tavsiye ederim.Kendim gidiyorum.Hocaların ana dili ingilizce.Kur fiyatı 395 Tl idi en son.

Advanced seviyeye ne kadar sürede getiriyorlar ve ne kadar tutuyor ?

1. Kur 2 ay sürüyor.Fakat 1 ve 1.5 ay süren kurlarda var ama 2 aylıklar tavsiye ediliyor.Tüm kurs toplam 11 kur.Fakat yapılan sınava göre başlardaki kurları geçebilirsiniz.Şu an ara verdim Eylülde bende yeniden başlayacağım

Bilgisayar başına oturtup ne halin varsa gör şeklinde mi işleniyor dersler yoksa tahtada mı ? Wall Street sanırım oturtuyormuş bilgisayar başına ne yaparsanız yapın gibisine öğretiyormuş ?

Yok hocam birebir Headway diye bi kitap var onunla işleniyo klasik ders yani Wall street le uzaktan yakından alakası yok.Kurs içersinde sürekli ing. konuşuluyor.Türkçe konuşmak atılma sebebi.

Pekala Ramazan Bayramından sonra yazılacağım Kent sanırım bu konuda işin profesyoneli okuduğum yorumlara göre.Birde Türkçe konuşmak yasak demişsiniz e hadi bişi sordular bilemedik ne diyeceğiz Derslerin işleyişini biraz daha anlatabilirmisin ?

öyle bir ortam olmuyo içiniz rahat olsun.Hoca size anlatamazsa bi şekilde anlatıo ki seviyenize göre konuşuyo zaten.Ama koridorda yani aralarda kursun sahibi var sürekli ing. konuşur sizi konuşturur ona Türkçe sakın konuşmayın

Arkadaşın Dediği Gibi Ankara Daki en güzel İngilizce Kursu Diyebilirim.Kuzenim İle Gittik Eylül Ayındaki Beginner Kur'una başlıyacağız. Arkadaşın Dediği Gibi İçeride Kesinlikle Türkçe Konuşmak Yasak,Eğer Başlıyan Arkadaşlar Olursa Önceden Tanışabiliriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtozer06

quote:

öy
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Ankara'da en en iyi eğitim veren dil kursu hangisidir.Ücreti önemli değil yeterki eğitim seviyesi en üst düzeyde olsun.Acilen yardımları bekliyorum.

Kent English i tavsiye ederim.Kendim gidiyorum.Hocaların ana dili ingilizce.Kur fiyatı 395 Tl idi en son.

1. Kur 2 ay sürüyor.Fakat 1 ve 1.5 ay süren kurlarda var ama 2 aylıklar tavsiye ediliyor.Tüm kurs toplam 11 kur.Fakat yapılan sınava göre başlardaki kurları geçebilirsiniz.Şu an ara verdim Eylülde bende yeniden başlayacağım

Bilgisayar başına oturtup ne halin varsa gör şeklinde mi işleniyor dersler yoksa tahtada mı ? Wall Street sanırım oturtuyormuş bilgisayar başına ne yaparsanız yapın gibisine öğretiyormuş ?

Yok hocam birebir Headway diye bi kitap var onunla işleniyo klasik ders yani Wall street le uzaktan yakından alakası yok.Kurs içersinde sürekli ing. konuşuluyor.Türkçe konuşmak atılma sebebi.

Pekala Ramazan Bayramından sonra yazılacağım Kent sanırım bu konuda işin profesyoneli okuduğum yorumlara göre.Birde Türkçe konuşmak yasak demişsiniz e hadi bişi sordular bilemedik ne diyeceğiz Derslerin işleyişini biraz daha anlatabilirmisin ?

öyle bir ortam olmuyo içiniz rahat olsun.Hoca size anlatamazsa bi şekilde anlatıo ki seviyenize göre konuşuyo zaten.Ama koridorda yani aralarda kursun sahibi var sürekli ing. konuşur sizi konuşturur ona Türkçe sakın konuşmayın

Arkadaşın Dediği Gibi Ankara Daki en güzel İngilizce Kursu Diyebilirim.Kuzenim İle Gittik Eylül Ayındaki Beginner Kur'una başlıyacağız. Arkadaşın Dediği Gibi İçeride Kesinlikle Türkçe Konuşmak Yasak,Eğer Başlıyan Arkadaşlar Olursa Önceden Tanışabiliriz :)

24 eylülde bende hafta sonu sabah pre-indermiate ye başlıcam.

• quote:

quote:

quote:

öy
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buluşup Önceden Tanışabiliriz 14 Yada 16 Eylülde Başlıyordu Bizimkiside :) Yaş 17 Bu Arada :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

öy
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buluşup Önceden Tanışabiliriz 14 Yada 16 Eylülde Başlıyordu Bizimkiside :) Yaş 17 Bu Arada :)

Alıntıları Göster
    Erkenden başlamanız güzel.Benimde 20 nolmuş yani

• quote:

Erkenden başlamanız güzel.Benimde 20 nolmuş yani

Alıntıları Göster
    O Anlamda Değil Ya Turizm Okuduğum İçin Erken Başlamam Gerekti

• quote:

Orijinalden alıntı: savakako

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ankara da ODTÜ'nün ingilizce kursları var. Bence gidilebilecek en iyi kurs, ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu'nun sitesinden fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p28

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İstanbul'daki en iyi İngilizce kursumu bilemem ama ben Justenglish'ten çok memnunum.Şimdi Mecidiyeköy şubesinde toefla gidiyorum.Toefldan önce 2 seviyede genel ingilizce eğitimi aldım.İngilizcede ders saatleri diğer kurslara göre çok fazla.Acaba sıkılır mıyım diye düşünmüştüm.Ama girdikten sonra anladımki bu fazla ders saatleri gerekliymiş,herşeyi sindirerek öğreniyorsunuz.Aynı zamanda pratik yapma şansınız oluyor.Toeflda ise gerçekten konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerle ders işliyorsunuz.Vaktinizin boşa geçmediğini anlıyorsunuz.TOEFL bitsin İspanyolca'ya başlamayı düşünüyorum.Kantinde öğrencileri hocalarıyla İspanyolca konuşurken görünce pek bi özendim doğrusu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crudelecritico -- 18 Eylül 2011; 10:59:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: batu_boun

ben öğrencilerime de arkadaşlarıma da genellikle amerikan dil kültür derneğini öneriyorum. doğu illerinde dahi alanında uzman hatta yabancı öğretmenler çalıştırdıklarına şahit oldum.ankara da durum nedir tam bilmiyorum ama şimdiye kadar şikayetçi olan duymadım

AKD güzeldir 6 aydır oraya gidiyorum. Eğer çabalarsanız ögrenebilirsiniz. Hocaları kalitelidir.

3 aylık bir kur fiyatı : 850 ytl

Eger 1700 ytl'ye 2 kur alırsanız size 3.kuru hediye ediyor. Toplamda 6 kur vardır. Yani size peşinde 3000 ytl gibi bir paraya patlar bütün kurlar. Ayrıca derslere devam ederseniz ve kur atlayamazsanız tekrardan para vermeden 3 ay daha o kuru alabiliyorsunuz. Konusma-Yazma-Dinleme ve Okuma klupleri vardır. Yine 3 boyunca sizi bedavaya Tango,Salsa,Pilates,Diksiyon vsvs gibi kurslara gönderir. Ben bu sayede 6 boyunca tango ögrenmistim belese.

Kuzenim Tömer'e gidiyor. Aylık 150 liraymıs. AKD 3 aylık 500 ytl. Yani ayda 166,6 yapıyo. Ki hemen hemen aynı. Bende ilk 850 ytl kur fiyatını duyunca oha demiştim ama gördügünüz gibi hesap aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Orijinalden alıntı: batu_boun

ben öğrencilerime de arkadaşlarıma da genellikle amerikan dil kültür derneğini öneriyorum. doğu illerinde dahi alanında uzman hatta yabancı öğretmenler çalıştırdıklarına şahit oldum.ankara da durum nedir tam bilmiyorum ama şimdiye kadar şikayetçi olan duymadım

AKD güzeldir 6 aydır oraya gidiyorum. Eğer çabalarsanız ögrenebilirsiniz. Hocaları kalitelidir.

3 aylık bir kur fiyatı : 850 ytl

Eger 1700 ytl'ye 2 kur alırsanız size 3.kuru hediye ediyor. Toplamda 6 kur vardır. Yani size peşinde 3000 ytl gibi bir paraya patlar bütün kurlar. Ayrıca derslere devam ederseniz ve kur atlayamazsanız tekrardan para vermeden 3 ay daha o kuru alabiliyorsunuz. Konusma-Yazma-Dinleme ve Okuma klupleri vardır. Yine 3 boyunca sizi bedavaya Tango,Salsa,Pilates,Diksiyon vsvs gibi kurslara gönderir. Ben bu sayede 6 boyunca tango ögrenmistim belese.

Kuzenim Tömer'e gidiyor. Aylık 150 liraymıs. AKD 3 aylık 500 ytl. Yani ayda 166,6 yapıyo. Ki hemen hemen aynı. Bende ilk 850 ytl kur fiyatını duyunca oha demiştim ama gördügünüz gibi hesap aynı.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben bir dil kursuna gitmek istiyorum kaç gündür bayağı araştırıyorum.Araştırmalarım sonucu wall street,berlitz,inlingua,amerikan kültür derneği kanada kültür derneği,ef dil okulları,dilko ve just english i çok tavsiye eden var kötüleyen de tabii..benim aldığım kriterlerden biri tabiki eğitim sistemi ilk başta olmak üzere yabancı hoca ağırlığı.Zannediyorum intermediate düzeyinde falan ingilizce seviyem.ben istiyorum ki bu seviyeden itibaren full anadili ingilizce olan hocalar girsin yani o olmasa bile en azından yarı yarıya olsun lütfen yardımlarınızı bekliyorum çok arada kaldım ne yapsam:(

• quote:

Orijinalden alıntı: crudelecritico

İstanbul'daki en iyi İngilizce kursumu bilemem ama ben Justenglish'ten çok memnunum.Şimdi Mecidiyeköy şubesinde toefla gidiyorum.Toefldan önce 2 seviyede genel ingilizce eğitimi aldım.İngilizcede ders saatleri diğer kurslara göre çok fazla.Acaba sıkılır mıyım diye düşünmüştüm.Ama girdikten sonra anladımki bu fazla ders saatleri gerekliymiş,herşeyi sindirerek öğreniyorsunuz.Aynı zamanda pratik yapma şansınız oluyor.Toeflda ise gerçekten konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerle ders işliyorsunuz.Vaktinizin boşa geçmediğini anlıyorsunuz.TOEFL bitsin İspanyolca'ya başlamayı düşünüyorum.Kantinde öğrencileri hocalarıyla İspanyolca konuşurken görünce pek bi özendim doğrusu:)

kesinlikle sana katılıyorum.benim de seviyem çok düşüktü.Fakat uzun süren araştırmalarımdan sonra Justenglish'e gitmeye karar verdim.Başta herkesin taşıdığı kaygıları bende taşıyordum.örneğin ;acaba hocalar iyi öğretiyor mu?,ben anlayabilir miyim?,sınıftaki diğer öğrencilerin seviyeleriyle benim seviyem arasında çok fark olacak mı?...diye liste böyle uzadıkça uzuyordu.Derken bir gazla kayıt oldum.Ve gördüm ki , tüm kaygılarım aslında yersizmiş.Aslında bana bilgi veren eğitim danışmanına da böyle sorular sormuştum.Ama malum yoğurtçu yoğurtum ekşi demez diye,gene biraz da olsa yanılma payı bırakmıştım kendime...
    ama şimdi iyi ki kayıt olmuşum diyorumm..

• quote:

Orijinalden alıntı: kathy

quote:

Orijinalden alıntı: crudelecritico

kesinlikle sana katılıyorum.benim de seviyem çok düşüktü.Fakat uzun süren araştırmalarımdan sonra Justenglish'e gitmeye karar verdim.Başta herkesin taşıdığı kaygıları bende taşıyordum.örneğin ;acaba hocalar iyi öğretiyor mu?,ben anlayabilir miyim?,sınıftaki diğer öğrencilerin seviyeleriyle benim seviyem arasında çok fark olacak mı?...diye liste böyle uzadıkça uzuyordu.Derken bir gazla kayıt oldum.Ve gördüm ki , tüm kaygılarım aslında yersizmiş.Aslında bana bilgi veren eğitim danışmanına da böyle sorular sormuştum.Ama malum yoğurtçu yoğurtum ekşi demez diye,gene biraz da olsa yanılma payı bırakmıştım kendime...
    ama şimdi iyi ki kayıt olmuşum diyorumm..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar Justenglish reklamları dolmuş burası gidip gören varmı bu kursu eğer yoksa mesajları dikkate almamanızı rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

arkadaşlar Justenglish reklamları dolmuş burası gidip gören varmı bu kursu eğer yoksa mesajları dikkate almamanızı rica ederim.

İngiliz Kültür Derneği varmış o nasıl bide British council
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay İyi İnsan

quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

İngiliz Kültür Derneği varmış o nasıl bide British council

Alıntıları Göster
    onları bilmiyorum ama ben taksimde amerikan kültür derneğine gitmiştim orası vip miş sonradan öğrendim :) konular bana göre çok hızlı ilerliyordu açıklaması ise 5-6 kişilik sınıf olduğu için her öğrenciyle ilgilenme zamanı çokmuş, neyse sonuç olarak öğrenemedim ama sorun birazda benden kaynaklanıyordu çalıştığım için gündüz iş yerinde sonra kurs ordan eve git gece 23:00 te evde oluyordum, çalışamadım dersleri çalışmayıncada biryerden sonra unutuyorsun, nereye gidersen git çalışmadıktan sonra olmaz eğer çalışırım diyorsan bütçene göre bir kursa git veya yurtdışına çık hangisinin olduğu çok önemli değil.

• quote:

EF kursuna git dünya devi.. Ama biraz pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ELNINO_

quote:

EF kursuna git dünya devi.. Ama biraz pahalı.
    sayın reklam yapanlar
    bari diğer konulara da,bir iki yorum yapın da,anlaşılmasın reklam yaptığınız.0 mesj,1 mesaj.biri soruyor,diğeri cevaplıyor.lütfen çekilin gidin.inanın sırf bu yaptığınız sebebiyle,sizin kursunuza gelmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhas

sayın reklam yapanlar
    bari diğer konulara da,bir iki yorum yapın da,anlaşılmasın reklam yaptığınız.0 mesj,1 mesaj.biri soruyor,diğeri cevaplıyor.lütfen çekilin gidin.inanın sırf bu yaptığınız sebebiyle,sizin kursunuza gelmem.

Alıntıları Göster
    Bu konudan anlaşılan şudur, justenglish denen kursa gitmeyin.

ingilizce için profesyonel bir destek almak oldukça mantıklı, ama sadece kursta öğrenecekseniz hiç boşuna para vermeyin. kursla birlikte hayatınızın tam ortasına almalısınız ingilizceyi, bol bol ingilizce yayın, podcast dinlemeli, bol bol ingilizce kitap okumalı ve kelime hanenizi geliştirmelisiniz...

Bir kurs bu aşamada sizi motive edici bir unsur olacaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Bu konudan anlaşılan şudur, justenglish denen kursa gitmeyin.

ingilizce için profesyonel bir destek almak oldukça mantıklı, ama sadece kursta öğrenecekseniz hiç boşuna para vermeyin. kursla birlikte hayatınızın tam ortasına almalısınız ingilizceyi, bol bol ingilizce yayın, podcast dinlemeli, bol bol ingilizce kitap okumalı ve kelime hanenizi geliştirmelisiniz...

Bir kurs bu aşamada sizi motive edici bir unsur olacaktır..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de ankarada kursa başlamak istiyorum bi arkadaşım active englishi önerdi eğitimi nasıldır? yardımcı olursanz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowman90

arkadaşlar ben de ankarada kursa başlamak istiyorum bi arkadaşım active englishi önerdi eğitimi nasıldır? yardımcı olursanz sevinirim

passive english e gidebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhas

quote:

Orijinalden alıntı: shadowman90

passive english e gidebilirsiniz

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savakako -- 19 Temmuz 2014; 11:10:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savakako

.

Alıntıları Göster
    Belediyenin kursları oluyordu. ayda 50 lira. bir kur 4 ayda bitecek. hafta sonları. Beyaz bir tahta. Önünde bir öğretmen. Öğretenin önünde ise öğrencileri. 15 kişi. Dersi bu şekilde işledik. ben kursu tamamlayamadım. işim nedeniyle. Ama sistemi gördüm 2 ay boyunca. Sonra just engilish kayıt oldum. Burda durum biraz farklı. Beyaz bir tahta. önünde bir öğretmen. karşısında yine 15 kişiye kadar öğrenci. Biz genelde 10 civarıydık. ama sonradan 14 e kadar yükseldi. Ve toplam 3 kura verdiğim 3 asgari ücret. Daha fazla para verdiğimde daha iyi eğitim göreceğimi zannetim ama yanılmışım. Ve idari ekibin bitmek bilmeyen yalanları. 7 aydır eğitim görüyorum. En sonunda buralara yazma ihtiyacı hissetim. Sabır sabır bir yere kadar. Bir müşteri kaybedip akıllanmaları gerekiyor.

İngilizce kursuna gidecek öğrencilerden ricam şudur. Gidin ve nasıl eğitim verdiklerini misafir öğrenci olarak, derslere girerek görün. Eğer derse sokmuyorlarsa o zaman yalnış birşeylerin olduğu aşikar. Bizim sınıfa bir gün misafir öğrenci geldi. Sözleşmeye imza atmadan öğrenciyi misafir olarak derse almamışlar. Görüp kaçacağını biliyorlar İdari ekip işinde usta. Oyuna gelmeyin. İlk önce hakkında iyi şeyler gördüğünüz kursları belirleyin. Sonra misafir öğrenci olarak 1 gün derslere katılın. Sonrada aralarında seçiminizi yaparsınız. O kadar para vereceksiniz paralarınız boşa gitmesin. Saygılar...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.