Şimdi Ara

En iyi içme suyu markası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
106.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grouptr

üstüste 5 yıl "Dünya'nın En iyi Suyu" ödülüne layık görülen markamız : AQUAFINA ÇORLU İÇME SUYU( 500 ml. ve 1,5 lt seçenekleri mevcuttur). Damacanayı sorarsanız Hayat fena sayılmaz

içme suyu ile doğal kaynak suyunun arasındaki farkları söylermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

oruçlu oruçlu aferim yani ii aklımıza getir ölelim susuzluktan.

erikli tabiki yani 100 çeşit koysalar erikli suyu arar bulurum

dotum ben senin önüne 4 marla su söyleyeyim içinden erikliyi ayır sonrada bana cevap yaz.belki beni kandırabilirsin ama kendini asla.erikli..sultan..akdamla...niksar...sude...erikli ile 5 marka bunları önüne koy ve erikliyi ayır.bakalım birdaha içecekmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

BURSA ERİKLİ

En iyi içme suyu markası

En iyi içme suyu markası

eriklide eskiden etiketlerinde OBA diye yazardı.zaten lezzetli bir su olduğunu ve DOĞAL kaynak suyunda aranan lezzet olduğunu o etiketin üstünde oba yazarken tarihe geçirdi.gelen şişenizin üstündeki etikete bakın bakalım ne zyazıyor

• ERİKLİ
  • En iyisi Trabzon yaylalarında Dağların arasında ovaların damarların arasında akan suyu içmek gibisi yok eğer o suyu paketleyip satarsan zengin olursun harika bir tadı var yayla kokusu havası birleşimiyle berrak tertemiz tamamen doğal .....
  • erikli güzeldir de,aynen bizde üstteki vatandaş gibi düşündük suyumuzu test ettirdik su içecek halimiz kalmadı bu şartlar altında en iyisi eriklii ;ama onada haftada 3 damacana su bitiren bi aile olarak çözüm bulalım dedik. reverse osmosis diye bir su sistemi var..SU ARITMA CİHAZI DEĞİL.ayrı bir musluk monte ediyolar cesmeden surekli temiz su akıyor. Su alacagımıza taksitlerini ödeyelim dedik iide oldu .suyun tadı cok güzel. çaya yemeklere hatta meyveleride yıkarken bu suyu kullnıyoruz .tavsiye ederim.
  • Erikliyi tek geçerim
  • COK YARARLI BİLGİ

Arkadaslar bir 19LT Erikli Su damacana fiyatı nedir? 7.70TL'dir. Peki iki adet 10LT Erikli su fiyatı nedir? Migrosta 3.35TLx2 6.70TL Hemde Migros'ta!!

Damacana oyununa gelmeyin, 20 LT Erikli su 19'luk damacanadan 1 TL daha ucuz!!!!
    Arastirarak su aliniz... Kazık yemeyiniz!
    Not.Migros disinda bir sitede 3.10 TL'ye de buldum 10 LT'lik erikli suyu :)
  • Erikli bence gayet güzel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -İpek- -- 4 Ekim 2010; 20:31:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dominikk

COK YARARLI BİLGİ

Arkadaslar bir 19LT Erikli Su damacana fiyatı nedir? 7.70TL'dir. Peki iki adet 10LT Erikli su fiyatı nedir? Migrosta 3.35TLx2 6.70TL Hemde Migros'ta!!

Damacana oyununa gelmeyin, 20 LT Erikli su 19'luk damacanadan 1 TL daha ucuz!!!!

1 TL'yi bırakında kazansın adamlar...

Sen o Migros'taki suları en fazla 2 kere taşıdıktan sonra fazladan 3 TL vermeye razı olursun.

Hangi marka olursa olsun adamlar yaz-kış demeden kan-ter içinde su taşıyorlar kapına kadar. Sen 5. kata eli boş çıkamazken adam 2 tane damacanayla çıkıyor.

Aynı fiyata mı vereceklerdi?

• erikli ilk ciktigi zamanlarda baktm boyle erik falan. Ben onu erikli su sanmstm. Ahaha.(erik aromali yani.d)
  • korusu ile erikli dolum yerleri aynı ikiside uludağın zirvesinden
    bence korusu 5.5 tl
    erikli 7.7

korusu bi deneyin içimi en yumusak su bencee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

quote:

COK YARARLI BİLGİ

Sen o Migros'taki suları en fazla 2 kere taşıdıktan sonra fazladan 3 TL vermeye razı olursun.

Hangi marka olursa olsun adamlar yaz-kış demeden kan-ter içinde su taşıyorlar kapına kadar. Sen 5. kata eli boş çıkamazken adam 2 tane damacanayla çıkıyor.

O zaman herkes kafasına gore bi fiyat yapsin, olur mu oyle sey canim. 19'luk damacananin litre bazında en ucuz olması gereken yerde tam tersi sozkonusu.

İstersem 38.kata cikaririm sanane, adamin isi bu !! Cıkaracak tabii, yapmasaymıs o zaman bu işi. Ekmek parası kolay kazanilmiyor.

İyi be bir de üstüne bahşiş verirsin sen, geldi sana 10TL su! Bu memleket sizin yüzünüzden boyle oluyor işte!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

quote:

COK YARARLI BİLGİ

O zaman herkes kafasına gore bi fiyat yapsin, olur mu oyle sey canim. 19'luk damacananin litre bazında en ucuz olması gereken yerde tam tersi sozkonusu.

İstersem 38.kata cikaririm sanane, adamin isi bu !! Cıkaracak tabii, yapmasaymıs o zaman bu işi. Ekmek parası kolay kazanilmiyor.

İyi be bir de üstüne bahşiş verirsin sen, geldi sana 10TL su! Bu memleket sizin yüzünüzden boyle oluyor işte!

Çok boş şeylerden bahsetmişsin.

Bu kadar küçük hesaplar insanı olmayın. Bu kadar küçük olmayın...
    Sadece kendinizi düşünmeyin. Paranız olmayabilir ama insanların emeğine saygı göstermek zorundasınız.
    Hayat o işçinin avcuna bıraktığın 1 lirayı sana bir gün mutlaka geri verecektir fazlasıyla.

Ha "Ben anlamam arkadaş... Ben böyle iyiyim..." diyorsan.
    O zaman marketten taşırsın suyunu... Ev ahalisine 3'lü çektirirsin "kar" ettim diye.
    Eşek falan kirala... Hatta onada para verme taşımak için. Kendi sırtına vur yükü taşı.
    İnanılmaz kar edersin.

Bu arada...

Bugün Migros'ta meyve-sebze reyonunda büyük indirim var. Maydanozu 25 kuruş indirmişler.
    Hemen koş, hiç durma...

Al sana yararlı bilgi.

• sırma su akar ya
  • korusu uludağın zirvesinden
  • kimse yokmu
  • su olsnda ne olrsa olsn bende erıklı ıcıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: belki1gn

su olsnda ne olrsa olsn bende erıklı ıcıyorum :D

fiyatına rahmen mi
  • ph ı en yüksek hangisi ise onu denemek lazım aslında
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.