Şimdi Ara

En iyi Halı Saha Ayakkabısı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
5
Favori
199.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emirism

quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

Favorim budur. Bundan almak istemiştim bende pahalı olduğu için alamamıştım

En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?

Ben şuan bu modelin ( geçen sezonun predator u) halı saha için olanını kullanıyorum.

Çok güzel bi krampon gerçekten. Fiyatı 287 liraydı alamamıştım sonra 150 liraya mercurial yarı prof almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Adidas sağlam olur... nike göze hoş görünür ama adidas kadar sağlam olmaz... puma alabilirsin ama o da orta kalite olur... şuan nike kullanıyorum idare ediyorum delik sökük yok 2 senedir... haftada 1 halı saha maçı yaparım ..

Tam tersi bilgi vermissin nike dayanlıklıdr adidas halı saha tipinde dandiktir bir futbolcu olarak söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

TOPA VURMAYI BILMIYORSAN AYAAKKABI NE HACET 15 TL LIK SAMAN PAZARINDAN ALDIGIM AYAKKABI VAR AYAGIMDA HER HAFTA HALISAHA MAC YAPARIZ KESINLIKLE RAKIP KIM OLURSA OLSUN 5 GOLUN ALTINA DUSMEDIM YETERKI KENDINI SAKLAMAYI BIL DEFANS YAPARIZ SAGLAMDIR GOL OLMAZ OLURSADA ANCAK YA 1 TANE YADA EN FAZLA 3 FORVETTTE TEKIM ARADA 1 KISI GELIR YARDIMA AMA AYAGIMA GELEN TOPU AFFETMEM PASIN BITTIGI NOKTABENIM AYAGIMDIR CAKARIM VE GOL OLUR KESINLIKLEDE 8*10 TANE ATARIM.

o 15 tl lik ayakkabıyla üstü açık halı sahada yağmurda bi maç yapmayı dene bakalım gelen geçen yere yatırıp kaldırır valla
    + kalçadan kuvetli şut çıkartan biri 2 maçta param parça eder

bununla yağmurda çok kişiyi pazara göndermişimdir

quote:

Orijinalden alıntı: Sabri Sarıoğlu

Ben bunu alacağım dışardada giyebileceğim bir ayakkabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabri Sarıoğlu

bu ayakkabı güzel hakikaten ama ben gerçek futbol ayakkabısı istiyorum diyorsan bunlarıda önerebilirim 1. si tercihimdir linke tıkla lütfen

bu çım versiyonu ;
    http://www.footy-boots.com/wp-content/uploads/2008/04/adidas-world-cup-football-boot.jpg

bu halısaha ;
    http://3.bp.blogspot.com/_ECOxxS9ycAI/SWHeQ_OMASI/AAAAAAAAABk/TF5b7JDYzfg/s400/Copa+Mondial.jpg

• paraya kıyıp Adidas F30i TRX FG aldım gerçekten parasını hakediyor harika bi ayakkabı FG tabanı koşu hızını acayip arttırıo ne kadar sert şut çekersen çek ayağnda bişi hissetmiosun dokunma hissi çok iyi top ayağa yapışıyor resmen...

• quote:

Orijinalden alıntı: Italiano

budur işte, bende bunu kullanıyorum.
  •  En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?
  • sanıyorum 1 kişi değinmiş. herkes adidas'tan nike'tan bahsetmiş ama halı saha ayakkabısı denince akla gelen en önemli marka lescon'dur.

lescon'un kalitesi nike ve adidas'tan aşağı kalır yanı yok. sağlam, kaliteli ayağa tam oturan ve çok hafif.

halı saha ayakkabısı alacaklar lescon'a baksınlar.

fiyatı adidas'a nike'a göre daha iyi ve her ikisiylede kafa kafaya oynar.
  • Uzun paslarda isabet için hangi ayakkabıyı tercih etmeliyim?
    Adidas Predator ve ya nike t90 laser II iyi midir ?

Dün suni çimde maç yaparken farkettimki ayağım benim hızıma yetişemiyor sanki ayağım suni çime yapışıyordu. yeni bir ayakkabı almanın zamanı geldi sanırım.Suni çimde ve halı sahada hangi tip tabanlı ayakkabılar uygundur?
  • Halı saha mı TÖVBE EDİYORUM...
    Dün konu açmıştım.Halı saha maçı yaparken kayıp yere düştüm ayak bileğim çatladı diye.Ayrıca ayağımda ADİDAS Halı Saha ayakkabısı olmasına rağmen nasıl düştüğümü anlamamam büyük bir sorun.Ayağım dizime kadar alçıda.Neden mi? 1Litre gazoz içme çabası yüzünden...Ama yine de tövbe kısmını geri alabilirim.Büyük laf etmemek lazım sonuçta.(Bu arada 3 gün rapor aldım.Mal doktor daha uzun süre veremedi.3 gün sonra 5. katta olan evimize merdivenle çıkma serüveni başlayacak)

Burada size anlatmak istediğim ama anlatamadığım şey halı saha maç yapın ama dikkatli olun.Bir söz vardır ya İNSAN ELİNDEKİNİN(gerçi benim ayağımda) DEĞERİNİ KAYBEDİNCE ANLAR...

• BEN YILLARDIR HAFTADA İKİ MAÇ YAPIYORUM YAŞIM 28 SİZE TAVSİYEM ADIDAS ADINOVA ALIN DERİM NEDENİ İSE TEKNİK HAREKETLERİ ÖZELLİKLE HALISAHA ORTAMINDA COK RAHAT YAPABİLİYORUM SÖYLEMESİAYIP RONALDINHO'NUN ŞU MEŞHUR HAREKETİNİ EN RAHAT BU AYAKKABI İLE YAPABİLİYORUM...BİR ARTI ÖZELLİGİ İSE VİNLEKS DEGİL DERİ KULLANILMIŞTIR O YÜZDEN AYAGI İYİ KAVRAR.AYRICA TV PROGRAMLARINDA GÖRDÜGÜNÜZ ESKİ FUTBOLCULARINDA BAZILARINI HALISAHADA TERCİHİ YİNE BU AYAKKABİLAR BİZZAT KENDİM GÖRDÜM,

AMA YİNEDE SİZ KENDİNİZİ YANSITACAK EN İYİ AYAKKABIYI GİDİN MAGZALARA BAKIN GİYİN DENEYİN ÖYLE ALIN DERİM İNTERNET ORTAMI YANILTICI OLABİLİR , UNUTMADAN ÇİN MALI OLANLARDAN KAÇINMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM ENDONEZYA VEYA VİETNAM BİLE DAHA İYİDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikomadrid -- 20 Aralık 2009; 23:12:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: makovad

TOPA VURMAYI BILMIYORSAN AYAAKKABI NE HACET 15 TL LIK SAMAN PAZARINDAN ALDIGIM AYAKKABI VAR AYAGIMDA HER HAFTA HALISAHA MAC YAPARIZ KESINLIKLE RAKIP KIM OLURSA OLSUN 5 GOLUN ALTINA DUSMEDIM YETERKI KENDINI SAKLAMAYI BIL DEFANS YAPARIZ SAGLAMDIR GOL OLMAZ OLURSADA ANCAK YA 1 TANE YADA EN FAZLA 3 FORVETTTE TEKIM ARADA 1 KISI GELIR YARDIMA AMA AYAGIMA GELEN TOPU AFFETMEM PASIN BITTIGI NOKTABENIM AYAGIMDIR CAKARIM VE GOL OLUR KESINLIKLEDE 8*10 TANE ATARIM.

bana at çalım atabiliyorsan

çoluk çocuğa atabilirsin
  • atar o atar
  • Lise dönemimde kullandığım adidas halısaha ayakkabılarım vardı yumuşak ayağı saran ve komple çok rahattı ve hayatımın en iyi performansı o ayakkabıda olmuştu tabi 3 4 yıl sonra yırtıldı vb attık sonrasında hiçbir ayakkabıyla o oyunumu çalımı şutu gerçekleştiremedim.Şu an da yine adidas halısaha ayakkabım var fakat hiç memnun değilim ayağımı sarmıyor vuruşlar çok etkisiz oluyor arkadaşım denedi oda aynısını söyledi.

Sormak istediğimm biliyorsunuz artık halı saha kalmadı hemen hemen her yer suni çim bu suni çimlerde eski tip halı saha ayakkabıları mı daha uygun olur yoksa uzun plastik çivili daha gösterişli olan ayakkabılar mı hangisi daha kullanışlı ve rahat olur ?benim için ayakkabı rahat hafif olmalı ayağı iyi sarmalı ve iyi şut atılabilmeli ofans ağırlıklı oynuyorum

Ve nike yada adidastan tavsiye edeceğiniz ayakkabılar varmıdır haftada 1-2 suni çimde maç yapıyoruz artı ayağım taraklıdır.

• nike'ın yeni modeli olan ctr360 lardan kullananlar var mı acaba?

bugün almayı düşünüyorumda,kullanan varsa az çok bi ön bilgim olur...
  • yukarda da söyledigim gibi adinovayı bir dene istersen, çivili alacaksanda mutlaka kısa çivili olanlardan al bileğini kırmamak için,
  • nike ın beyaz üstüne kırmızı nike amblemi olanları var çok şekil ayakkabı tavsiye ederim
  • valla halı saha'da nike'ı tek geçerim adidas iyi halı saha yapamıyo.Mercurial var bende ayağımı muhteşem kavrıyor
  • Ben gecen bursa da mağazada baktım.Nike nın kırmızı bır ayakkabısı var.Krampon gibi ama halı saha ıcın ozel yapılmıs.Yeni bısey etiket fiyatı 100 tl falan.Ben 83 lıraya aldım.Tavsiye ederim hem şık hemde kullanışlı.
    Nike CTR360 Libretto FG Krampon ayakkabı bu ama bunun altının yuvarlak dıslı olanı.Yani bu resimdeki deil.altı deısık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grandgustin -- 26 Aralık 2009; 23:22:23 >
  • halı sahada kramponla oynamak zor oluyodur heralde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.