Şimdi Ara

En iyi görüntü kalitesi ve oynanabilirlik olarak en iyi online oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En iyi görüntü kalitesi ve oynanabilirlik olarak en iyi online oyunu arıyorum arkadaşlar şöyle bayılacağım sağlam insanlar dürüst insan olucak oynanabilirlik ve görüntü kalitesi paha biçilemez olması lazım :D

• Vindictus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beates

Vindictus.

+1
  • vindictus da pvp sistemi ne durumda ?
  • Vindictus'da görüntü kalitesi yok, aksine kalitesizlik var. Göze batan AA'lar bunun en büyük sebebi. Unreal Engine 3 ile yapılmasından dolayı gerçekçi grafik sunabilir fakat çok büyük grafiksel hatalar var.

Arkadaşa cevabım Aion. Bence piyasadaki en iyi grafiklere sahip MMO-RPG. 19 Ekim'den sonra daha da güzelleşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 16 Ekim 2011; 1:12:31 >
  • Bencede Aion şuan grafik bakımından ve kontroller bakımından en iyi oyun.Yani vurduğunu hissediyorsun karşındakine.Böyle birşey arıyorsan öneririm.

quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Arkadaşa cevabım Aion. Bence piyasadaki en iyi grafiklere sahip MMO-RPG. 19 Ekim'den sonra daha da güzelleşecek.

19 Ekim'de ne gelicek oyuna acaba?
  • RIFT diyorum ben grafik ve oynanabilirlik bir arada olduğu için. Grafikler ultra açılmadıkça optimizasyon sorunu yok rahatça kaliteli grafiklerde oyun oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Bencede Aion şuan grafik bakımından ve kontroller bakımından en iyi oyun.Yani vurduğunu hissediyorsun karşındakine.Böyle birşey arıyorsan öneririm.

quote:

19 Ekim'de ne gelicek oyuna acaba?

Bizim daha çok beklememiz lazım fakat Kore'de 3.0 gelecek. Batı sunucularına da 2.7(Grafiksel değişiklik yok 2.7de)

3.0;

• Hadi ya...Sonunda geliyor demek vay be .Eu gelsinde tekrar bi dönüş yaparım oyuna ya.Grafik bi yana diğer gelecek yenilikler çok güzel olacak.
  • Eu'da paralı olucaktır sanırım. Aylık ücreti ve oyunun kendisi ne kadar bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryForYou

Eu'da paralı olucaktır sanırım. Aylık ücreti ve oyunun kendisi ne kadar bilginiz var mı ?

Paralı derken? Ek paket olarak diyorsan, olmayacak. Retail olarak bonus özelliklerle satabilirler belki Assault on Balaurea gibi fakat zorunlu kılmazlar satın almayı.
    Aylık 12.99 euro, kutu 60 TL.
  • Mario akar kardeş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CryForYou

Eu'da paralı olucaktır sanırım. Aylık ücreti ve oyunun kendisi ne kadar bilginiz var mı ?

Paralı derken? Ek paket olarak diyorsan, olmayacak. Retail olarak bonus özelliklerle satabilirler belki Assault on Balaurea gibi fakat zorunlu kılmazlar satın almayı.
    Aylık 12.99 euro, kutu 60 TL.

Ben EU'su yeni çıkcak sandım sanırım daha önceden beri EU versiyonu var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.