Şimdi Ara

EN iyi FEN lisesi hangisi ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
18.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fen lisesine gittinmi anlayacağın 10 15 sene sürecek arkadaşlıklara temel attın demektir.Düşünsenize ev arkadaşlarınızla aynı liseyi paylaşmışsınızdır.Hatta ben birisiyle ilkokul birisiyle ortaokul üçümüzlede dersane lise vs vs.Kapı çalınır kapıyı açarsın öğrenci evimize ünide yurtta kalan fen liseli parazit arkadaşlar misafir olur..Arkadaş der X senin msn ini istiyor X kim hani yan sınıfta vardı ya tekme tokat dövüşmüştünüz.Yani anlayacanız ölüme kadar berabersinizdir onlarla.

• izmir fen..

Atatürk fen hemen bizim üniversitenin bitişiğinde. devamlı görüyorum hiç kıpırdadıkları bile yok adamların. çıkın hava alın arada dimi

ankara fen odtü arazisi içinde. ben olsam orayı düşünürdüm.
  • Okumanin iyisimi olur dostum sacmalamissin :) Neyin pesindesin anlamadimki.. Babanin parasi yoksa bosa cirpinma !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: adriano123

İzmir fen lisesi en iyisi
    ama fen liselerinden daha iyi anadolu liseleri de var.Bazı anadolu liseleri çoğu fen lisesinden daha iyi
    Mesela İzmir Atatürk Lisesibenim lisem
    Galatasaray Lisesi
    İzmir Bornova Anadolu Lisesi

BAL in iyi olduguna katilmiyorum. nakille izmir dışından gelen öğrenciler kaliteyi çok fazla düşürüyor.
  • eskişhir fenmezun oldum diye söylemiyorm ama bi kere eskişehirde:)(baknz esnet,ar kebap,apeks,sabahçı kahvesi....)tanıtım filmi dünyayı kurtaran adamın oglundan daha komiktir mezunlarının 3 te biri odtüye gider yaklaşk 90 mezundan geçen sene 9u odtü ee ye gtti bölümde oryantasyonlarda hiç yabaclk çekmessnz hayrulbaşn dediği gbi fen liseli olmak ayrıcalktr ama efflli olmaz daha bir ayrıcalktr (bu yazınnetkisnde kalıp tercih edenler üzgünm arasıra sular akmayabilir ayda toplam 24 saat sıcak su gelebilir yada geceleri camlar kendiliğinden açılıp eskişehirn eşek öldüren soğuğuna maruz kalınabilir..:))
  • balıkesir olmadığı kesin

2005 in başlığı. artık arkadaşa yardımcı olma boyutunu aşmışız. başkaları da faydalansın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertan52

türkiyedeki en iyi fen lisesi hangisi ...

bu sene liselere giriş sınavına girecem ..acaba hangisini bana tavsiye edersiniz ...
    şehir okadar da önemli değil ..heryer bana uyar ...

sizce hangisi ??

tecrübelerinizden faydalanmak isterim...

en iyi lise puan olarak ankara fen lisesi dir ama kazanman zor çünkü şu an forumdasın buraya kazancak adam çalışır yer içer .. ve ders çalışır
  • quote:

Orjinalden alıntı: canfiratgocmen

quote:

Orjinalden alıntı: ertan52

türkiyedeki en iyi fen lisesi hangisi ...

bu sene liselere giriş sınavına girecem ..acaba hangisini bana tavsiye edersiniz ...
    şehir okadar da önemli değil ..heryer bana uyar ...

sizce hangisi ??

tecrübelerinizden faydalanmak isterim...

en iyi lise puan olarak ankara fen lisesi dir ama kazanman zor çünkü şu an forumdasın buraya kazancak adam çalışır yer içer .. ve ders çalışır

eleman sınava gireli iki yıl olmuş artık çok geç

hem ben de burdayim, önceden de burdaydim, fen lisesiyle bağ kurmanın mantığı yok

• quote:

Orjinalden alıntı: irfanyus

izmir fen..

Atatürk fen hemen bizim üniversitenin bitişiğinde. devamlı görüyorum hiç kıpırdadıkları bile yok adamların. çıkın hava alın arada dimi

ankara fen odtü arazisi içinde. ben olsam orayı düşünürdüm.

nası yok ya walla bu sene mezun oldum beklediimden çok daha hareketliydi marmara üni.de de bi hareket göremedm ben pek laf attılar gerçi bi kaç kez
    şimdiki aklım olsa galatasaray ya da istanbul erkeğe giderdim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.