Şimdi Ara

EN iyi FEN lisesi hangisi ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
18.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ertan52

türkiyedeki en iyi fen lisesi hangisi ...

bu sene liselere giriş sınavına girecem ..acaba hangisini bana tavsiye edersiniz ...
    şehir okadar da önemli değil ..heryer bana uyar ...

sizce hangisi ??

tecrübelerinizden faydalanmak isterim...

benim okul mersin fen lisesi tabii gel kardes bagrımıza basarız
  • üsküdar fen lisesi
  • Arkadaslar verdiğiniz bilgilar için teşekkür ederim

Tercihimi İzmir fen lisesi olacak... HErhalde
  • İzmir Fen Lisesi.

Tanıdığım bir kaç mezunu var ve hepsi şu anda çok iyi durumdalar. Biri MIT (Massachusetts Institute of Technology) ye gitti mesela.
    Bilmeyenler için söyleyeyim MIT dünyanın en iyi Mühendislik okuludur. Tartışmasız.
  • valla iki sene önce o strs bendeydi ama ben izmirfeni kazanacak kadar inek veya ilerizekalı olmadığım için karşıyaka anadolu lisesine gidiyorum izmirin en iyi anadolu lisesi okulda sadece 3-4 inek var gerisi gayet normal üniversiteye girişte bu sene %98 başarı var sen gel bizim okula
  • izmir fen tabiki de....
  • mersin fen
  • izmir fen in en iyi olduğunu herkes biliyo ama ben olsam en iyiye gitmek istemezdim 3.veya 4. ye giderdim
  • Ankara Fen Lisesi Türkiyenin şu an en iyi fen lisesidir..
  • Sen gel DENİZLİ FEN LİSESİ'NE biz seni bi güzel ağırlarız. (Gelmeni tavsiye ederim ama ilk sene göreceğin çömez cik cik zulmünü de göz önüne al. Bizim burda bu olay çok abartılır. Bizim çektiğimizi bi ben bilirim bi allah bi de diğer akranlarım. Benden söylemesi.)
  • quote:

türkiyedeki en iyi fen lisesi hangisi ...

bu sene liselere giriş sınavına girecem ..acaba hangisini bana tavsiye edersiniz ...
    şehir okadar da önemli değil ..heryer bana uyar ...

sizce hangisi ??

tecrübelerinizden faydalanmak isterim...

BU KADAR PUAN YAPABİLECEKMİSİN ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: arif_icke

Sen gel DENİZLİ FEN LİSESİ'NE biz seni bi güzel ağırlarız. (Gelmeni tavsiye ederim ama ilk sene göreceğin çömez cik cik zulmünü de göz önüne al. Bizim burda bu olay çok abartılır. Bizim çektiğimizi bi ben bilirim bi allah bi de diğer akranlarım. Benden söylemesi.)

arkadas dogru soluyo gel ilk sene ezilirsin
    bana fazla bişi yapmadılardı ust sınıflar ne cektiysem sınıf arkadaslarımdan cektim
    daha dogrusu onlar beni cektiler di mi arifcim
    donanım haber yoluyla size

• quote:

Orjinalden alıntı: emecercelik

quote:

Sen gel DENİZLİ FEN LİSESİ'NE biz seni bi güzel ağırlarız. (Gelmeni tavsiye ederim ama ilk sene göreceğin çömez cik cik zulmünü de göz önüne al. Bizim burda bu olay çok abartılır. Bizim çektiğimizi bi ben bilirim bi allah bi de diğer akranlarım. Benden söylemesi.)

bana fazla bişi yapmadılardı ust sınıflar ne cektiysem sınıf arkadaslarımdan cektim

olum emeç ne banlıyon o olaylar bu okulun bi geleneğidir. sen sanki bu sene alt sınıflara eziyet etmiyon mu basket sahasındayken onları sahadan kovup sen oynamıyon mu lütfen emeçciğim...

• quote:

Arkadaslar verdiğiniz bilgilar için teşekkür ederim

Tercihimi İzmir fen lisesi olacak... HErhalde

arkadasım yalnız cok da kesin konusma kendini kaptırma sınavı yapamazsın
    bizim de bir arkadasın kardesi vardı kesin turkiye de iyi yer yapar diyoduk
    cocuk simdi anadolu lisesinde okuyo dikkatli ol derim ben sana

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: emecercelik

quote:

olum emeç ne banlıyon o olaylar bu okulun bi geleneğidir. sen sanki bu sene alt sınıflara eziyet etmiyon mu basket sahasındayken onları sahadan kovup sen oynamıyon mu lütfen emeçciğim...

tabi ezecem benim en dogal hakkım gecen sene az cıkarmadılar bizi basket sahasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emecercelik -- 22 Ocak 2006 16:38:49 >

• YamanLar KoLeji diye duydum..
  • İzmir fen lisesi en iyisi
    ama fen liselerinden daha iyi anadolu liseleri de var.Bazı anadolu liseleri çoğu fen lisesinden daha iyi
    Mesela İzmir Atatürk Lisesibenim lisem
    Galatasaray Lisesi
    İzmir Bornova Anadolu Lisesi
  • izmir yamanlar
  • of aq herkes sınava çalışıyo bi ben oturmuş sizi okuyom
  • neden hiç kimse Bursa Ali Osman Sönmez Fen Lisesi demio... orası da çok iiidir..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.