Şimdi Ara

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
11
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: el_morad

Paco Rabanne 1 Million.Daha önce kullandığım hiç bir parfüme benzemiyor övdükleri kadar var bence.

Hayırlı olsun,güle güle kullanın sonunda aldınız sanırım.
    Bu arada netten mi sipariş ettiniz YKM'den mi aldınız ?
  • Burberry-Classic kullanıyorum kalıcılığından çok memnunum
  • avon ve oriflame gibi katolog üzerinden satış yapan firmalar var bu firmaların ürettiği parfümlerden alıp kullanan varmı ?

bu firmalardan birisinde soul diye bir parfüm vardı 40-50 lira civarı bişeydi bu tarzda yani fresh daha çok yaz ayları için uygun olan başka kalıcılığı yüksek parfümleri varmı acaba ?
  • bu arada "jean paul gaultier" kullanan yada bu parfüm hakkında yorum yapacak arkadaşlar varmı ?
  • Ortaokuldan beri denemediğim parfum kalmadı.

Bnce orjınal parfum almak mantıksız geliyor çokça örnek vereyım.

Rochas men lise hayatım boyunca kullandıgım kokulardan biridir.1.5 AYDA bir 130 ytl verip bu kokuyu alırdım.

Abi adam dp den alıyor onunkı farkedılıyor benımkı fark edılmıyordu anlamıyordum.

Burberry clasic 3 şişe kullandım bundan dp nin 6 7 saat kalıyor benım koku 2 saatte fıs.

Hangi birini örnekleyeyim yanı 212 men keza kalıcılık 2 saat ya var ya yok.

Yani arkadaşlar bana dp den almak daha mantıklı geliyor esansları fransadan gelıyor.

Daha kalıcı yaptıkları için Dp kalıcılığı arttırcak kımyasalı arttıyormuş bana oradan almak daha mantıklı,İnan kokusu harika olan bilmedıgımızbırsuru koku var

Ama Rochas men ın bayanları ciddi biçimde etkilediği gerçek,

Burberry clasıcte 212 mende aynı şekilde.

Çok muthıs kokular.

50 60 orj.Koku kullanmışımdır.Birtek Acqua di GİO almadım onada kalıcılık sıfır dıyorlar.AmA bazen sıkan arkadaşlar göruyorum acayıp kokuyor.Bukadarmı kalıcı olur dıyorum dönup bırdaha bakıyorum..
  • Diesel Fuel For Life
    Armani Code
    Davidoff Cool Water
    Paco-1 Million

Şu anda kullandığım ve hala şişesi dolu olan kokularım.Bunların arasında en beğendiğim kesinlikle 1 million.Hepsinin farklı bir havası var tabiki.

100 kişi bu kokuların adlarını bilmeden koklasa tercih edilme sayıları arasında büyük farklar olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

Ortaokuldan beri denemediğim parfum kalmadı.
    Rochas men lise hayatım boyunca kullandıgım kokulardan biridir.1.5 AYDA bir 130 ytl verip bu kokuyu alırdım.

Ama Rochas men ın bayanları ciddi biçimde etkilediği gerçek,

Ya çok merak ettim açıkcası bende almam
    lazım bu parfümden kalıcılık nasıl peki yani gün boyu durarmı sizce rochas
  • Calvin Klein Euphoria
  • Ya belli olmuyor hocam esmer orjınal kullanan arkadaşalr var gun boyu kokuyu rahat alıyorsun bende durmadı ne iş anlamadım
  • çikolatalı puro kokan parfüm aldım dün akşam dp den

çok hoş kokusu bi acaip

l11 di kodu

diğerlerine baktım burda önerilenlere pek hoşuma gitmedi

ama çok parfüm karıştırmıştık ondan da olabilir :))
  • Geçen gün Rochas aldım dp den kalıcılığı çok iyi,2 fıs yapıyorum gün boyu kokuyor 3-4 gün elbise üzerinde duruyor kokusu.
    Bende baya kalıcı ayrıca kokusu da harika.
  • brüt hakkında ne düşünüyorsunuz ? amcamda vardı sıktım kokusu çok hoşuma gitti. internette araştırdım sözlükte filan ' kıro kokusu, baba kokusu, berber kokusu' gibi şeyler yazmışlar. kullanan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRiverStyx

Geçen gün Rochas aldım dp den kalıcılığı çok iyi,2 fıs yapıyorum gün boyu kokuyor 3-4 gün elbise üzerinde duruyor kokusu.
    Bende baya kalıcı ayrıca kokusu da harika.

Dp nin çok iyi zaten onu diyorum bende hocam

orjınalini 2 fıs yap bakalım gün boyu kokuyormu
  • Niye aynı konuyu haftada bir açıyorsunuz, en iyi parfüm diye birşey yoktur. Herkesin zevkleri de farklıdır, buradaki herkes kendi kullandığı parfümü yazıyor, çünkü en beğendikleri parfüm o, sende git bir parfümeriye en beğendini al, neden buraya yazıyorsun ki. Bu arada en güzel parfümü alınca kızlar sırayla gelmiyor, onun için farklı yollar var, parfüm işin tuzu biberi aynı konuyu açmayın haftada 1-2 göre, cidden merak ediyorsanız da eski konulara bakın.
  •  EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?

En iyisi bu üstüne tanımam..
  • O kadar parfüm denedim ama bir türlü bu kokudaki ilgiyi görmedim 1.sınıf insan kılıyo sizi yetişkin erkeklerin en büyük tercihi bu sıralar 25+30 yaş arası ortamlarda en dikkat çekici koku bence Brut yeşil part deneyin arkadaşlar

EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?
  •  EN İYİ ERKEK PARFÜMÜ ? HANGİ PARFÜMÜ KULLANIYORSUNUZ ?
  • Araştırmalarım sonucu kalıcılık, ağır olmayan, yaz aylarına uygun, ve marka-kalite karşılaştırmasında en önde giden isimler şunlar ;

BVLGARI AQVA MAN
    BURBERRY CLASSIC MAN
    PI
    DIESEL FUEL
    ROCHAS
    ARMONI CODE
    HUGO BOSS
    ONE MILLON
    CALVIN CLEIN ONE SUMMER
    212 MAN

BU LİSTEYİ ŞİMDİ 1 -2 - 3 DİYE SIRALANDIRMAK LAZIM

not: Bir kaç yerde okuduğum kadarıyla özellikle kalıcılık isteyenler parfüm şişesinin üstünde "eau de toilet" değilde "eau de parfume" yazılanlar tercih edilmeliymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

O kadar parfüm denedim ama bir türlü bu kokudaki ilgiyi görmedim 1.sınıf insan kılıyo sizi yetişkin erkeklerin en büyük tercihi bu sıralar 25+30 yaş arası ortamlarda en dikkat çekici koku bence Brut yeşil part deneyin arkadaşlar

işte bende bu markadan bahsediyorum.

ama bunu bilmiyorum benim sıktığım yeşil bi şişedeydi böyle soda şişesi gibi üstündede madalyonu var

http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.skinstep.com/product_images/brut-original-cologne-04376088405.jpg&imgrefurl=http://www.skinstep.com/skinstep-f.php&usg=__WQw3cMINmYMups_UM8MyvCcJEaM=&h=350&w=350&sz=38&hl=tr&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=WsUojQAoNmBFAM:&tbnh=120&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dbr%25C3%25BCt%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1

bundandı. bunu nerede bulabilirim fiyatı ne kadardır ve kalıcımıdır. kokusunu çok beğendim. ayrıca açığı varmıdır varsa alınmalımıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

O kadar parfüm denedim ama bir türlü bu kokudaki ilgiyi görmedim 1.sınıf insan kılıyo sizi yetişkin erkeklerin en büyük tercihi bu sıralar 25+30 yaş arası ortamlarda en dikkat çekici koku bence Brut yeşil part deneyin arkadaşlar

After shave yazıyo üstünde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.