Şimdi Ara

EN İYİ DOWNLOD PROGRAMI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
5.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende uzun süreden beri DAP kullanıyorum gayet de ii.

AMA demek zorundayım ne yazık ki bir süre önce bir sorunla karşılaştım ThemeXP sitesin den DAP ile indirdiğim ZIP lı dosyaları indirdikten sonra açamıyorum bozuk veye hasar görmüş diyor XP ama aynı dosyayı Xp kendi indirme özeliği ile indirdiğimde bir sorun çıkarmıyor dosyayı açıyor.

Evet arkadaşlar ne dersiniz bu sorun hakkında
  • Evet bir defa ben de öyle bir sorun ile karşılaştım. Sanırım bazı siteler DAP benzeri programları desteklemiyor. Mesela bazı sitelerde linke tıklayınca Dap hiç devreye girmiyor direkt explorer'ın kendi download programı başlıyor indirmeye.
  • dap ve flashget kullan derim ama dap ın türlçe desteği yok
  • FlashGet öncelikle Arabirim ve kullanışlılık açışından çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: direj

<font color=limegreen>Arkadaşlar eniyi download programı hangisi sizce</font id=limegreen>

<font color=red>Begendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini de anlatırsanız daha iyi olur</font id=red>

Edited by - direj on 26 March 2002 13:09:53

DAP 7,2 full
  • Dap kullanıyorum gayet iyi Aslında IE ninki en hızlısı şu anda . Ama şopar gibi ...
  • Flashget'ten memnunum.
  • Arkadaşlar bu programlar arasında hiç türkçe olanı yok mu???????
  • quote:

Orjinalden alıntı: OMER87

Arkadaşlar bu programlar arasında hiç türkçe olanı yok mu???????

dap ın tr yaması mevcut
  • FlashGet in varr.
  • ben genelde flashget i kullanıyom.geçen leechget2004 diye bi program buldum oda iyi sayılır.bide DAP ı indirelim de onu deneyelim bakalım nası.
  • flsah get bende kullanıyım dedim çok ğıcık bir menusu var uyuz oldum en iyisi dap 5.3 plus türkçe yamasıda var mükemmel hız daha ne istiyim hadi hepnize kolay gelsin
  • Ben her zaman flashget kullanırım hiçbir sorun yaşamadım tavsiye ederim. Alışınca gayet güzel...
  • flashget bence cok kullanışlı
  • Internet Download Manager. Hem türkçe hem de diğerlerinden kesinlikle daha hızlı. Deneyin farkı göreceksiniz. (Bakınız..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LionTech16 -- 14 Kasım 2008; 9:36:51 >
  • Tarihe bakmadın heralde yazarken
  • quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

Tarihe bakmadın heralde yazarken

adam kasıtlı hortlatıyor.
  • 4 SeneSonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 14 Kasım 2008; 20:36:31 >
  • Önceleri hep flashget kullanırdım ama artık Internet download manager kullanıyorum
    Özellikleri bakımında ıdm 1 adım öne geçiyor flshgete göre
    Premiumu olmayanlar rapid shareden dosyaları windows penceresinde indirmek zorunda ama ıdm'de geri sayımdan sonra ıdm ile download edebilirsiniz
    Ayrıca flashget ile indirdiğimiz partlarda bazen bozuk çıkabiliyor (örn 50 partlık bir oyun)
    O zaman bozuk olan partı yeniden indirmeniz gerekebiliyor
    Ama IDM ile 500 partta 1 part anca bozuk çıkıyor
    Flasgetin IDM'den tek üstünlüğü hız ayarlayıcısı.Flashget ile hız ayarından hızı örn:139'a ayarladığınızda eşit olarak bölüyor
    Ama IDM'de bunları her parta ayrı ayrı uygulamak zorundasınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tai Lung -- 15 Kasım 2008; 11:37:36 >
  • arkadaşlar idm programının serial i olan varmı lütfen acil lazım key istiyor ayrıca tr yamasıda varmı?
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.