Şimdi Ara

En İyi Beyaz Eşya Markaları Hangileri? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
203.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım sen yeni çıkan makineleri boşver

Çamaşır makinesini Arçelik 2200 ler var onlar çok güzel çamaşır yıkıyo.ondan al bence bulabilirsen.
    Ben beyaz eşyacıyım o makineyi ben bulamadım.
    Bulaşıkta ise arçelik leydiler var onlardan bulmaya
    bak.

Yeni çıkan makine alacam dersende hemen hemen hepsi aynı kalite bakımından.
    Ama servis açısından arçelik daha iyi.evine 3 kere gelirlerse makinanın değişmesi için rapor yazıyolar.veya kendileri alıp yenisini getiriyolar.diğerleri 30 seferde gelseler 30 günü geçsede yenisini vermezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pavel09

Boshh ise daha dorusu bossh-sıemens ürünleri kalitesi tartışılmaz ama tabiki ital ürünlerde geçerli bu dediğim türkiyedeki boss sıemens profilolar tekirdağdaki fabrikada üretiliyor ve almanyadaki cihazlarla arasında baya bi fark var.Servisi ise iyi fakat yedek parça fiyatları oldukça pahalıdır..Yani arkadaşlar sizlere tavsiyem arçelik den şaşmayın.

Yani Tekirdağ' da üretim yapıyor diye kaliteden ödün mü veriyorlar?
  • buzdolabı: sub-zero ve general electric.
    ç.m.: miele
    ankastre:wolf ve miele
    b.m.:electrolüx ve miele

bahaneniz çoktur bunlarda benim düşüncem :)saygılar.
  • bu arada aklıma takıldı bosh-sıemens çerkezköy deilmiydi üretim.yoksa benmi yanlış araştırmışım
  • çerkezköy bilgisi doğru...
  • Çerkezköy zaten Tekirdağın ilçesi

• Tek tek yazmaya gerek yok heryerde Siemens. Evleneli 1 sene oldu tüm beyaz eşyaları siemensten aldık çok memnunuz. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan2009

Merhaba,

Ben servis ağının kuvvetli olması, türk malı olması v.b. sebeplerden dolayı Vestel Hera 7007 satın aldım. Gayette memnunum.Tavsiye ederim.

Vestel Arçelik Türk Malı değil.
    Dışardan malzemeler geliyor Türkiyede montajı yapılıyor sadece.
  • En iyi ocak markası ne peki ankastre ve normal olarak ?
  • EN İYİ DEMİYİMDE ŞUANKİ KALİTEDE VE FİYAT BAZINDA DÜŞÜNÜRSEK YERLİ MARKALARLA AYNI SEVİYEYE GELEN MARKA "ELECTROLUX" MARKASI OLABİLİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

Merhaba,

Ben servis ağının kuvvetli olması, türk malı olması v.b. sebeplerden dolayı Vestel Hera 7007 satın aldım. Gayette memnunum.Tavsiye ederim.

Vestel de Arçelik te Türkiye de üretiliyor. Lütfen bu tür firmalara haksızlık etmeyelim. Biraz araştırmalanızı tavsiye ederim. Mesela google vestel yazın. bi bakın :)
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Vestel de Arçelik te Türkiye de üretiliyor. Lütfen bu tür firmalara haksızlık etmeyelim. Biraz araştırmalanızı tavsiye ederim. Mesela google vestel yazın. bi bakın :)

Türkiyede montajlanıyor, hiç bir şey Türk malı degildir, ama siz öyle mutlu oluyorsanız öyle sanın, bizce sakıncası yok, amaç siz mutlu olun,

siz google yazınca her şeye inanmayın ben size öyle görüntüler, öyle resimler koyarım yada çekerimki gecekondu yerini süper tesis sanırsınız biz eskiden yapıyorduk.

• baştan sona okudum bütçemin elverdiği beyazeşyalar konusunda bi istikrar yok anlaşılan. biri çok memnun diğeri iade edene kadar akla karayı seçmiş..
    ee ne yapcaz şimdi :D
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Türkiye'de üretiliyor değil de, dışarıdan gelen parçalar Türkiye'de birleştiriliyor desek

• buzdolabı : i AEG 33 seneden beri çalışıyor yalnızca taşınma sırasında oluşan çizikleri var çürüme bile yok, öğrenci olduğumdan benim evimde. Evimizdeki arçelik aldık sesinden durulmuyor daha 4. senesinde motoru bozuldu yapıldı hala sesli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _U_U_R_

Evet arkadaşlar bilgisi olanlardan faydalanalım cahil kalmayalım.arçelik vestel boş moş palavraları ile yıllardır uyutuluyoruz.

Şimdi ricam en kaliteli markaların ortaya çıkması ve yorumlarla bu konudaki eksikliği kapatmamız?

Örnek:
    çamaşır makinesinde : X
    buzdolap : Y
    bulaşık makinesinde : Z
    fırında: T
    YORUM: Şu şu özellikler var şöyle iyi Türkiyede bulunabilir veya bulunamaz. Üst veya alt seviyedir gibi

şeklinde yazarsanız sevinirim . Şimdiden yeni evleneceklere katkısı olanlara teşekkürler.

çamaşır makinesinde : miele
    buzdolabı : liebherr veya white westinghouse
    bulaşık makinesinde : miele ya da siemens
    fırında: franke ankastre, miele

yorum : en kalitelileri yazdım, fiyatları maalesef çok yüksek

• bence;

soğutucu=1.sub zero 2.amana 3.white westinghouse 4.ge 5.electrolux ailesi 6.arçelikin üst modelleri
    çamaşır makinesi=1.miele 2.bosch-siemens 3.yok
    bulaşık makinesi=1.siemens 2.yok
    fırın=fikrim yok
    tv=1.sharp 2.bang-olufsen
  • Samsung hiçbir alanda ilk 10'a bile giremez.
  • Buzdolabında ilk 10 değil, ilk 5'e bile rahatlıkla girer Samsung. 16 senelik Samsung no frost kullanıcısı ve forumda yüzlerce kişiye Samsung buzdolabı tavsiye etmiş biri olarak söylüyorum bunu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.