Şimdi Ara

En iyi arkadaşlık sitesi hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
139.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi şimdi o tür siteler derken oraya üye olan herkezi aynı kefeye koymak doğru değil neticede günlük hayattaki bir sokak gibi düşün her tip her kafayapısı olan insanlar mevcut erkektede bayandada. odaklanmak gereken şey karşındakini tanımak zaten biraz detaylara ilgili birisiysen karsındaki insanın karakterini anlarsın. niyetin evlenmekte olabilir hoş vakit geçirmekte veya sadece sobet etmekte olabilir. hem erkekte hem bayanda her seçenek mevcut :) rastgele diyorum bol şanslar.
  • burada butun arkadaslik siteleri mevcut ayrica Page rank degerlerinide veriyor

http://populersite.com/?m=s&cI=116&p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodrigo54 -- 16 Mayıs 2013; 0:35:07 >
  • Badoodan 3 kızla tanisip bulusmustum. Bence badoo en iyisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bado iyidir
  • Bence en iyi evlilik sitesi hangisi başlıklı şu yazıya bir göz at.. Evlilik siteleri hakkında baya doyurucu bilgiler ücretsiz üyelik vs. anlatılıyor.
  • Merhaba geçenlerde nette sörf yaparken bi blog buldum belki sana yardımcı olabilir işime yarar diye saklamıştım
    burda ben pempe panjura üye oldum 1 hafta gold üyelik bedava zaten 1 hafta için kesin bir kızla tanışıyorsun
    diğerleri ücretli yinede bi göz at derim

http://eniyiarkadasliksitesi.blogspot.com/
  • rumen kiz arkadasimla netten tanistim, couchsurfingte, beraber yasiyoz simdi, interneti basite indirgemeyin.
  • Bazı arkadaşlar internetten kız mı bulunur diye yorumlar yapmışlar bazıları arkadaşlık sitelerindeki kişileri kötülemişler . Ben şimdiki kız arkadaşımı internet üzerinde buldum yaklaşık iki aydır beraberiz. Oldukça seviyeli bir ilişkimiz var . Bu sitelere üye olan insanların hepsini aynı kefeye koymak doğru değil içlerinde iyi niyetli insanlar da var . Gönül eğlendirmek için üye olanlarda var tabii ama hepsi değil . Kimi sadece sohbet etmek kimi evlilik içinde üye olabiliyor .Arkadaşlık siteleri arasında bu işi ciddiyetle yapanlar var. Meselahttp://www.flort.com/ gibi . En iyimi bilmiyorum ama benim çok işime yaradı .
  • siberalem kesinlikle işini görür sitenin %65'i erkek, yani bayan arkadaş arıyor eskiden çok fazla kullanıyodum da artık pek bi ihtiyacım kalmadı :)

http://www.siberalem.com/bayan-arkadas
  • Abi bana görede varmıdır yaş 18. :D
  • >>>>Arkadaşım şöyle bir site var bakabilirsin.Site Türkçe kullanıcıları da Türk adı seni yanıltmasın.Bu sitedeki sistem ise şöyle işliyor.Kendine uygun adayları seçiyorsun ve onlarla cep telefonu veya kamera üzerinden görüşüyorsun fakat olayın güzel yanı şu:Kullanılan sistem ağı sayesinde cep telefonun karşıdakine görünmüyor ve telefon göüşmen faturana yansımıyor.Ayrıca yine sistemdeki bir özellik sayesinde sana telefon sadece senin istediğin saatlerde gelebiliyor. Yani sen dersen ki beni sadece 16,00-18,00 arası uygun adaylar arayabilir,sana sadece o saatler arası telefon geliyor diğer saatlerde telefonun aramalara bloke oluyo çünkü. Tabi sen istediğin saatte arayabilirsin insanları eğer onlar da bloke koymamışsa.Bu anlamda gerçekten profesyonel bir hizmet olmuş ben de bunu kullanan arkadaşlarımdan duymuştum gayet memnunlar. İnternetteki bir ton çöp siteden millete gına gelmiş zaten.Botla otomatik mesaj atmalar,bayan ağzıyla sahte konuşmalar falan. Bunda öyle birşey yok telde veya kameradasın karşındakini görüyorsun.Güvenlikleri de bayağı iyi şöyle bi araştırdım dünya çapında kullanılan bir sistemmiş bu. Türkiye de de onaylı yaklaşık yarım milyon üyesi varmış.Elit bir platform.1 yıla yakındır kullanıyor arkadaşlarım hiçbir sorun da yaşamadılar herkese tavsiye ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercinato88 -- 11 Temmuz 2014; 16:10:14 >

• feysbok
  • www.siberalem.com/istanbul-arkadas yılların sitesi il il aramada yapabilirsiniz yani süper.
  • Seviyeli Sohbet ve Arkadaşlık Sitesi Pc den ve Mobil Telefonlardan Girip Sohbet Edebilirsiniz, Sohbet ve Oyun Odalari Mevcuttur, Türkiye'nin Her Yerinden Arkadaşlık Dostuklar Edinebilir Chat Sohbet Edebilirsiniz:)
    www.sohbetturk.biz
    Mobil Versiyon:www.sohbetturk.biz/wap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar
    benim bildiğim en iyi site yeni açılan birumit.com
    bu site tamamen ücretsiz bedava. en iyi arkadaşlık sitesi. sitede hiçbir ücret ödemeden profilleri inceleyebiliyor, arama yapabiliyor, karşılıklı mesajlaşabiliyor hatta telefon no skype adresi mail adresi paylaşabiliyorsun.

sitede hiç sahte fake hesap yok. herkes gerçek tek sıkıntı yeni olduğu için öyle milyon üyesi yok. ama çok sıkı denetim olduğu için hesaplar takip edilildiği için sulu insanlar yok.

öğrendiğim kadarıyla iki arkadaş sırf diğer siteler parayla ve fake hesaplarla olduğu için boykot amaçlı açmış.

www.birumit.com
    tamamen ücretsiz evlilik sitesi

• istanbul.net. Nerden bilyom derseniz arkadaşım evlendi bu siteden tanışan bayanla 5 senedir evliler :)
  • İSTANBUL NETTE BİRAZ ZAMAN GEÇİRDİM AMA HİÇ BİR SONUÇ ALAMADIM.
    ÇOK NADİR CEVAP GELİYOR AMA YAZDIKLARIMLA ALAKASIZ OLUYOR,VE YAZIŞMA BAŞLADIĞI GİBİ KOPUYOR BİR DAHADA CEVAP ALAMIYORUM
    BUNUN SEBEBİ NE OLABİLİR ,YAZARSANIZ SEVİNİRİM TŞK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mardik -- 22 Temmuz 2015; 17:19:42 >
  • Oha la konu backlink çöplüğüne dönmüş ya

• Aman hocam kim hortlatti

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.