Şimdi Ara

En İyi Aidatsız Kredi Kartı 2018 [Yeni] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
9
Favori
82.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar size onerecegim kart Albaraka Turkun world karti Yapikredi lisansi ile cikarmakta ben kullaniyorum kart ucreti yok ve yapikredi world kartin yaptigi tum taksitleri yapiyor ayrica havale ve eft ucretide almiyorlar bu karttan aldim ve gayet memnunum bankalari arayip turlu iskencelerle kart ucretimi iade edin deme zahmetinden kurtulursunuz
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frknkoca2 -- 15 Şubat 2019; 21:21:52 >
  • Flexi den uzak dur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende Bonus ve Axess var. Bonus'un aidatı çok yüksek, bu yüzden yıllardır kullandığım kart olan bonusu taksitlerim biter bitmez iptal edeceğim. Enpara Kredi kartı aidat almadığı için başvurdum. çok kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcisi geldi, hesap açılışı ve kart bilgilerimi tamamlayarak işlemleri bitirdi. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. sıkıntı yok. aidat yok. puan yok.

son zamanlarda reklamlarda gördüğüm kadarıyla Kuveyt Türk'ün Sağlam Kartı var. aidat yok. alış-verişlerde altın puan biriktiriyormuş. o da denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casper77 -- 15 Şubat 2019; 15:26:0 >
  • Albaraka Türkün sitesinde kredi kartlarından ücret alınıyor gözüküyor https://www.albaraka.com.tr/urun-hizmet-ucretleri.aspx.Sen nasıl ücretsiz kullanıyorsun ?
  • Ben 5 yildir kullaniyorum bu zamana kadar kart ucreti almadilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seige -- 18 Şubat 2019; 9:22:36 >
  • casper77 kullanıcısına yanıt
    Bende Kuweyt turk saglam karti var bu kartinda kart ucreti yok 1 yil boyunca ayda 200 lira harcayip duzenli odersen 50 Tl altin hesabina yatiriyorlar fakat bu kartin taksit olayi yok sen istesen taksit yaptiriyorsun onada belli bir ucret aliyorlar ayrica bu kartin en onemli ozelligi saglik ve egitim harcamlarinda ucretsiz 5 taksit yapiyor bunu sen istemeden sistem otomatik yapiyor vade farki yok bu da cok guzel bir uygulama
  • apollo34 kullanıcısına yanıt
    Ben 5 yildir kullaniyorum bu zamana kadar kart ucreti almadilar o sembolik olarak oraya yazilmis zaten albaraka turk subesine gidip basvuruda bulunursan orada sana soyleyecekleridr kart ucretimiz yok diye
  • maximum aidatsız kredi kartıyla cinemaximum bileti kazanmak mümkün mü ?
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Hocam, 4 sene maximum aidatsız kullandım. Hiçbir kampanyaya dahil değil bu kart. Sinema bileti kazanma yok. Müzeye giriş yok. Akaryakıt, elektronik kampanyalara dahil olamıyorsun. 4 senede biriktirdiğim puan 22 TL'ydi. Kartımı kapattım. Mümkünse enpara,akbank free, garanti flexiye bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms2947

Hocam, 4 sene maximum aidatsız kullandım. Hiçbir kampanyaya dahil değil bu kart. Sinema bileti kazanma yok. Müzeye giriş yok. Akaryakıt, elektronik kampanyalara dahil olamıyorsun. 4 senede biriktirdiğim puan 22 TL'ydi. Kartımı kapattım. Mümkünse enpara,akbank free, garanti flexiye bak.
    En güzeli halkbank paraf hocam vallahi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Başvurdum, şubeye çağırdılar. Vaktim olursa uğrayacağım ama sgk dökümü falan isterler diye üşeniyorum açıkçası. Kullanalar memnun gördüğüm kadarıyla.
  • axess kampanyalarından yararlanmak icin bu free kart nasil acaba çogu kampanyada geciyormu ?
  • Bence en iyisi Bonus Flexi. Son 1 yılda 220 TL bonus kazandım.

• Tobey T kullanıcısına yanıt
    Geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seige

Bende Kuweyt turk saglam karti var bu kartinda kart ucreti yok 1 yil boyunca ayda 200 lira harcayip duzenli odersen 50 Tl altin hesabina yatiriyorlar fakat bu kartin taksit olayi yok sen istesen taksit yaptiriyorsun onada belli bir ucret aliyorlar ayrica bu kartin en onemli ozelligi saglik ve egitim harcamlarinda ucretsiz 5 taksit yapiyor bunu sen istemeden sistem otomatik yapiyor vade farki yok bu da cok guzel bir uygulama
    sağlam kart almak için hesap açıyorlar mı? açıyorlarsa; hesap işletim ücreti, havale ve eft ücreti alıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seige

Ben 5 yildir kullaniyorum bu zamana kadar kart ucreti almadilar o sembolik olarak oraya yazilmis zaten albaraka turk subesine gidip basvuruda bulunursan orada sana soyleyecekleridr kart ucretimiz yok diye
    Kuveyt Türk'ün kredi kartı mı yoksa Albaraka Türk'ün kredi kartı mı?
  • sadece internet alışverişlerinde taksit yapması için aidatsız kredi kartına ihtiyacım var. bonus, avantajlar falan hiç birşey istemiyorum. tek istediğim taksit yapsın, aidat, ek ödeme ıvır zıvır olmasın. böyle bir kart var mı?

Garanti sanal kart kullanıyorum ama taksit yapmıyor. sanal taksit yapan kart da olur. garantide var ama önce yine kredi kartı çıkarmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    vakıfbank tercih kart var.
    hepsiburada da taksit denedim, yapıyor sıkıntı yok.
  • Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    World eko veya axess free kullanmalısın. Sanal kart bu kartlara bağlı oluşturabilirsin.
    Sanal kart ile internette worldcard, axess her özelliği aynı zaten.Yani world a yapılan taksit sanalada yapılır. Sanal kart = gerçek kartın.Limitini sen belirlersin. Gerçek kartı internete mail ordera ve telefona kapattır mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi citykhan -- 15 Mart 2019; 11:11:3 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.