Şimdi Ara

En iyi A4 top kağıt (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
27.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Double a ile navigator arasinda kaldim. Sanirim her ikisinden 1 top alip deniyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal kagıt isterseniz size tavsiyem double a dan şaşmayın gerçekten çok kaliteli bir ürün tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

çok karışık değil 2 tane kağıt var sahiden kaiteli biri "navigator" diğeri "double A" bence double A burun farkıyla öndedir hangisi uygun maliyetteyse o gönül rahatlığıyla tercih edilebilir

Burun farki derken ne gibi artisi var bu double a nin navigatordan?

• Arkadaşlar ptt şubelerinde gördüğüm kadarıyla Global A4 80 Gr/m² Fotokopi Kağıdı kullanılıyor.

En iyi A4 top kağıt
  • ben copier bond kulllandım navigator tavsiye ederim hem kaliteli kalın hemde hesaplı..
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Okul icin aliyorduk bir ara. Avansas ilk ciktigi siralarda indirim cekleriyle cok uyguna geliyirdu. Fiyatina gore kalitesi iyiydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Double a fotokopi kagidi almaya karar verdim, ucuza nerden temin edebilirim acaba?

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Migroslarda copierbond var 8 küsür liraya. Ondan alın derim. Ben öncesinde mopak kullandım sorun oldu hep ama bunlarla 1 defa bile sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Migroslarda copierbond var 8 küsür liraya. Ondan alın derim. Ben öncesinde mopak kullandım sorun oldu hep ama bunlarla 1 defa bile sorun olmadı.

Yaramaz o kagit hocam, navigator yada double a kullan farki gor

• Copierbond kağıtları uzun süre kullandım. Buradan görünce Double A aldım. Double A hem daha ağır hem daha pürüzsüz. Öncekiyle arada bariz kalite farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Akıncı

Copierbond kağıtları uzun süre kullandım. Buradan görünce Double A aldım. Double A hem daha ağır hem daha pürüzsüz. Öncekiyle arada bariz kalite farkı var.

Double A yı nereden ve kaça aldın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Copierbond kağıtları uzun süre kullandım. Buradan görünce Double A aldım. Double A hem daha ağır hem daha pürüzsüz. Öncekiyle arada bariz kalite farkı var.

Ofix.com'dan aldım. 10.26 TL. Fiyatı Migros'ta satılanlara göre yüksek ama ben double a kullanacsğım bundan sonra.

Belki buradaki arkadaşlar daha uygun fiyatlara almıştır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Ofix.com'dan aldım. 10.26 TL. Fiyatı Migros'ta satılanlara göre yüksek ama ben double a kullanacsğım bundan sonra.

Belki buradaki arkadaşlar daha uygun fiyatlara almıştır.

Daha önce navigator kullandın mı hocam ? Mukayese yaparmısın daha once kullandıysan

• double a mı navigatör mü a4 olarak iyidir ikisini de kullanan var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_boy31

double a mı navigatör mü a4 olarak iyidir ikisini de kullanan var mı.

İkisini de kullanma fırsatım olmadı ancak yaptığım araştırmalar sonucu hemen hemen kağıtta herkez 1 double a 2 navigatör der.

• blue_boy31 B kullanıcısına yanıt
    hemen hemen her 2 kagıtta bir birbirine yakın benim tavsiyem hangisini daha ucuza bulursanız onu almanız
  • sağolasın dostum double a ile devam ediyorum
  • MART 2020... DOUBLE A VE NAVİGATOR İLE KISA BİR İNCELEME VİDEOSU PAYLAŞTIM... İZLEMENİZ DİLEĞİYLE...https://www.youtube.com/watch?v=VXHFcU6blIk&t=6s
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.