Şimdi Ara

En İtici Oyuncular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
4.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU TİPLERİ GÖRDÜĞÜMDE FİLMİ İZLEYESİM KAÇIYOR .

George Clooney
     En İtici Oyuncular

Angelina Jolie ( Son Dudak Bükücü )
     En İtici Oyuncular

Shia LaBeouf
     En İtici Oyuncular

Megan Fox
     En İtici Oyuncular

Bruce Wılls
     En İtici Oyuncular

Daniel Craig
     En İtici Oyuncular

Penélope Cruz
     En İtici Oyuncular

Dwayne Johnson
     En İtici Oyuncular

Michelle Rodriguez
     En İtici Oyuncular

Sharon Stone
     En İtici Oyuncular

robert pattinson(tipe bak imana gel )
     En İtici Oyuncular

Kristen Stewart
     En İtici Oyuncular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 7 Ocak 2015; 4:41:33 >

• Jake Gyllenhaal bende sevmedim bunu Steven Seagal, Mark Ruffalo, Amitabh Bachchan bide bunlar
  • Kesinlikle ve kesinlikle Nicholas Cage

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğerleri tamamda Angelina Jolie oraya olmamış gerek oyunculuğu gerekse fiziği 10 numaradır bence, ama tabi bu benim görüşüm herkes herkesi sevmek zorunda değil. Benim en nefret ettiğim kişiyse ANTİCHRİST filminin başrol oyuncusu Charlotte Gainsbourg, abi kadın hem çirkin hemde bildiğin robot, Angelina Jolieyle kıyaslanamaz bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

Diğerleri tamamda Angelina Jolie oraya olmamış gerek oyunculuğu gerekse fiziği 10 numaradır bence, ama tabi bu benim görüşüm herkes herkesi sevmek zorunda değil.

+ Megan Fox
  • nerde iyi oyuncu var gidip onu bulmuş, listeye koymuşsun
    jake gyllenhaal iyi bi oyuncudur, prisoners filminde falan çok iyiydi şahsen.
    ben de filmlerine saygı duyar hepsini izlerim ama al pacinoyu sevmem çok cıvık hareketleri var gerçek hayatında

edit; al pacino yu severim ben, neden böyle bi yorum atmışım acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IEfsaneyim -- 29 Haziran 2014; 17:29:51 >
  • Hepsini anladimda George Clooney ne alaka

Aylar sonra gelen edit: bende itici bulurum Clooneyi, niye boyle yazdigimi anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 5 Haziran 2014; 23:11:38 >
  • Jake Gyllenhaal çok sevdiğim bir aktör, sırf ol olduğu için izlediğim filmler var. İtici olaraksa Bruce Willis kesinlikle, hiç sevmiyorum olduğu filmlerden kaçıyorum. Robert Pattinson ve Natalie Portman'ıda sevmiyorum ayrıca.
  • mel gibson ,kristen stewart bunları nedense sevmiyorum

• yahu zaten bunlar kişisel olarak sevmediğim insanlar . Sizin sevmeniz gayet doğal karşılanır . Bende Gibson'ı çok severim mesela .
  • Kesinlikle ali buhara mete adam çok iticişAma hadi bakalım inşallah bu hafta ölüyo.
     En İtici Oyuncular
  • Şahsi olarak itici bulduklarım: Penélope Cruz, Lucy Liu, Dwayne Johnson, Michael Cera (ergen kılıklı), Daniel Craig, Aaron Eckhart, Dolph Lundgren, John Travolta, Javier Bardem. Aslında bunların bazılarından daha itici bulduklarım da var da aklıma gelmiyor bunlar için bile belleği zorladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 25 Aralık 2013; 20:31:38 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam Twisted Metal'ı çok mu seviyorsun?Sweet tooth'u noele hazırlamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Şahsi olarak itici bulduklarım: Penélope Cruz, Lucy Liu, Dwayne Johnson, Michael Cera (ergen kılıklı), Daniel Craig, Aaron Eckhart, Dolph Lundgren, John Travolta, Javier Bardem. Aslında bunların bazılarından daha itici bulduklarım da var da aklıma gelmiyor bunlar için bile belleği zorladım.

Hocam ortak noktamız cokmus :D Listede bulunan Daniel Craig dışında hepsinden haz etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Hocam Twisted Metal'ı çok mu seviyorsun?Sweet tooth'u noele hazırlamışsın

Aynen ama sadece Twisted Metal 3. Diğerleri kontrol sorunları sebebiyle kötü kanımca. Sweet Tooth karakter olarak iyi hoş da seçilebilen araçlardan Warthog favorim. Neyse konu dağılmasın
  • Türkleri eklemedim hocam . Türk oyuncuları eklemeye başlasam ömrüm yetmez . Aklıma ilk gelen isim Beren Saat mesela .

Cahit var abdülhey var polat var cahit var . Komple KVP oyuncularını hepsi itici zaten .

@MeTeCiK

Hepsinden değil Hiçbirinden olacak o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 25 Aralık 2013; 20:47:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Şahsi olarak itici bulduklarım: Penélope Cruz, Lucy Liu, Dwayne Johnson, Michael Cera (ergen kılıklı), Daniel Craig, Aaron Eckhart, Dolph Lundgren, John Travolta, Javier Bardem. Aslında bunların bazılarından daha itici bulduklarım da var da aklıma gelmiyor bunlar için bile belleği zorladım.

Hocam ortak noktamız cokmus :D Listede bulunan Daniel Craig dışında hepsinden haz etmiyorum

Aslında daha çok orta nokta bulurdum da aklıma birden gelmiyor.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    1 ve 2'nin üstüne tanımam 3'ün sadece intro'su güzel
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Zevk & Renk meselesi bence tam tersi
  • polat ve abdülhey oyunculukları kötü olabilir ama canlandırdıkları karaktere göre çekici geliyorlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.