Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler adı üzerinde çizgi kahramanlar çizeri kime çok güç verirse o güçlü oluyor çok anlamsız tartışmalar gerçek hayata dönün ülkemiz büyük badire atlatiyor onca şehit geliyor yarın burasi Suriye'ye dönecek haberiniz yok İşte o zaman batman Hulk Thor supermen gelsin kurtarın sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zidanos

Beyler adı üzerinde çizgi kahramanlar çizeri kime çok güç verirse o güçlü oluyor çok anlamsız tartışmalar gerçek hayata dönün ülkemiz büyük badire atlatiyor onca şehit geliyor yarın burasi Suriye'ye dönecek haberiniz yok İşte o zaman batman Hulk Thor supermen gelsin kurtarın sizi

yukarıdaki bizim yerimize karar veren kişiler karar verirken millet uyanmazken halada aynı hatayı yaparken bizim elimizden ne geleceğini sanıyorsun ? gerçekleri bilsek bile ne yapabiliriz ? sokaklarda mitinglerde gerçekleri haykıra haykıra bağırsak ne olur tahmin edebiliyormusun ? ya öldürüler yada dayak yemekten komaya sokarlar ülkede ne özgürlük nede hukuk var bunları bildiğimiz halde elimizden birşey gelmiyorsa bunlar bizim yüzümüzden değil türkiyedeki o başları yukarı çıkaran bizim başımızı derde sokan o insan bozuntularının yüzündendir şimdi konuyu dağıtmadan kaldığımız yerden devam edelim bu tartışma ne sana ne bana nede başkalarına yarar getirmeyeceğinden konuşmak anlamsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokay -- 20 Ağustos 2015; 17:25:46 >

• SA BEYLER NABER
    Hazır muhabbet dönüyorken cap hakkında birkaç şey sorayım dedim.
    Şimdi cap ne kadar güçlü bir karakter fiziksel olarak zihinsel olarak sınırları nerde diğer karakterlere karşı karşılaştırılması falan böyle bir yazı forum da var mı yazabilecek biri var mı ya da ingilizce türkçe olarak falan başka bir sitede var mı cidden varsa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

SA BEYLER NABER
    Şimdi cap ne kadar güçlü bir karakter fiziksel olarak zihinsel olarak sınırları nerde diğer karakterlere karşı karşılaştırılması falan böyle bir yazı forum da var mı yazabilecek biri var mı ya da ingilizce türkçe olarak falan başka bir sitede var mı cidden varsa süper olur

cap ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

SA BEYLER NABER

Forumda yazi gordugumu hatirlamiyorum da kaynak atarim pc ye gecince

@- Black Widow - hocam siz ilgiliydiniz sanirim bu konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: Phenomenonn

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yani tehdit etmesi falan oldukça saçma. Bir kere Batman'in Apokolips'de ne işi var? Apokolisp'de oksijen mi var?
    @xxxasd123

Evet bütün özellikleri kısa süreliğine kullanabiliyor.
    @Phenomenonn

Pek anlamadım yani speedforceye kısa süreliğine girebiliyor mu?

Hayır, kısa süreliğine yüksek hızlara çıkabiliyor. Speedforce falan yok.

Sana göre batman vs flash ta kim alır?

Flash

Bi arkadaşım söyledi de flash evreni dolaşıp superman e yumruk atsa parçalarına ayırabilir mi? Veya hızını çalıp heykel gibi bırakabilir mi?

Evren demeyelim de dünya diyelim. Flash gezegen çarpmasına eşit güçte yumruk atabilir ve bu yumruğun Superman'i bayıltabileceği söylenir ama parçalara ayırmak çok absürd bir düşünce

Hız çalmak ise Superman için pek mümkün değil.

Neden mümkün olmasın ki

Superman, Flash'a en yakın hızda olan karakterlerden biri o yüzden pek mümkün değil.

Flash ile Superman'in tüm dünya durmuşken (onlara göre) muhabbet etmişlikleri vardır.

Merak ettim muhabbet ettikleri kareyi. Var mı? Benim kutsal üçlüm Superman, Batman ve Flash.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
  • quote:

bu türkçe çrleri hangi siteden buluyorsun
  • Rokay R kullanıcısına yanıt
    Çizgi Feneri
    TÇÇT
    GENÇ TÇÇT
    Türk Çizgi
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Hangi sayı bu? Wally olmadığına göre yeni bir seri olmuş olması gerek. Sadece Superman ve Flash'ın olduğu bir sayı mı?

• quote:

Bunun devamındada milyonlarca insanı öldürüyor.
    Injustice Gods Among Us 1x24

• SenJi kullanıcısına yanıt
    Sence kim haklı?

• vala süpermana katılıyorum içindeki iyilik duygusu bazen çok saçmalıyor kimseyi öldürmeyeyim düşüncesinde hareket edince insanlar ölüyor doğru bir hareket yaptı ancak insanlar nasıl ölüyor bunun devamında onu anlamadım
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Superman kötü olmuyor muydu bu seride?

Barış sağlamak için bu zamana kadar savunduğu değerleri bir kenara bırakıp sınırları aşıyor ama Batman'de hatalı, tek suçlu Superman değil.

• quote:

Barış sağlamak için bu zamana kadar savunduğu değerleri bir kenara bırakıp sınırları aşıyor ama Batman'de hatalı, tek suçlu Superman değil.

kötü ve asla hiç iyi bir karakter olmayacak kişilere neden öldürmemeye çalışsınlarki bu süperkahramanlarında işi çok zor be anam o kadar gücün var hayat memat meselesi hem dünyayı kurtarıcan hemde kötü karakterleri öldürmeyeceksin hemde kötü karakterlerden dayak yiyipte yenilmeyip onları etkisiz hale getiriceksen çok zor ve uzun iş
  • hatalı abd yönetimi. Jokeri baştan asmalılardı. Çr de tabi öyle bir şey olamaz. O yüzden hatalı baştan beri abd. Sonra Superman. En son Batman.

• quote:

Başlık açtımda cevap veren olmadı Stratejik zeka olarak Batman'mi daha iyii Deathstroke mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: tylnn

Marvelin kendi karakteri.

Bir şeyi değiştirmez.

mahmut Batman one million nedir güçlerini felan yazar mısın
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.