Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
15.561
Cevap
40
Favori
452.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin bahsettigin SS, Thor ve Hulk uda çok rahat yener ama.
  • Thanos'un laneti deadpool'dan kalksa deadpool ölümlü mü olur ya da death deadpool u ölümsüz yapabilir mi? Thanos ölse lanet deadpool dan kalkar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki iron man zeki zirhli parali yakisikli hem oze hem super hayatta basarili. tek bir zirhina bakar tum super kahramanlari yenmek ayrica adamin ordusu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekomania

tabiki iron man zeki zirhli parali yakisikli hem oze hem super hayatta basarili. tek bir zirhina bakar tum super kahramanlari yenmek ayrica adamin ordusu var?

Batman'i Yenemez :)
  • Phenomenonn kullanıcısına yanıt
    hocam adamin ordusu var diyorum birak orduyu tank patlatan mermiyi gorduk herifte batman ile vs si olsa havada karada donut yiyerek alir ironmanden bahsediyoruz batmanade bayiliyorum ama yapmayin hocam

• quote:

hocam adamin ordusu var diyorum birak orduyu tank patlatan mermiyi gorduk herifte batman ile vs si olsa havada karada donut yiyerek alir ironmanden bahsediyoruz batmanade bayiliyorum ama yapmayin hocam

Vs de ordu felan olmaz Batman'inde çeşitli zırhları var biliyor musunuz ? tank patlatan neyki Heat Vision atan zırhı var anlatabildim mi ?
  • hocam iron man batmanden daha zeki batmande asiri zeki ama dahilik konusunda hamle sezme konusunda ogrenme uyg konusunda iron man kazanacaktir heat visionunda zayif yonunu bulur iron man

• quote:

hocam iron man batmanden daha zeki batmande asiri zeki ama dahilik konusunda hamle sezme konusunda ogrenme uyg konusunda iron man kazanacaktir heat visionunda zayif yonunu bulur iron man

Kardeşim Stratejik zekada Batman'den iyisi yok.Batman'in ironmani alması için bırak zırhı Bir E.M.P bile yeter Biraz araştır.Filmlere bakarak yorum yapma.
    hocam filmi olsa batman vs iron man diye parami batmane yatiririm ama iron manin kazanmamasi icin hicbir sebep yok emp felan ohoho karsit maddede zirh yapar tony

• quote:

hocam filmi olsa batman vs iron man diye parami batmane yatiririm ama iron manin kazanmamasi icin hicbir sebep yok emp felan ohoho karsit maddede zirh yapar tony

KARDEŞ KUSURA BAKMA AMA SANADA BİŞEY ANLATILMIYOR.HEAT VİSİON DİYORUM İRONMAN ONA BİŞE BULUR DİYORSUN EMP DİYORUM İRONMAN ONADA BİŞEY BULUR DİYORSUN GİT CİVİL WARI BİR OKU İSTERSEN İRON MANE EMP SIKILYOR ZIRHI ÇALIŞMIYOR
    İronman in her zirhinin oyle bir zaafi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

off sen yapma bari Mahmut.Nerden biliyorsun ? bir yerde yazıyorsa tamam da kendi yorumlarınızı katmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phenomenonn

quote:

KARDEŞ KUSURA BAKMA AMA SANADA BİŞEY ANLATILMIYOR.HEAT VİSİON DİYORUM İRONMAN ONA BİŞE BULUR DİYORSUN EMP DİYORUM İRONMAN ONADA BİŞEY BULUR DİYORSUN GİT CİVİL WARI BİR OKU İSTERSEN İRON MANE EMP SIKILYOR ZIRHI ÇALIŞMIYOR

adam element bulmus hocam

• quote:

quote:

alintidir

şimdi efendim bu elemanların ikisi de dahidirler. ancak batman'in dehası ağırlıklı olarak strateji üzerineyken iron man'in dehası ağırlıklı olarak teknoloji üzerinedir. bununla beraber batman'in iron man'i indirebilmek için oluşturacağı her türlü strateji de teknolojik ağırlıklı olmak zorundadır. işin matematiğini sen yap artık.

• quote:

quote:

off sen yapma bari Mahmut.Nerden biliyorsun ? bir yerde yazıyorsa tamam da kendi yorumlarınızı katmayın.

Tek bir seriye ve hatta oradaki zırha bakarak konuşan sensin

Adamın yanında atom bombası patlıyor ruhu duymuyor zırhın içinde Sıradan bir emp nin etki etmesi imkansız. Ironman in o zırhına müdahale edecek derecede güçlü bir emp yapılmış olmalı.

http://marvel.wikia.com/wiki/Iron_Man_Armor_Model_21

''Defensively, EMP shielding was improved. The basic forcefield used wave algorithms to randomly change its frequency. A small energy shield could be emitted from the gauntlets. Backup forcefields could also be used to cover armor breaches. '''

Mark 52 ye kadar zırhı var bu adamım.

• hocam katiliyorum bide sunu okuyun

bir yanda uçamayan ve köpek ısırığından veya meyve bıçağıyla bile yaralanan bir batman;

bir yanda bir orduyu yok edebilecek kadar silahla yüklü, uçabilen, kaçabilen, bir anda uzaya çıkıp ardından denizin dibine girebilen, parçalara ayrılıp tekrar birleşebilen, onlarca kopyasını tek başına kontrol edebilen, hulk'a ve dahası thor'a kafa tutan iron man.

güldürmeyin allahaşkına, tony reyiz evinde viskisini yudumlarken gönderdiği ceketiyle, yarasayı tarihe gömer. emp'sini de mezar taşı yapar.

ha ikisinin silahları ve zırhları da devre dışı kalırsa olayın adı bruce wayne vs tony stark karşılaşması olur ki burada tony reyiz'e arkasına bile bakmadan var gücüyle kaçmaktan başka yol yoktur.

• quote:

quote:

quote:

Adamın yanında atom bombası patlıyor ruhu duymuyor zırhın içinde Sıradan bir emp nin etki etmesi imkansız. Ironman in o zırhına müdahale edecek derecede güçlü bir emp yapılmış olmalı.

''Defensively, EMP shielding was improved. The basic forcefield used wave algorithms to randomly change its frequency. A small energy shield could be emitted from the gauntlets. Backup forcefields could also be used to cover armor breaches. '''

Tamam yazdığın gibi olsun ama senle daha öncede başka bi konuda tartışmıştık kesin bi cevabı olmuyor ama karakterlerin özelliklerine bakarak yorum yaparsak Batman tabiki de.

• quote:

hocam katiliyorum bide sunu okuyun

bir yanda uçamayan ve köpek ısırığından veya meyve bıçağıyla bile yaralanan bir batman;

bir yanda bir orduyu yok edebilecek kadar silahla yüklü, uçabilen, kaçabilen, bir anda uzaya çıkıp ardından denizin dibine girebilen, parçalara ayrılıp tekrar birleşebilen, onlarca kopyasını tek başına kontrol edebilen, hulk'a ve dahası thor'a kafa tutan iron man.

güldürmeyin allahaşkına, tony reyiz evinde viskisini yudumlarken gönderdiği ceketiyle, yarasayı tarihe gömer. emp'sini de mezar taşı yapar.

ha ikisinin silahları ve zırhları da devre dışı kalırsa olayın adı bruce wayne vs tony stark karşılaşması olur ki burada tony reyiz'e arkasına bile bakmadan var gücüyle kaçmaktan başka yol yoktur.

Sana bişe yazmıyorum zaten anlayacak birisi değilsin bu konuda sonicle tartışıyorum :)

• quote:

quote:

quote:

Doğrusu MARVELemi inanayım Vikipediye mi inanayım bilemedim marvelin yazdığı çrde emp işe yarıyor vikide işe yaramıyor :)

• 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.