Şimdi Ara

En cok oynanan MMORPG(online) oyun? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
13.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başka söze gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerow

/>

Başka söze gerek yok.

• wow
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MalcolM-X-

quote:

Orijinalden alıntı: yazuach

1.Gitmişsiniz 2006 konusunu nerden bulduysanız hortlatmışsınız tebrik ederim...
    2.En çok oynananlar listesini kendi kafanıza göre yapp buraya yazıp insanlara saçma sapan bilgiler vermeyin knight nedir ya siz knight oynayanlar diğer dünya devletleriyle kendinizi eş tutmayın lütfen
    3.Sıralama budur:
    1.World Of Warcraft
    2.Runescape
    3.Dungeons&Dragons Online
    4.GuildWars Online

sen kucuken damdan dustunmu veya kafana kiremit falan fırlatilarmi arkadasim ben onu ordada belirttim dedim bundan 3 seneonce sende yoq bilmem hortlatmiisin ben orda solemistim 3 sene onceki sıralama diye yani hendi kafandan laf atipda deme usteyim tarihi war orda bi kere sıralamaya koydugun bi wowu bilirim obur oyunlari hic duymadim ki 10 seneye yakındıronline oyun oynarim

10 senedir oynuyosun ve bunları duymadın.

• paralı oldugu için duymamuş yada denememiş olabilir
  • quote:

quote:

2.En çok oynananlar listesini kendi kafanıza göre yapp buraya yazıp insanlara saçma sapan bilgiler vermeyin knight nedir ya siz knight oynayanlar diğer dünya devletleriyle kendinizi eş tutmayın lütfen
    3.Sıralama budur:
    1.World Of Warcraft
    2.Runescape
    4.GuildWars Online

sen kucuken damdan dustunmu veya kafana kiremit falan fırlatilarmi arkadasim ben onu ordada belirttim dedim bundan 3 seneonce sende yoq bilmem hortlatmiisin ben orda solemistim 3 sene onceki sıralama diye yani hendi kafandan laf atipda deme usteyim tarihi war orda bi kere sıralamaya koydugun bi wowu bilirim obur oyunlari hic duymadim ki 10 seneye yakındıronline oyun oynarim

Google çevirici de Çince-Türkçe kısmına yapıştırdım bu yazıyı, çeviremedi sistem çöktü...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

quote:

3.Sıralama budur:
    1.World Of Warcraft
    2.Runescape
    4.GuildWars Online

Google çevirici de Çince-Türkçe kısmına yapıştırdım bu yazıyı, çeviremedi sistem çöktü...

Benim bilgisayar konuyu açar açmaz reset attı.

• Adam bizle dalga geçiyo bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pwnz`

Adam bizle dalga geçiyo bence.

tovbe tovbe allahim sen bilirsin sana 2 kelam solerdim amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • anlamadigin lafa ne atliosun o zaman simdi 2 laf solerim basta sen baya bi nasibini alirsin hal hala ya
  • Hı-hı,evet. Paralı olduğu için liste başı.
  • Mesajını silmiş.
  • wowuda amma kişi oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pwnz`

Mesajını silmiş.

cekildim yoqsa biraz asabi ve agzi bozugumdur banlanmayim diye
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.