Şimdi Ara

En çok etkileyen RPG oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ilk başta titan questten etkilenmiştim ve deli gibi yunan mitolojisini araştırmıştım ardından diablo akımına kapılıp cehennemin prenslerinin ismine eski tarihe göre cehennemin kaç katlı olduğunu ( ki 9 katlıdır hala aklımda hatta ASMODEUS da 9. katın ve cehennemin prensi olarak bilinir) en sonda the elder scrolls sayesinde TheDarkBrotherhood a kapıldım daggerfall dan beri oblivion ve skyrim de dahil tüm questleri bitirdim ve ideolojileri işleyişleri ve özellikle kullandıkları quote lar beni benden alır hala

Bkz.
    What is the music of life ?
    Silence,My brother yada

What is life's greatest illusion?
    Innocence, My brother gibi

Sizi de böyle etkileyen oyun oldu mu yoksa ben mi araştırmayı çok seviyorum

• burada ayıp yapabilirim objektif olamamakla, hatta başkalarının düşüncelerine yerine karar vererek ama oynayan herkes illaki bu oyunu en etkileyici bulcaktır.Evet işte o oyun :

Planescape:Torment

Herşeyiyle etkileyicidir;hikaye,kurgu,içindeki sanatı gerek görsel gerek edebi uslubu ,seslendirme , felsefesi üzerine master yapılacak yegane oyun nokta.
  • Max Payne 1 ve 2 kesinlikle. Bu derece derin monologların yaşandığı başka hiç bir oyun yoktur gözümde!

"I don't know about angels, but it's fear that gives men wings." - Max Payne 1

"The explosion in my apartment had started a fire. The flames couldn't burn away my past. They only made the shadows behind me leap higher." – Max Payne 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hassafe

Max Payne 1 ve 2 kesinlikle. Bu derece derin monologların yaşandığı başka hiç bir oyun yoktur gözümde!

"I don't know about angels, but it's fear that gives men wings." - Max Payne 1

"The explosion in my apartment had started a fire. The flames couldn't burn away my past. They only made the shadows behind me leap higher." – Max Payne 2

Max Payne in derin quote larına çoğu kişi tapıyo da zaten gerçektende öyle bence oyunları oyun yapan özelliklerinden biri de quote ve seslendirmedir bu konuda katılıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: utku191

burada ayıp yapabilirim objektif olamamakla, hatta başkalarının düşüncelerine yerine karar vererek ama oynayan herkes illaki bu oyunu en etkileyici bulcaktır.Evet işte o oyun :

Herşeyiyle etkileyicidir;hikaye,kurgu,içindeki sanatı gerek görsel gerek edebi uslubu ,seslendirme , felsefesi üzerine master yapılacak yegane oyun nokta.

Doğruyu söylemek gerekirse ben o oyunu hiç oynamadım O sıralar oynadığım iki oyun vardı Diablo ve Baldurs Gate şu sıralar da pek oynayasım yok normalde grafiklere pek takılan bi insan değilimdir ama eski oyunlara da öyle o sıcaklıkla bakamıyorum belki HD versiyon gelirse ( Age of Empires 2 HD veya Baldurs Gate Enchance Edition ) bir şans verebilirim ama şu sıralar sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: utku191

burada ayıp yapabilirim objektif olamamakla, hatta başkalarının düşüncelerine yerine karar vererek ama oynayan herkes illaki bu oyunu en etkileyici bulcaktır.Evet işte o oyun :

Başka söze gerek kalmamış :)

Planescape Torment'in şu an bile göze güzel gelen, detaylı grafikleri vardır. Modlarla tabi :P

• Ben Risen'den etkilenmiştim o müziği falan çok rahatlatıyordu bazen kamp ateşinin yanına gidip duruyordum veya Liman Kasabası'nda güneşin batışını izlerdim
  • Risen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rollz'~

Ben Risen'den etkilenmiştim o müziği falan çok rahatlatıyordu bazen kamp ateşinin yanına gidip duruyordum veya Liman Kasabası'nda güneşin batışını izlerdim

quote:

Orijinalden alıntı: Deadman87

Risen

Risen o kadar derin mi ya özellikle şu dark waters
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkBrotherhood

quote:

Ben Risen'den etkilenmiştim o müziği falan çok rahatlatıyordu bazen kamp ateşinin yanına gidip duruyordum veya Liman Kasabası'nda güneşin batışını izlerdim

quote:

Risen

Ben Dark Waters'i ekran kartından dolayı oynamadım çok kasıyordu

• Dragon age origins sanırım.Müzikleri hikayesi kurgusu herşeyiyle çok iyiydi.Halada oynarım :)
  • Dovahkiin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkBrotherhood

quote:

quote:

Risen

Ben Dark Waters'i ekran kartından dolayı oynamadım çok kasıyordu

Ama risen iyidi diyosun

quote:

Orijinalden alıntı: Tercüman-ı Ahvâl

Dragon age origins sanırım.Müzikleri hikayesi kurgusu herşeyiyle çok iyiydi.Halada oynarım :)

aynen dao de bayaa iyidi ama ne biliyim bana biraz klasik rpg gelmişti

quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas

Dovahkiin

Sonuna kadar ama özellikle Darkbrother Hood

birde aklıma gelmişken Witcher da beni benden almıştı

• The Witcher (İlk oyun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiedźmin

The Witcher (İlk oyun)

Assasins of the kings de çok kötü değildi özellikle aksiyon açısından çok daha güzeldi ama ilk oyunun tadı yok gibiydi katılıyorum
  • Dark Brotherhood cidden çok etkileyiciydi(Oblivion tabii ki, Skyrim değil)
    What is the color of night?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Dark Brotherhood cidden çok etkileyiciydi(Oblivion tabii ki, Skyrim değil)
    What is the color of night?

"Sanguine, my Brother." Skyrimde basit bi örgüt olarak göstermişer ama Astrid in ihaneti falan hoştu ama oblivion daki tadı bambaşkaydı şahsi görüşüm skyrimde asıl ağırlık verilen thieves guildi idi onun sonunda nightingale olmalar falan ama En çok hoşuma giden 1.Oblivion 2.Daggerfall 3.Skyrimdeki darkbrother hood du

• Assassins creed rpg sayıl az ama oyun beni benden alıyor diyebilirim o gizlilik,karizma gerçekten müthiş bir oyun 3'de bozdu o ayrı."Nothing is true, everything is permitted"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC nin yeri çok ayrıdır sırf ilk oyununa bile taparım herşeyiyle mükemmel bir oyun 3. oyunu benimde öyle çok beğendiğim söylenemez ( ac 2 gibi sabahlayarak bitirmedim ) ama ac 3 de çok acımasız yorumlar geldi ve özellikle Ezio nun yerini tutamaycağı bence çok barizdi.Şimdi yeni oyun konu olarak Korsanlar heyecanla bekleyip görücez hadi hayırlısı

"People are quick to judge, but slow to correct themselves". - Ezio Auditore.
  • "Dragon Age:Origins".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasikomen -- 13 Nisan 2013; 19:26:15 >
  • Ac 3 senaryo bakımından kaliteli ama ulaşım zorlaştırılmış karla dolu ormanın bir ucundan diğer ucuna gitmek zorluyor gerçekten Ha bide yerine gelen karakter Ezionun tırnağı olamaz Biraz eski tarzından uzaklaşmaya çalışıp yerinde kalmış gibi, Yeni eklenen Hareket ve Finisherlar gibi güzel şeyler olsada Bir Ezio Değil

Rest İn Peace: Ezio Auditore
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.