Şimdi Ara

En baştan başlamayı düşünüyorum sizce? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Valla bnde oynamayi düsünüyorum ama 0'dan baslamayi gözüm yemiyor + böyle 3-4 kişi ekiple oynanınca tadı çıkıyor tek sarması zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DanPat -- 26 Haziran 2016; 15:47:49 >
  • Kesinlikle başlama ben 2012 de bırakmıştım açtım anadoluda 32 de bıraktım hatta para yatırcaktım oyuncu az hepsinin üstünde +9 wsler zevk vermio değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanPat

Valla bnde oynamayi düsünüyorum ama 0'dan baslamayi gözüm yemiyor + böyle 3-4 kişi ekiple oynanınca tadı çıkıyor tek sarması zor

Hocam burdan 4-5 kisi bulabilirsek iyi bir ortam yapabiliriz ts raidcall v.b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karadeniz kırmızı bayrak

Charın nickini belirleyin istediğiniz levele kadar belirlediğimiz süreler içerisinde kasalım teslim edelim.

Hile bot yang kullanımı yok.

Char yn hesaplarla belirli seviyelere kadar ilk maplerde daha sonra 2. Katta hızlı bir şekilde kasılacaktır. Tek yapmanız gereken ödemeyi yapmak ve beklemek.
    (2li char kasımları daha uygun fiyatlard olacaktır.)

İletişim için skype; charkasimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • world of metin2 ye başladık biz ekip olarak,tr hileden geçilmiyo öneririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

quote:

Valla bnde oynamayi düsünüyorum ama 0'dan baslamayi gözüm yemiyor + böyle 3-4 kişi ekiple oynanınca tadı çıkıyor tek sarması zor

ben basladım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByPozitif

quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

quote:

ben basladım hocam

Hocam bende başladim, hatta dayanamayip ep çektim şuan 33 levelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.