Şimdi Ara

En baştan başlamayı düşünüyorum sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mantıklı bir karar olur mu ? Kemer sistemi, simya sistemi hiçbirini bilmiyorum. En son tr'yi yıllar yıllar önce oynamıştım. Hani bana eski zevkleri yaşatabilir mi ?

• Yok be bro, hiç uygun değil uğrama o lanet yere.
    DAMN !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bearist

Yok be bro, hiç uygun değil uğrama o lanet yere.
    DAMN !!!

Acayip özlem çekiyorum ama eski ortami bulamam diyede umutsuzlaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Ortam yok zaten o sorun kardeşim.
  • Para yatırmadan pek bir ileriye gidemezsin, ha gidersin zaman alır eski ortam içinse hiç uğrama bile. Biliyorum 1.şehirdeki o şarkıyı duyunca giresin geliyor ama umutsuz vaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Encesa

Para yatırmadan pek bir ileriye gidemezsin, ha gidersin zaman alır eski ortam içinse hiç uğrama bile. Biliyorum 1.şehirdeki o şarkıyı duyunca giresin geliyor ama umutsuz vaka.

O ilk ses çalar çalmaz içimi bir huzur kaplıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

Mantıklı bir karar olur mu ? Kemer sistemi, simya sistemi hiçbirini bilmiyorum. En son tr'yi yıllar yıllar önce oynamıştım. Hani bana eski zevkleri yaşatabilir mi ?

Aynı ben hocam dediğiniz gibi yeni gelenleri bilmiyorum fakat engel olamıyorum kendime bu hafta sonu başlıyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPozitif

quote:

Mantıklı bir karar olur mu ? Kemer sistemi, simya sistemi hiçbirini bilmiyorum. En son tr'yi yıllar yıllar önce oynamıştım. Hani bana eski zevkleri yaşatabilir mi ?

Aynı ben hocam dediğiniz gibi yeni gelenleri bilmiyorum fakat engel olamıyorum kendime bu hafta sonu başlıyorum bende

Hocam ben hesap almayı felan düşünüyorum ama ? Sen hangi yerde başlayackasın ?
  • Bende seneler once 4 5 yil boyunca gece gunduz oynamistim ban yedikten sonra pvp lerde devam ettim en son gecen sene bi pvp oynamistim simdi kesin olarak metin2 ye geri donmek istiyorum ama tr ye mi baslamaliyiz sizce yoksa cok eski bi pvp varsa bilenler napmaliyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayra

Bende seneler once 4 5 yil boyunca gece gunduz oynamistim ban yedikten sonra pvp lerde devam ettim en son gecen sene bi pvp oynamistim simdi kesin olarak metin2 ye geri donmek istiyorum ama tr ye mi baslamaliyiz sizce yoksa cok eski bi pvp varsa bilenler napmaliyiz

Hocam pvpde emek harcayacagina trde harcamak daha mantikli geliyo. Ama paran olmadanda tr oynanmiyo maalesef

• Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Karadeniz düşünüyorum hocam bu Pazar başlıyorum Allah nasip ederse

• quote:

Hocam bende ay başi baslamayi dusunuyorum. Marmara karadeniz arasinda kaldim yalniz

• quote:

quote:

Hocam bende ay başi baslamayi dusunuyorum. Marmara karadeniz arasinda kaldim yalniz

Hocam bende yarından sonra başlıyorum karadenizde tavsiye ederim en son sw her zaman iyidir.Yeni başlayan çok karadenizde yeni başlayanlarla whatsapp grubu falan kurucam takılır ortam yaparız daha eğlenceli olur eski oyuncular falan.Ben siz başlayana kadar biraz level atlamış olurum.Size yardım ederim kasma konusunda falan
  • arkadaşlar tekrar okadar sabır edebilirmisiniz ? bende arada bi düşünüyorum başlamayı ama gözüm kesmiyo açıkcası çok zaman+para gerek
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bende yarından sonra başlıyorum karadenizde tavsiye ederim en son sw her zaman iyidir.Yeni başlayan çok karadenizde yeni başlayanlarla whatsapp grubu falan kurucam takılır ortam yaparız daha eğlenceli olur eski oyuncular falan.Ben siz başlayana kadar biraz level atlamış olurum.Size yardım ederim kasma konusunda falan

Tabi özelden konuşalım wp felan veririm ben. Temmuzda garanti başlacayağım

• quote:

Orijinalden alıntı: NusretSamanci

arkadaşlar tekrar okadar sabır edebilirmisiniz ? bende arada bi düşünüyorum başlamayı ama gözüm kesmiyo açıkcası çok zaman+para gerek

Hocam şahsen bende paraya güeniyorum. Çünkü parasız oynanmıyor o oyun.
  • hocam başladıktan sonra bu konuya unutmaz isen fikirlerinizi yazarmısın belki banada bi cesaret gelir :) 3.5 sene tr de 2 senede farklı pvplerde emek harcayınca bi çekiniyor insan :)
  • quote:

hocam başladıktan sonra bu konuya unutmaz isen fikirlerinizi yazarmısın belki banada bi cesaret gelir :) 3.5 sene tr de 2 senede farklı pvplerde emek harcayınca bi çekiniyor insan :)

Hocam biraz önce girmiştim oyuna. Yeni taşlar felanda gelmiş. Kemer sistemini felan hiç bilmiyorum. Pet sistemindede değişiklik olmuş petlerinde efsunları var sanırım. Büyü bozma taşı gelmiş ama ne işe yarıyor bilmiyorum. Bu kadar yeniliğin üstüne başlamak çok zor olacak ama eğleneceğimi düşünüyorum :)
  • quote:

quote:

hocam başladıktan sonra bu konuya unutmaz isen fikirlerinizi yazarmısın belki banada bi cesaret gelir :) 3.5 sene tr de 2 senede farklı pvplerde emek harcayınca bi çekiniyor insan :)

Hocam biraz önce girmiştim oyuna. Yeni taşlar felanda gelmiş. Kemer sistemini felan hiç bilmiyorum. Pet sistemindede değişiklik olmuş petlerinde efsunları var sanırım. Büyü bozma taşı gelmiş ama ne işe yarıyor bilmiyorum. Bu kadar yeniliğin üstüne başlamak çok zor olacak ama eğleneceğimi düşünüyorum :)

Aynen hocam hiçbirşey bilmiyorum inşallah altından kalkarız :)

• Yukari

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.