Şimdi Ara

En az ram kullanan anti-virüs programı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ZoneAlarm+Antivir, 16 küsür ram kullanıyor.
    Nedenmi işte kanıt...

• Avast
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoOLMuSTi

Herkez bişey yazmış ama kanıt yok.
    ZoneAlarm+Antivir, 16 küsür ram kullanıyor.
    Nedenmi işte kanıt...

ben olsam zonealarm in antivirus ozelligine o kadar guvenmezdim.. 4-5 ay once virus u bir guzel sisteme alip, 10 dk sonra aha virus buldum ama "bir şeyde yapamiyorum" diye uyaran, tam olarak onerdigin yazilim. firewall'u cok iyi belki ama, antivirus : olmamis.
    o gun bugundur mcafee ile nod32 arasinda gidip gelmekteydim ama kararimi nod32 de kildim. hic bulasmiyorsun. update otomatik. ram den yemiyor. oyle durup dururken hadi search yapayim demiyor. yakaliyor ve ustune temizliyor.
    iyidir nod32, iyi.

• Tabii ki norton 50 mb falan yiyordu işte Sanırım nod 32 biraz kullanmıoşlığım vardı ve varlığı ile yokluğu belli olmuyordu.
  • pc cillin 2006 ne zaman çıkacak heberi olan var mı hala 2002 yle sürünüyoruz ki artık update desteğini de kaldırdı şerefsizler Anakartın CDsi sağolsun full lisanslı programım ama kesinlikle paramı kıyıp alıcam 2006 yı gerçekten işe yarıyor ve hiç kasmıyor makineyi duyrulur...
  • pccilin ve antivir
  • Antivir iyidir.Bende 11mb civarı yiyor.Ama nod32 nasıl bilmiyorum.
  • nod 32
  • mcfee
  • bence neaz ram kulanan vüris programı antivirxp olarak biliyorum umarım budur
  • AVG 7.0 7 felan kullanıyor CPU yu
  • Tabiki de AVG 6 kusur ram yiyor,screen gonderecektim ama erindim
  • 256 ram için nod32 veya antivir uygun çözümler
  • ANTİVİR BILDIGIM KADARIYLA

MCAFEE açılışta işlemciye yuklenıyor!
    norton gıcık zaten!
  • arkdaşlarrr yaw hangisini kuracazz şimdi walla kafam çok karıştı yaa herkez farklı bişiler sölemişş bende 256 ram war 2500+sempron war birileri bu özelliğe göre bi güvenlik programı sölesin plsssssss
  • kesinlikle antivir. 32 mblık ramli sistemde de bile tık demez
  • walla öle glaiba onu kullanıyodum fena deildi bi pandayı kuram dedim aman allahım oda nee kasmaktan pci çatlıcaktı:Pzone alarm denedim ıhh onuda beğenmedim galiba intivir le adaware dewam
  • Avast var bende şimdi baktım 12 mb kullanıyor.Bence gayet iyi.
    Norton kullandım daha önce ben de 1 gb ram olduğu için kasma falan olmadı ama çok ram kulllanıyor yine de.
  • Ewet herkes yazmış bişeler ctrl+alt+del tuşlarınada basıp kaç mb tuttuğunu yazan çok az.
    Burada Antivirüsün kalitesi karşılaştırılmıyor sadece kaç mb ramden yiyor o sorulmuş.
    Ben şu an avast kullanıyorum Avast 0.46 Pro 15-20 mb arası yiyor.
    Antivir de kullandım Kasperskyde kullandım en hızlı çalışanı Antivir kesinlikle bunlardan en yavaşı da kaspersky di. Norton antivitüs programını bilgisayarınıza kurmanızı tavsiye etmem hem çok yüksekram kapasitesi kullanıp bilg kasıyor hemde virüsleri trojanları bulamıyor.
  • Avast iyidir, avastdan vazgeçmeyin... Çok az ram kullanır...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.