Şimdi Ara

Emsisoft Anti-Malware 1 Yıl Ücretsiz Lisans (KAMPANYA BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emsisoft Anti-Malware 1 Yıl Ücretsiz Lisans (KAMPANYA BİTTİ)

CHIP'in Almanya için yaptığı bir kampanya.
    Kampanya sayfasına ulaşmak için Opera Browser'dan VPN aktif edip, Almanya üzerinden bağlanabilirsiniz. (Az önce denedim ve aldım.)

(KAMPANYA BİTTİ)
    Kampanya Sayfası:https://www.emsisoft.com/de/offer/chip-adventskalender-2017/

NOT: Lisans anahtarını 2 ay içerisinde kullanmanız gerekiyor. Yani 2 ay geçmeden aktif edin daha sonra silseniz bile sorun olmaz.

Emsisoft License Center:https://cc.emsisoft.com/login.aspx?ReturnUrl=%2fen%2f

Emsisoft Anti-Malware Resmi İndirme Sayfası:https://www.emsisoft.com/en/software/antimalware/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 8 Aralık 2017; 2:16:13 >

• İşte bu gerçekten sıcak fırsat. Çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qwertia Q kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Acele edin. Benim bir kaç ay önce para verip aldığım bir yazılım. Üst versiyonu falan yok. Tek ürün sunuyor artık Emsisoft.
  • Sağolasınız hocam eksik olmayın, beleş anti malware baldan tatlıdır ama nasıldır bu emsisof? İlk kez duyuyorum da adını.
  • Mobilden aldım,
    Turbo vpn ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu kurun başka birşeye gerek kalmayacaktır. Yaklaşık 15 yıldır var bu şirket ve bitfender virüs motorunu kullanıyor. Bitdefender kalitesi de zaten tartışılmaz sıralamada birinci oluyor araştırma sonuçlarına göre.

• aldım teşekkür ederim zenmate ile
  • Pcye 2ay sonra kurmayı düşünüyorum. Verdiğiniz linke vpn ile girip isim ve mail attım bir mail geldi. İçerisinde password olan. İstediğimiz zaman o şifre ile girip key i alabiliyormuyuz. Yoksa yapmamız gereken başka bişey var mı

• bassmania kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar acele ile açtım konuyu. Bilmeyenler veya hatırlamayanlar için bazı bilgiler vereceğim;

New Zealand menşeli bir şirket. Özellikle yurt dışın'da çok tercih edilen bir güvenlik yazılımı.https://www.emsisoft.com/en/company/about/

Eski adı (A2 squared Anti-Malware)
    Firewall ürünleri çok sağlamdı (Online Armor Firewall)

Şuan stabil ve performansa etkisi az olan bir yazılım. Yani yüksek miktarda RAM kullansa bile PC'de kasılma, sayfa açılış hızları, oyunlarda kasılmalar FPS düşmesi vs. o tür problemler yok.
    Yazılımın Türkçe dil desteği var. Yeni sürümler çıktığında program içerisinden kendini güncelliyor. Sadece güncellemeleri uygulamak için PC'yi Yeniden başlatmanızı istiyor.
    Cloud koruması başarılı.
    Yazılımında oluşan en ufak hataları çok kısa sürede düzeltiyorlar.

Kendi motorunu ve Bitdefender motorunu kullanıyorlar. Asıl gücü Davranış Engelleyicileri mükemmel çalışıyor.

Gizlilik politikası konusunda şuan en iyi ürünlerden biri.

Güvenlik yazılımlarının Veri Aktarımları;

Detaylı Rapor;https://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2014/04/avc_datasending_2014_en.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 8 Aralık 2017; 1:50:44 >

• iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    Önemli olan Key. Hesap'da oluşturmuşlar. O hesapta Key kayıtlı. Yapmanız gereken bir şey yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypeRockTiF

Önemli olan Key. Hesap'da oluşturmuşlar. O hesapta Key kayıtlı. Yapmanız gereken bir şey yok .

Tamam hocam teşekkürler. Keyi alayım ben yine şimdiden. 2ay sonra kullanırım artık.

• malwarebytes premium kullanıyorum buna ihtiyacım olmaz sanırım yanılıyor muyum? zamanında ebayden ömürboyu lisanslı olarak satın almıştım. artık ömür boyu lisans satmıyorlar.
  • Teşekkür ederim. Kendini kanıtlamış bir program.
  • yagmursuz kullanıcısına yanıt
    Malwarebytes ile Emsisoft karşılaştırılamaz bile hocam . Emsisoft şuan piyasada ki en iyi korumayı sunan ürünlerden bir tanesi. Çift motor kullanıyorlar. Davranış Engelleyicileri yani fidye yazılımlarını falan engelleyen özelliği piyasanın en iyilerinden bir tanesi. Yazılım, saat başı imza güncellemesi alıyor. Aklıma gelenler bunlar şuan.
  • geçen sene bu zamanlarda zemana antimalware kazanmıştım. çok memnun kaldım ondan umarım bu da onun kadar iyidir. konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • İsim ve mail adresi yazıyorum ama hata veriyor.

Dieses Angebot ist nur für Emsisoft-Neukunden gültig.
    Allgemeiner Verarbeitungsfehler. Wenden Sie sich bitte an den Support.

Bu teklif yalnızca yeni Emsisoft müşterileri için geçerlidir.
    Genel işlem hatası. Lütfen desteğe başvurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaktans -- 8 Aralık 2017; 1:28:7 >
  • iki pc de kullanabilirmiyiz acaba?
  • Reaktans kullanıcısına yanıt
    İlginç. Farklı bir mail adresi ile deneyebilirsiniz. Her ihtimale karşı size bir Key gönderiyorum .
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Farklı mail adresleri ile 2 tane Key alıp kullanabilirsiniz. Her bir lisans 1Y 1PC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 8 Aralık 2017; 1:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypeRockTiF

Farklı mail adresleri ile 2 tane Key alıp kullanabilirsiniz. Her bir lisans 1Y 1PC.

2ay içinde etkinleştirme olayını ondan dolayı koymuşlar o zaman. Yoksa 5mail açar 5yıl kullanırdık

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.