Şimdi Ara

Emniyet güçlerine zırhlı iş makinesi: Tosun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fade to Black

hevaller şimdi devlet kurma hevesinde oldukları için o tarafta yoğunlaştılar.çözüm sürecinde yapmak zorunda kaldığımız hatayı tekrar yapmayız inşallah.

Bak bakalım hatalardan dönülmüş mü?

https://forum.donanimhaber.com/erdogan-feto-culerin-sizdigi-akp-mkyk-sini-tercih-etti--126410110

Beraber yürüyorlar hala bu yollarda.

• maşallah hayırlı uğurlu olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojennn

üstüne birde ASELSAN SARP koyacaksın saldırı olursa direk zırhlı araç operatör kontrolünde müdahale edecek.

Aslında silahlı bir dozer fikri fena değil ama bu çok derin mühendislik gerektirir.

O kadar çok faktör var ki.
  • Ee boşuna ewet demedik ;))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün yorumlara baktım .. kimse ergene bağlayıp sana kosun dememiş forumca çağ atlıyoruz!

• Bu haberide yazan tosun değildir umarım :)

• Bunu okuyan tosun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli isimler çok güzel ya 😄

• Killroy was here

• Çok güzel haber.

İktidarın yaptığı başarılı gelişmelerden sadece biri. Devamı da gelir inşAllah

• Bir POMA degil ne yazik ki

Emniyet güçlerine zırhlı iş makinesi: Tosun
  • Biraz fazla yüksek. Açık hedef.

• SuwaTr S kullanıcısına yanıt
    Bunun iktidarla ne ilgisi var. 1999'da teröristbaşı yakalanmış ve yıllık şehit sayısı minimuma inmişti unuttuysanız hatırlatayım belki yaşınız küçüktür ya da çok unutkansınızdır. 2002'ye kadar da Pkk gibi bir terörizm grubu neredeyse etkisiz hale getirilmişti. Osman Pamukoğlu gibi başarılı komutanlar sayesinde terörizm bitmiş gibiydi. Ama 2002'den sonra hangi parti geldiyse terör hortladı ve hiç olmadığı kadar güçlendi. Birisi çıkıp bu teröristler için "Müslüman Kardeşlerim"
    dedi unuttuysanız hatırlatayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Bunun iktidarla ne ilgisi var. 1999'da teröristbaşı yakalanmış ve yıllık şehit sayısı minimuma inmişti unuttuysanız hatırlatayım belki yaşınız küçüktür ya da çok unutkansınızdır. 2002'ye kadar da Pkk gibi bir terörizm grubu neredeyse etkisiz hale getirilmişti. Osman Pamukoğlu gibi başarılı komutanlar sayesinde terörizm bitmiş gibiydi. Ama 2002'den sonra hangi parti geldiyse terör hortladı ve hiç olmadığı kadar güçlendi. Birisi çıkıp bu teröristler için "Müslüman Kardeşlerim"
    dedi unuttuysanız hatırlatayım.

senin teorine göre akp terörü fazlalaştırdımı yani. açıkla bakalım neden bi dinleyelim senden bilge insan
  • Okuyana selamlar...

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Doğudaki Müslüman kardeşlerimizin hakkı yeniliyor dendi, bu açığı kapatmalıyız dendi. Ve terör hortladı. Şehidimize kelle deyip teröristbaşına "Sayın" diyen adamı mı savunuyorsun bana şimdi. Yıllar boyu Pkk'ya yapılan operasyonlar azaltıldı ama sonunda ne oldu? Sen unutmuş olabilirsin ama ben unutmadım. "KANDIRILDIK" dedi birisi hatırladın mı? Şark kurnazlığı yaptılar dedi beni kandırdılar dedi. Şimdi de bu helikopteri, uçağı, tankı mühendislerimiz değil de oturup birkaç milletvekili yapmış gibi gösteriliyor.
  • Keşke daha ciddi bir isim seçselermil. Neyse, 5 KM'lik bir alanda kumanda imkanı sağlıyorsa çok iyi. İşlevsel.
  • quote:

Doğudaki Müslüman kardeşlerimizin hakkı yeniliyor dendi, bu açığı kapatmalıyız dendi. Ve terör hortladı. Şehidimize kelle deyip teröristbaşına "Sayın" diyen adamı mı savunuyorsun bana şimdi. Yıllar boyu Pkk'ya yapılan operasyonlar azaltıldı ama sonunda ne oldu? Sen unutmuş olabilirsin ama ben unutmadım. "KANDIRILDIK" dedi birisi hatırladın mı? Şark kurnazlığı yaptılar dedi beni kandırdılar dedi. Şimdi de bu helikopteri, uçağı, tankı mühendislerimiz değil de oturup birkaç milletvekili yapmış gibi gösteriliyor.

hiç bir şey unutulmuyor ben kimseyi savunmuyorum. ama o mühendislere bunları üretecek ortamı kimin sağladığınıda sen unutma. bunu idrak edemiyorsanda burada yorum bile yapma
  • uzaktan kumandalı ise iş görür gençlerimiz patır patır şehit olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmos Bebop -- 23 Mayıs 2017; 22:37:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

quote:

hiç bir şey unutulmuyor ben kimseyi savunmuyorum. ama o mühendislere bunları üretecek ortamı kimin sağladığınıda sen unutma. bunu idrak edemiyorsanda burada yorum bile yapma

Tsk için 90'ların sonunda da çok silah yapıldı ama böyle reklam edilmedi. Şu an kullandığın fırtına topu üçlü koalisyondan kalma.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.