Şimdi Ara

Emniyet güçlerine zırhlı iş makinesi: Tosun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu hükümet yerine başka hükümet olsaydı yapılmayacak mıydı yani? Olmayacak mıydı bu gelişmeler? Bu potansiyelimiz her zaman vardı şimdi de var. Artı teknoloji günümüzde çok gelişti internet sayesinde ortaya çıkan bir şeyden herkes anında haberdar oluyor. Hem ne değişti de mühendislerimiz birden helikopter uçak vs yapmaya başladı. Tübitak'ın başına hayvanat bahçesinden müdür getirdiler ondan sonra mı mühendislerimiz çalışmaya başladı? Küçük bir kızın yaptığı buluşu beğenmeyip bu bir işe yaramaz dedikten sonra gidip Google'ın açtığı yarışmada birinci oldu kız. Ve onun yerine "Papaz Eriğini İmam Eriği'ne çevirme" gibi rüyamda görsem ne saçma rüya diyeceğim projeye destek verdiler. Bence asıl sen bazı şeyleri idrak edemeyecek durumdasın. Ve bunun farkında bile değilsin. Bu güne kadar bini aşkın bilimsel kitap okudum. Ülkemizde yaşayan bazıları gibi manipülasyona uğrayacak bir salak değilim çok şükür doğuştan gelen zekam hayli yüksek. İlkokul mezunları bu ülkeyi kurtardı gibi salakça şeyleri yutmuyorum yani ben. Sınav sorularını "Müslüman" kardeşlerine dağıtıp da devletin her kademesine sızan tarikatın ülkeyi ele geçirmek için 15 temmuzda darbe girişimi yapmasını da unutmuşsun sen! Bunların arkasında Amerika'nın olduğunu sağır sultan duydu. Şimdi kim destek verdi bunlara uzaylılar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Bu hükümet yerine başka hükümet olsaydı yapılmayacak mıydı yani? Olmayacak mıydı bu gelişmeler? Bu potansiyelimiz her zaman vardı şimdi de var. Artı teknoloji günümüzde çok gelişti internet sayesinde ortaya çıkan bir şeyden herkes anında haberdar oluyor. Hem ne değişti de mühendislerimiz birden helikopter uçak vs yapmaya başladı. Tübitak'ın başına hayvanat bahçesinden müdür getirdiler ondan sonra mı mühendislerimiz çalışmaya başladı? Küçük bir kızın yaptığı buluşu beğenmeyip bu bir işe yaramaz dedikten sonra gidip Google'ın açtığı yarışmada birinci oldu kız. Ve onun yerine "Papaz Eriğini İmam Eriği'ne çevirme" gibi rüyamda görsem ne saçma rüya diyeceğim projeye destek verdiler. Bence asıl sen bazı şeyleri idrak edemeyecek durumdasın. Ve bunun farkında bile değilsin. Bu güne kadar bini aşkın bilimsel kitap okudum. Ülkemizde yaşayan bazıları gibi manipülasyona uğrayacak bir salak değilim çok şükür doğuştan gelen zekam hayli yüksek. İlkokul mezunları bu ülkeyi kurtardı gibi salakça şeyleri yutmuyorum yani ben. Sınav sorularını "Müslüman" kardeşlerine dağıtıp da devletin her kademesine sızan tarikatın ülkeyi ele geçirmek için 15 temmuzda darbe girişimi yapmasını da unutmuşsun sen! Bunların arkasında Amerika'nın olduğunu sağır sultan duydu. Şimdi kim destek verdi bunlara uzaylılar mı?

potansiyelle alakası yok. bak bir insan bişeyi çok iyi yapabilir ama imkan olmazsa onunla birlikte mezara gider. amerika bizden dahamı akıllı. hayır ama imkan var. eki hükümetler sadece ben derdine düştü ve paraları hortumladı imkan araştırmaya para kalmadı.
    bu hükümet en azından dürüst eskiye nazaran çok daha az hırsızlık var buda bu araştırmalara fon ayrılmasını sağlıyor.

gerçi sen at gözlüğü ile dolaştığın için ne yazsak anlaman boşver

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

quote:

Doğudaki Müslüman kardeşlerimizin hakkı yeniliyor dendi, bu açığı kapatmalıyız dendi. Ve terör hortladı. Şehidimize kelle deyip teröristbaşına "Sayın" diyen adamı mı savunuyorsun bana şimdi. Yıllar boyu Pkk'ya yapılan operasyonlar azaltıldı ama sonunda ne oldu? Sen unutmuş olabilirsin ama ben unutmadım. "KANDIRILDIK" dedi birisi hatırladın mı? Şark kurnazlığı yaptılar dedi beni kandırdılar dedi. Şimdi de bu helikopteri, uçağı, tankı mühendislerimiz değil de oturup birkaç milletvekili yapmış gibi gösteriliyor.

hiç bir şey unutulmuyor ben kimseyi savunmuyorum. ama o mühendislere bunları üretecek ortamı kimin sağladığınıda sen unutma. bunu idrak edemiyorsanda burada yorum bile yapma

Tsk için 90'ların sonunda da çok silah yapıldı ama böyle reklam edilmedi. Şu an kullandığın fırtına topu üçlü koalisyondan kalma.

okuduğun kaynağı gösterirmisin. yoksa twit veya facede okuduğun bir yalan haberemi inandın.

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Amerika bizden daha mı akıllı evet! Her yıl greencard başvurusu ile 50000 tane doktor, mühendis vb gibi işine yarayabilecek yetişmiş insan alımı yapıyor ve bu sayede kazanıyor. Bizim gibi işsiz güçsüz 3-4 milyon tane Suriyeli'yi almıyor!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Doğudaki Müslüman kardeşlerimizin hakkı yeniliyor dendi, bu açığı kapatmalıyız dendi. Ve terör hortladı. Şehidimize kelle deyip teröristbaşına "Sayın" diyen adamı mı savunuyorsun bana şimdi. Yıllar boyu Pkk'ya yapılan operasyonlar azaltıldı ama sonunda ne oldu? Sen unutmuş olabilirsin ama ben unutmadım. "KANDIRILDIK" dedi birisi hatırladın mı? Şark kurnazlığı yaptılar dedi beni kandırdılar dedi. Şimdi de bu helikopteri, uçağı, tankı mühendislerimiz değil de oturup birkaç milletvekili yapmış gibi gösteriliyor.

hiç bir şey unutulmuyor ben kimseyi savunmuyorum. ama o mühendislere bunları üretecek ortamı kimin sağladığınıda sen unutma. bunu idrak edemiyorsanda burada yorum bile yapma

Tsk için 90'ların sonunda da çok silah yapıldı ama böyle reklam edilmedi. Şu an kullandığın fırtına topu üçlü koalisyondan kalma.

okuduğun kaynağı gösterirmisin. yoksa twit veya facede okuduğun bir yalan haberemi inandın.

En basitinden wiki ondan sonra trmilitary.com da bu var. 95'te başlayan 2001 yılında tamamlanmış güney koreyle ortak bir proje. Şimdi de onlardan alınan projeyle tank yapılıyor.
    Sanki bizim ordu bundan 15 sene önce yine f-16, f-4, m-60 tankları, cobra, süper cobra helikopterleri kullanmıyor muydu? Yine askerin eline g3 veriliyordu. Ortada büyük bir değişim yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

En basitinden wiki ondan sonra trmilitary.com da bu var. 95'te başlayan 2001 yılında tamamlanmış güney koreyle ortak bir proje. Şimdi de onlardan alınan projeyle tank yapılıyor.
    Sanki bizim ordu bundan 15 sene önce yine f-16, f-4, m-60 tankları, cobra, süper cobra helikopterleri kullanmıyor muydu? Yine askerin eline g3 veriliyordu. Ortada büyük bir değişim yok.

sen o gözle bakıyorsan ve yapılanları görmüyorsan. bunun 50 katında yapsalar göremezsin maalesef . neyse herkes kendi istediği gibi bakabilir. özgürüz sonuçta

• quote:

Amerika bizden daha mı akıllı evet! Her yıl greencard başvurusu ile 50000 tane doktor, mühendis vb gibi işine yarayabilecek yetişmiş insan alımı yapıyor ve bu sayede kazanıyor. Bizim gibi işsiz güçsüz 3-4 milyon tane Suriyeli'yi almıyor!

ewet her yıl binlerce insan Avrupa amerikaya gitmeye çalışıyor. sanırım tarihimizin ilk başlagıcından beri bu var. ama bu ülke üretim yapar araştırma üsleri kurarsa bu elbet azalacak. ve bi yerden başlamak gerekiyor kaderimize boyun eğip 100 yıldır herkes kaçıyor ülkemizden diye öyle kabullenipmi yaşayalım..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sen o gözle bakıyorsan ve yapılanları görmüyorsan. bunun 50 katında yapsalar göremezsin maalesef . neyse herkes kendi istediği gibi bakabilir. özgürüz sonuçta

Ortada belli gerçekler var yapılış tarihleri var. Silahların yurtdışından satın alınma tarihleri var.Hangi gözle bakayım ki? Yalanlara mı inanayım?
    Biz askerde hep eski zamandan kalma araçlar, tanklar, silahlar gördük hani nerede son yıllarda yapılan müthiş silahlar?
    Bu forumda yazan herkes ağzı süt kokan dünyadan habersiz siyasi propaganda yiyecek ergen değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ortada belli gerçekler var yapılış tarihleri var. Silahların yurtdışından satın alınma tarihleri var.Hangi gözle bakayım ki? Yalanlara mı inanayım?
    Biz askerde hep eski zamandan kalma araçlar, tanklar, silahlar gördük hani nerede son yıllarda yapılan müthiş silahlar?
    Bu forumda yazan herkes ağzı süt kokan dünyadan habersiz siyasi propaganda yiyecek ergen değil.

neredemi. sokakta dolaşmıyor bu yapılanlar eğer bir rütbeli subaysan zaten görürsün. yapılan insansız hava aracını sen nerede görebilirisnki ancak fuarda felan. yaz youtubeye tai tei ile ilgili videoları yada bayraktar ve anka videolarını izlersen belki at gözlüğünü çıkarırsın.

• Güneydoğu operasyonlarinda bu aracın eksikliği bize çok acıya mal oldu maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Fatih Bey kardeşim her şeye bir cevabınız var çok güzel. Bak ben de Adanalıyım ve polis çocuğuyum. Arkeoloji mezunuyum işsizim. Olayın özünü kaçırmazsak eğer mühendislerimizin yaptığı şeyle hükümetin bir alakası yok. Eğer var diyorsanız önceki sağcı hükümetler zamanında neden bir şey yapılmadı. Bu ülkeyi tarikatlar kurmadı ama yıkmaya çalışanını gördük. İnsanları kandırmanın en kolay yolu dindir, birisi koşun yetişin din elden gidiyor dedi mi herkes koşarak gider bir kişi de ulan benim dinim nereye gidecek demez! Ey Yunanistan deyip adamız elden gitti. Ey Esat denildi 3-4 milyon Suriyeli geldi şimdi oy kullanma hakları bile var hatta yeni çıkan yasayla polis bile olabiliyorlar. Ey Rusya denildi uçağı biz düşürdük denildi meğer kandırmışlar dendi ve özür dilendi. Ey İsrail dendi (en yeni gelişme) çok ucuz fiyattan domates satıldı İsrail'e adamlar kendi ülkesinde ucuz domates yiyebiliyor. Bizim bakan da çıktı açıklama yaptı pazar fiyatları biraz pahalı bununla ilgili çalışma yapacağız diye yersen! Ey Amerika dendi Ypg terör örgütüne tank ve diğer zırhlı araç gönderen Amerika'ya bir şey söylenilemedi aslında. Yani gelen kandırmış giden kandırmış hacı bunu. Batı bizi kıskanıyor denildi saf millet inandı. Gizli tesislerde uçan daire yapılıyor dendi buna bile inandılar yahu. Ne kadar cahil bizim halk kitap okumuyor o yüzden işte. İnsanlar neden Avrupa ve Amerika gibi gelişmiş ülkelerde yaşamak istiyor sadece para için mi hayır. Orada en azından insana insan gibi değer veriliyor da o yüzden. İşte bu yüzden Müslüman ülkelerdeki insanlar hep batı ülkelerine kaçmak istiyor. İnsanca yaşamak istiyor. Mühendise büyük destek veriyor dediğin kişiler yıllardır ülkemizdeki eğitim sistemini çökerttiler. Eğitim sistemi 15 yıldır 80 defa değişti.

• profecco kullanıcısına yanıt
    kardeşim asıl sen anlamıyorsun bu mühendislere ortamı birileri sağlamalı. ödenek altyapı izin olmadan 50 mühendis bir araya gelse bişey yapamaz. bunu bi anlayabilsen belki daha iyi bir noktada buluşulabilir. neyse boşver ben bu konuyu uzatmıcam. iyi geceler

ayrıca o batı bizi kıskanıyor diyen cahillerden değilim. onlara bende gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Akif Ersoy

Kim ne derse desin Fırat Kalkanı harekatı bize çok büyük bir tecrübe oldu. Konuya hakim olanlar bilir ki; tecrübe, askeri operasyonlarda muazzam derecede önem arzeden bir olaydır. Bu tecrübe, yurtiçindeki PKK hedeflerine karşı da çok etki edecek.

katılıyorum hocam dediğinize ancak keşke amerikan halkı gibi imkanlarımız olsa da halkımız evinde köyünde'de kendini geliştirse
  • Siyonist israilin piyonunu nasılda savunuyor kuklalar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.