Şimdi Ara

Emiş gücü yüksek süpürgeler kolu yorarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar meraba.eve yeni toz haneli süpürge aldık.epey bi araştırmadan sonra iyi olsun diye 450 watt emiş gücü var.yalnız emiş gücünden halıya iyi yapıştığı için kolu çok yoruyor.sürerken halının üstünde zorlanıyor hanım.bu normalmi.diğer yüksek makinelerdede böylemi yoksa bizmi biyeri atlıyoruz makinede.emiş gücünü artırma azaltma bölümü var ama kısıncada ne aldık o emiş gücünden değilmi.ne dersiniz

• Arkadaşlar yokmu emiş gücü yüksek süpürgesi olan bir arkadaş,yorum bekliyorum
  • halının veya toz alınacak nesneye göre ayarlama yapınca kol yormaz.
    yüksek emiş gücünden dolayı çoğu halıya yapışıp kalıyor ve kullanıcı zorlanıyor. özellikle yeni nesil shaggy halılarda sorun çıkmaz. mesela koltuklarda ayar yüksek olabilir.
    yani nesneye göre ayarlayınca toz alma işlemi gerçekleşmiş oluyor sorun etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavipasa

halının veya toz alınacak nesneye göre ayarlama yapınca kol yormaz.
    yüksek emiş gücünden dolayı çoğu halıya yapışıp kalıyor ve kullanıcı zorlanıyor. özellikle yeni nesil shaggy halılarda sorun çıkmaz. mesela koltuklarda ayar yüksek olabilir.
    yani nesneye göre ayarlayınca toz alma işlemi gerçekleşmiş oluyor sorun etmeyin.

valla hocam emiş gücünü azaltma bölümü varda o zamanda ne anlamı kalıyor yüksek emiş güçlü makine almanın değilmi.sağına soluna baktım,benmi bişeyleri yanlış yapıyorum diye yok herşey tamam.muhtemelen geri gönderecem.annem 65 yaşında.bu makineyle temizlik yapamaz.öyle böyle yapışmıyor hocam.yormaması mümkün değil.anlamadım bu işi ben.emiş gücü diğer makinelerdemi böyle merak ediyorum

• biz de aynı dertten muzdariptik çok yapışıyor sağa sola. üstteki düğmeyle ayarlıyoruz napalım.

• buraksandal B kullanıcısına yanıt
    Süpürgenin halıya yapışması hava izolasyonunun iyi olduğunu ve süpürme başlığının hareketli yerinden hava kaçırmadığını gösterir. Bizim Bosch'un küçük bir süpürgesi vardı max ayarda halıya müthiş yapışıyordu, bundan dolayı annem eco ayarda kullanırdı. Bazen ben süpürürdüm o zaman ayarı max konuma alırdım ne kadar zor olduğu o zaman anlaşılıyordu. Fakat emiş gücünü süpürge rahat hareket edecek şekilde biraz kısmak temizlik açısından bir olumsuzluk oluşturmaz. Biz eco modda kullanıken bile torba 1,5 ayda dolardı. Yani yine de toz toplama işlevini yerine getiriyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavipasa

biz de aynı dertten muzdariptik çok yapışıyor sağa sola. üstteki düğmeyle ayarlıyoruz napalım.

videodaki abla ne kadar rahat kullanıyor :) valla bilmiyorum nasıl yapacaz.netten aldım,2 gün oluyor geleli.gördersem alırlar değilmi.artık almazlarsada sevmeye çalışacaz.son olarak yeni alırsam hangi marka tavsiye edersiniz.artık emiş gücü falan çok önemli değil.philips iyidir sanırım.sizler ne kullanıyosunuz arkadaşlar?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.