Şimdi Ara

'Emiliano Adrian Insua takip merkezi 'Güncel' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
0
Favori
25.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: behtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: ghostriderx

quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Korkusu

Hello I'm Emiliano.Today anilutku from twitter invite me to this forum.Thanks for your all support.

Edit:invited
    My first mistake in donanimhaber
    By the way, this account is one of my friend's in Istanbul.

Take it easy champ

Nick yakıyor haa

• Bir sürü fake cıkar şimdi.
  •  'Emiliano Adrian Insua takip merkezi 'Güncel'

Yeni gün ve yeni durum geldi.

Herkese iyi günler! İstanbul'da bir başka güzel gün. Otelde vakit geçiriyorum, cumartesi gün kü maç antermanından sonra. Tüm mesajlar için teşekkür ederim, hepinizi öpüyorum!

'Emiliano Adrian Insua takip merkezi 'Güncel'

• Adam bildiğin asosyal abi. Sergen felan olsaydı şimdi sokardı ortamlara
    Veliefendi'den fotoğraflar koyardı.
  • Emiliano Adrian Insua

• Emiliano Adrian Insua

• Emiliano Adrian Insua

• quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Yazık beyler bi para toplayalım da kot alalım adama Yazık baksanıza yırtık pırtık kotu perişan halde...

• Emiliano Adrian Insua

• quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Yazık beyler bi para toplayalım da kot alalım adama Yazık baksanıza yırtık pırtık kotu perişan halde...

siz ne anlarsınız modadan

• Emiliano Adrian Insua

•  'Emiliano Adrian Insua takip merkezi 'Güncel'
  • "Bizim taraftar şahane"

Galatasaraylı futbolcu Emiliano Insua, sarı-kırmızılı taraftarların, Liverpool taraftarlarına göre takımlarına daha bağlı olduğunu söyledi.
    Insua, Galatasaray Televizyonu'na yaptığı açıklamada, Gaziantepspor maçında, çok önemli bir taraftar grubuna sahip olduklarını görme fırsatı bulduğunu söyledi.

Taraftarın bir takım için çok önemli bir etken olduğunu ifade eden Insua, ''İngiltere'de Liverpool taraftarı çok iyi, ama Türk taraftarların, özellikle Gaziantepspor maçında gördüğüm kadarıyla Galatasaray taraftarlarının takımına daha bağlı olduğunu söyleyebilirim. Bunu 90 dakika boyunca bize verdikleri destekten anlayabiliriz. Bir futbolcu için 90 dakika boyunca bu tip bir destek görmek çok önemli. Destek futbolcuya hem yardım, hem de motive sağlıyor'' diye konuştu.

Insua, Türkiye'ye gelişinin kariyeri açısından çok önemli bir adım olduğunu ifade ederek, ''Hem takımda yer bulma, hem de kalite anlamında önemli bir adım attım. Buraya bir yabancı olarak geldim. Farklı bir ülke, farklı bir kültüre alışmak kolay olmayabilir, ama şu an çok mutlu olduğumu söyleyebilirim'' şeklinde konuştu.

• Şu anda çok mutluyum !

Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Emiliano Insua, "Farklı bir ülke, farkı bir kültüre alışmak kolay olmayabilir. Ama şu an çok mutlu olduğumu söyleyebilirim" dedi.

Insua, takıma adaptasyonu ve Sarı kırmızılı taraftarlarla ilgili Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

Soru-cevap şeklindeki röportaj şöyle:

-Yabancı bir futbolcu olarak Türkiye'ye geldin, Türkiye maceranı nasıl değerlendiriyorsun?

Futbol açısından kariyerimde çok önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Hem takımda yer bulma, hem de kalite anlamında önemli bir adım attım. Buraya bir yabancı olarak geldim. Farklı bir ülke, farkı bir kültüre alışmak kolay olmayabilir. Ama şu an çok mutlu olduğumu söyleyebilirim.

-Yaşla macera arasındaki dengeyi nasıl değerlendiriyorsun? Misimovic daha tecrübeli bir yaşta Türkiye'ye gelirken, sen daha genç bir yaşta buradasın.

-Çok büyük bir sıkıntım olacağını düşünmüyorum. Burada kaldığım süre boyunca şehirde çok güzel şeyler yaşadım ve gördüm, o yüzden çok mutluyum. Taraftara da değinmek istiyorum. Çok önemli bir taraftar grubuna sahibiz. Bunu da zaten Gaziantepspor maçında göre fırsatı buldum. Bunlar size yardımcı olan etkenler.

-Liverpool taraftarını görmüş biri olarak Türkiye'deki taraftarı beğenmiş olman önemli bir referans.

Taraftar bir takım için çok önemli bir etken. İngiltere'de Liverpool taraftarı çok iyi bir taraftar ama, Türk taraftarların, özellikle Gaziantepspor maçında gördüğüm kadarıyla Galatasaray taraftarlarının takımına daha bağlı olduğunu söyleyebilirim. Bunu 90 dakika boyunca bize verdikleri destekten anlayabiliriz. Bir futbolcu için 90 dakika boyunca bu tip bir destek görmek çok önemli. Destek futbolcuya hem yardım, hem de motive sağlıyor.

-Kaptan Arda Turan'la ilişkiniz nasıl?

Kaptanla ilişkimin çok iyi olduğunu söyleyebilirim ama kendisi tedavi olduğu için çok fazla görme şansım olmadı. Ama ne zaman soyunma odasında beni görse selamlaşıyoruz, hatırımı, adapte olup olmadığımı soruyor. Umarım kaptan en kısa zamanda aramıza döner, antrenmanlarda bu tip konuşmalara artarak devam eder.

• İnsua'ya tam not

Sarı-Kırmızılı taraftarlar Misimoviç'i merakla bekliyordu. Ancak Gaziantepspor maçında tribünlerin gönlünü fetheden isim Arjantinli genç futbolcu Emiliano İnsua oldu.

Liverpool’dan kiralanan Emiliano İnsua, geldiğinde Misimoviç’in gölgesinde kalmıştı. Ancak ilk maçında sergilediği performansla taraftarların gözüne girmeyi başardı. Savunmada yaptığı kritik müdahalelerle beğeni toplayan genç futbolcu, ileri çıkışlarıyla da hücuma önemli destek verdi. Galatasaray’ın vasat bir futbol sergilediği maçta en çok göze batan isimlerden biri oldu. Sarı-Kırmızılılar’ın, İnsua’nın bonservisini almak için 3 milyon Euro vermesi yeterli olacak. Taraftarlar daha şimdiden, yönetimin hiç düşünmeden Arjantinli’nin satın alma opsiyonunun kullanmasını istiyor.

‘Sol bekte sıkıntı kalmadı’
    Sarı-Kırmızılılar, internette buluşma noktaları olan forumlarda ve haber yorumlarında, İnsua’nın kesinlikle kaçırılmaması yönüde görüş belirtiyorlar. Genç Arjantinli’nin, daha ilk maçı olmasına rağmen savunmada sıfır hatayla oynadığına dikkat çekilirken, takıma alıştıkça performansının daha da artacağı yönünde yorumlar yapıldı.

• Seviyorum bu adamı ya
  • Bu adamda iyi oynar Gio gibi bonservisini almazlar.
    Yaşı genç,kumaşı iyi belli oluyor oyunundanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

Bu adamda iyi oynar Gio gibi bonservisini almazlar.

Evet bence de almazlar. Gioyu almamaların sebebi oynadığı bölgede kewell, arda vardı. Çağlar ve hakan balta forma girdiğinde buna fazladan para vermek istemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

Bu adamda iyi oynar Gio gibi bonservisini almazlar.

Evet bence de almazlar. Gioyu almamaların sebebi oynadığı bölgede kewell, arda vardı. Çağlar ve hakan balta forma girdiğinde buna fazladan para vermek istemezler.

Gio bizdeyken çok iyi değildi.Ayrıca bonservisi de pahalıydı.Ama Insua hem daha ucuz hem de taraftara kendini sevdireceğe benziyor.Eğer istersek Kewell'ı geri getirdiğimiz gibi Insua'yı da alırız

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.