Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (993. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.933
Cevap
636
Favori
1.539.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Banada aynı mesaj gelmişti ama promosyon yatmamış henüz yarın bir arayıp sorayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

Hepsini aynı hizaya çekip rekabeti öldürdüler.

Daha önce bazı bankalar yüksek promosyon ödüyordu.

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt

Başka bankadan taşıdınız mı, yoksa aynı bankada yenileme mi ? Ben de 3 gün önce garanti den taşıdım ama benimki yatmadı.

• 2022 Eylül de 4800 TL olan annemin maaşına 7 bin promosyon aldık. Şimdi 11800 olan maaşa en yüksek 10 bin promosyon veriliyor :) Şaka gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bien kullanıcısına yanıt

ben bugün kimle konuştuysam bana bekle dedi.

şu anda tekel vari bir standart ama , kamu bankaları yarışa çok katılmayacaktır. onlardan emekli mudi çalmak için protokolde artırım yapacaklardır maddesi devreye girer dendi.

bankalar ertelemek zorunda seçim ve KKM dönüşleri, hareketli işlemler vs sebebli. Birde emekliler ile uğraşacak halleri yom muş.

ben zaten mart sonu nisan kampanyalarını göze almıştım. banka değiştirmemeye karar verdim. mayıs-haziran gibi gidişata bakarım.

Temmuz 6aylık TUİK farkı bana ve çoğuna yaramayacak 10.001 -15.000 diliminde tutsak kalacağız. o sebeble bakacağız bankalara ne sunacaklar bize.

bankalar zaten kamuda kamu kurum ve özele çalışıyor idi. bu yılın rekor sözleşmeleri

Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda "Hayırlı Olsun. Toplam 698 personelimiz için üç yıllık promosyon ihalemiz yapıldı. Kişi başı 35.000 TL ve bir defada ödenmek üzere ihale @isbankasi Osmancık Şubesinde kaldı. İhale komisyonu ve emeği geçenlere teşekkürler." denilerek yeni yapılan promosyon sözleşmesi hayırlı olsun denilerek duyuruldu.

• en fazla maaş promosyonu ise.

Tarihi Rekor! Böylesi görülmedi! Yapı Kredi'den Tam 115 bin TL Maaş Promosyonu

2024 yılına damgasını vuran dev bir anlaşma! Yapı Kredi Bankası, tarihi bir rekorla 115.000 TL maaş promosyonu ödemesi yapacak

Promosyonda tarihi rekor! Tam 115 bin TL'ye imza atıldı

2022 ortalarından sonra promosyonlarda iştah arttı.

Lakin 2023 yılında işler beklenildiği gibi olmadı. Promosyon ihaleleri hüsranla sonuçlandı. 16-30 bin maaş alan eğitim personellerine bile 3-5 bin Liralar teklif edildi.

2024 yılında promosyon teklifleri canlanmaya başladı. Yüksek faiz oranları sebebiyle bankalarda iştah arttı.

2024 yılına girdiğimizde vitesler artarken tarihi bir anlaşma duyuruldu.

İBB, çalışanları için Yapı Kredi Bankası ile tam 115 bin Lira karşılığında anlaşma sağladı.

Promosyonda Tarihi Rekor: Yapı Kredi 115.000 TL Ödeyecek

Yapı Kredi Bankası, İBB çalışanlarına yönelik büyük bir müjde verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Yapı Kredi Bankası arasında imzalanan protokole göre, 2027 yılına kadar devam anlaşma karşılığında banka İBB çalışanlarına 115.000 TL maaş promosyonu ödemesi yapacak.

kaynak: meb personel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 28 Mart 2024; 19:33:24 >

• ZİRAAT BANKASI çalıkşanları isyan etmiş  

Emekli Maaşı Banka Promosyonu İçin 546.000 Rekor Başvuru 1 Günde Yapıldı

Emekli maaşı banka promosyonu başvurularında ilk gün rekor müracaat gerçekleşti.

Ziraat Bankası sadece bir günde 446.000 promosyon başvurusu aldı.

Emekli maaşı banka promosyonu müracaatında ilk gün itibari ile başvuru rekoru kırıldı. Buna göre kamu bankaları için açıklanan 8.000 TL - 12.000 TL aralığında, maaşa göre alınacak promosyonlardan yararlanmak isteyen 446 bin kişi Ziraat Bankası'na, 100 bin kişi HalkBank ve VakıfBank'a başvuruda bulundu.

Emekli maaşı banka promosyonu, özel bankalar ve kamu bankaları tarafından, maaşını üç yıl boyunca o bankadan alacağına söz veren bankalar tarafından emeklilere veriliyor.

Promosyon rakamları her bankada birbirinden farklı olabiliyor. Ancak şu an için verilebilecek olan en yüksek promosyon tutarı 15 bin TL ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Her emeklinin aldığı maaş miktarı ve bankadan aldığı diğer ekstra hizmetlere göre, bankalardan alacakları promosyon tutarları değişkenlik gösteriyor.

Promosyonlardaki artış öncesinde kamu bankalarının emeklilere ödedikleri promosyon tutarı en yüksek 5.000 TL olarak belirlenmişti. Yeni düzenlemeye göre ise 8.000 - 12.000 TL aralığında değişkenlik gösterecek. Yapılan düzenlemeden 12.7 milyon emekli yararlanabilecek.

Bunun dışında, bankalardan ölüm aylığı alan 3.3 milyon kişi de, müracaat etmeleri 5 bin TL promosyon alabilecekler.

Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur ve EYT'liler tarafından yararlanılabilecek olan banka promosyonu hakkının elde edilebilmesi için bankalara başvuruda bulunulması gerekiyor. Bankalar şubelerden, ATM'lerden, internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden yapılabilecek. Promosyonlar ise hesaplara 28 Mart 2024 itibari ile yatırılmaya başlanacak.

Bu haber 1 ay önce çıktı ama ne banka ne İbb doğrulamadı bunu..

Ziraat 10-15 bin arasına ne kadar veriyor? Sitesinde de yazmıyor.

• chh73 C kullanıcısına yanıt

Banka değişikliği olmadı hocam

• TIRPAN kullanıcısına yanıt

Yukarda sorduğum bir arkadaşin promosyonu yatmis sanırım parayı yemiş bile

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Kaç tl acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • akbank 20 bin tl üstüne 15 bin tl veriyor ayrıca 5 otomatik ödemeye de 2500 chip..şu anda en yüksek promosyon bedelini akbank açıkladı. denizbanktan 1 sene önce 10bin tl almıştım, bugün bankayı aradım 7200 tl bloke kaldırma taahhüt cezası var.önümüzdeki hafta bayram ikramiyesi aldıktan sonra akbanka geçeceğim kısmetse..

• 10 bine 7500+1000 ₺ bonus veren garanti, şuan 8 bin veriyor yeni prom sistemine göre 🤔

• Annem için Denizbank'tan 10.000 TL aldık. Maaş'ı 15.200 TL, memur emeklisi. Mevcutta maaş müşretisi zaten. Telefon bankacılığı ile hallettik, 5 dakikada bitti işlem. Maaş'a göre düşük bulduk ama 2-3 bin lira fazla için uğraşamam yeter bu dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanying -- 28 Mart 2024; 21:11:36 >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    aynen geçenyıl bonus bile almıştık şimdi hem düşük hemde %70 enflasyon farkı kayıp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

evet

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Evet ne yazık ki öyle. Bu iktidar gerçekten Emekli düşmanı olduğunu 1 kez daha kanıtladı.

• Arkadaşlar promosyon için ek ödeme hesaba katılıyor mu? En son 15.010 TL hesaba yattı. Tam sınırda kalıyoruz. 15.000 üstü faydalanabilir miyiz?

• Yapı Kredi'den maaş almayı düşünen varsa vazgeçsin başka banka baksın. 15 sene annem buranın maaş müşterisiydi, emekli oldu alışkanlığı bozulmasın diye yine Yapı Kredi'de emekli maaş müşterisi 7 senedir. İlk promosyonlar çıktığında aldı kullandı bir sorun yoktu. Havale, EFT ücreti vs. almıyordu banka. 2022 Ağustos'ta yine Promosyon aldı, o günden beri Havale-Eft vs. ne varsa ücret ödüyor. Bu yüzden bu sefer dedim başka bankaya geçelim, yok dedi annem. İyi o zaman yenileyelim dedim. Bugüne kadar mobil uygulamada emekli promosyon yenileme vs. de yoktu, hep banka veya müşteri temsilcisi üzerinden hallettik. Bu sefer baktım uygulamaya sonunda promosyon yenileme gelmiş. Girdim yenileme işlemini yaptım, çat diye önceki promosyondan kalanı kesti, okey ama yenisi yatmadı. Anneme arattırdım bankayı, yenisi ne zaman yatacakmış sorsun diye, maaştan sonra demişler :) Sormuş ne alaka, benim maaşım zaten belli diye, yok demişler son maaş neyse ona göre yatacak banka uygulamamız böyle. Yukarda bir arkadaş gördüm şimdi, Deniz Bank sanırım anında yatmış. Ziraat'ten alanlar da anında almışlar, biz şimdi 20 gün Yapı Kredi hazretlerinin paşa gönüllerini bekleyeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.