Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
20.908
Cevap
639
Favori
1.538.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MUTAF

yapı krediden 3 maaş çektik, HAFTAYA 4ÜNCÜ MAAŞ OLACAK ve 300 nakit puanımızı vermedi.
    defalarca aradık ve subeye gittik ama sonuc olumsuz.
    dün annemi götürdüm, kredili mevduat esnek hesabını iptal ettirdim.
    eleman subatta yatar dedi, sağlam ve sesli bi şekilde küfürü bastım. iyide yaptım.

ha yattı ha yatacak, 4 5 ay oluyor, yatan yok. TVde haberi çıkmıstıda bize vurmaz dediydim.
    böyle yalancı bankalar halen var bu ülkede.

YAPI KREDİYİ KİMSEYE ÖNERMİYORUM.

Sabırlı birisin hocam. Taahhüt tarihinde yatmasaydı, ben direkt başka bankaya geçerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubiilay1

Bir sorum olacak benim. Yetim maaşı alanlar bu fırsatlardan yararlanabiliyor mu ?

Parayı yatıran kurum SGK ise evet.
  • şekerbank 1 yıl maaş karşılığı 1.60 gr altın kampanyasına devam ediyor.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/emeklilereozel.jsp
  • yapı krediyi ben de kimseye önermiyorum. banka el değiştirdikten sonra zihniyette değişti.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    bu güzel haber oldu hocam teşekkürler.
    30 Oak tarihine kadar Bank Asya dan taşımamız gerekiyordu.
  • Babamların maaşını YKB ye taşıdık ve 300 TL aldık sorun olmadı. Şimdi Anneannemin maaşını taşımak istiyoruz. Şekerbankta sorunsuz altın alabilen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enorton -- 10 Ocak 2015; 3:40:49 >
  • Şu anda şekerbank ve ing dışında kampanyası olan yok sanırım. Konuyu ben açtım ama 2014'ün 2.yarısında pek ilgilenemedim sayılır. Kampanyalar da gözden düştü biraz, hevesimi kaçırdılar. Yok illa kart al, kredili mevduat aç, 2-3 derken 4 yıl taahüt istemeler ve ödüllerin çok düşmesi sıkıntılı oldu.

Bir de @MUTAF kardeşimizin sürekli sorun yaşadığını okudukça her seferinde üzülüyorum. Yapı Kredi çok berbat bir banka oldu, herkes kaçıyor neredeyse. Memnun olmak için illa ki para yedirmek gerekiyor ve ilgi yok müşteriye, yazık geldikleri hale bakın..

Bu nedenle Yapı kredi önermiyorum, kampanyası da devam etmiyor gibi görünüyor gerçi. Şekerbank'ı önerebiliriz gibi görünüyor, yıllık taahüt ve her atm'den masrafsız çekim güzel bir avantaj. Bir de nedense hep sempatik geliyor bu banka bana. Böyle ziraat, vakıf gibi güven veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Şu anda şekerbank ve ing dışında kampanyası olan yok sanırım. Konuyu ben açtım ama 2014'ün 2.yarısında pek ilgilenemedim sayılır. Kampanyalar da gözden düştü biraz, hevesimi kaçırdılar. Yok illa kart al, kredili mevduat aç, 2-3 derken 4 yıl taahüt istemeler ve ödüllerin çok düşmesi sıkıntılı oldu.

Bir de @MUTAF kardeşimizin sürekli sorun yaşadığını okudukça her seferinde üzülüyorum. Yapı Kredi çok berbat bir banka oldu, herkes kaçıyor neredeyse. Memnun olmak için illa ki para yedirmek gerekiyor ve ilgi yok müşteriye, yazık geldikleri hale bakın..

Bu nedenle Yapı kredi önermiyorum, kampanyası da devam etmiyor gibi görünüyor gerçi. Şekerbank'ı önerebiliriz gibi görünüyor, yıllık taahüt ve her atm'den masrafsız çekim güzel bir avantaj. Bir de nedense hep sempatik geliyor bu banka bana. Böyle ziraat, vakıf gibi güven veriyor.

Şekerbank kampanyasını temmuza kadar devam ettirse garantinin tahhütü dolunca direk şekerbank a geçeceğim en güzeli bence şekerin kampanyası hem kısa vade hem de her atm den ücretsiz çekim var yanılmıyorsam eft ve havale de ücretsiz bu şartı sunan yok şu anda.

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda yazmıştım. Her atm den ücretsiz çekim falan yok. Yanlış anlamışsınız demişlerdi bize. Altını vermemek için 8 takla attılar. Eft vs..den ücret aldılar sorduk yanlışlık olmuş dediler. Gittik ve iptal ettik. Şekerbank pişmanlıktır kendi tecrübeme göre. Eğer giderseniz herşeyi yazılı isteyin sonra siz yanlış anlamışsınız diyorlar çünki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    ben bankayı aktif olarak kullanıyorum,hiçbir sıkıntı yok.cep şubeden yapılan havale ve eft ler ücretsiz diye biliyorum.sormak lazım.
    taahhüt verirken zaten yazılı belge imzalanıyor.bir tanede kendinize alırsınız sıkıntı olmaz.
    en büyük avantaj bir yıl maaş karşılığı 1.60 gr.altın vermesi,diğer bankalar maaş alınan her yıla ortalama 100 civarı veriyor. şekerbakta bu rakam ortalama 150 gibi.%33 daha avantajlı...

şekerbankta mevcut bir kredim olduğu için maaşımı kendim başka bir bankadan alıyorum.krediniz olan bankaya maaşınızı taşırsanız,yada maaş aldığınız bankadan kredi çekerseniz,kredi bitene kadar başka yere taşıyamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 10 Ocak 2015; 13:02:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

yapı krediden 3 maaş çektik, HAFTAYA 4ÜNCÜ MAAŞ OLACAK ve 300 nakit puanımızı vermedi.
    defalarca aradık ve subeye gittik ama sonuc olumsuz.
    dün annemi götürdüm, kredili mevduat esnek hesabını iptal ettirdim.
    eleman subatta yatar dedi, sağlam ve sesli bi şekilde küfürü bastım. iyide yaptım.

ha yattı ha yatacak, 4 5 ay oluyor, yatan yok. TVde haberi çıkmıstıda bize vurmaz dediydim.
    böyle yalancı bankalar halen var bu ülkede.

YAPI KREDİYİ KİMSEYE ÖNERMİYORUM.

Sabırlı birisin hocam. Taahhüt tarihinde yatmasaydı, ben direkt başka bankaya geçerdim.

Dugun vs. Cok kosturdum hocam.
    Zaman bulamadim yoksa durmazdim.

• Sekerbanka geceyim en iyisi
  • Bu bankalar ne annesinin gozu arkadas. 2 sene milletin parasini kullanacaklar. Neymis 2 gram altin veriyoruz. Veriyorsunda nasi veriyorsun ama

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bu bankalar ne annesinin gozu arkadas. 2 sene milletin parasini kullanacaklar. Neymis 2 gram altin veriyoruz. Veriyorsunda nasi veriyorsun ama

Kamu bankaları onu da vermiyor.

Bekle babam bekle ki sıra gelsin. Kuyrukta kalp krizi geçirip ölen mi dersin...

Millet de haliyle avantaj sağlayan özel bankalara geçiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bu bankalar ne annesinin gozu arkadas. 2 sene milletin parasini kullanacaklar. Neymis 2 gram altin veriyoruz. Veriyorsunda nasi veriyorsun ama

Kamu bankaları onu da vermiyor.

Bekle babam bekle ki sıra gelsin. Kuyrukta kalp krizi geçirip ölen mi dersin...

Millet de haliyle avantaj sağlayan özel bankalara geçiyor.

Hepsi yamuk bunlarin. Biri degil sadece. Ziraatten iskur icin hesap acmistik. Adamlar birkac aya isletim icreti aldi. Hesapta 5 lira vardi. Onu bile cekmis dilenciler

• Annem ve babamin maaslari yaklasik 10 senedir ziraat bankasindaydi. Geçen sene bu konu yardimiyla maas hesaplarini yapi kredi bankasina tasidik.
    Her bir maas için 300 liralyk world puan geldi. Toplamda 600 liralyk world puani harcadik.
    Üstelik yapi kredinin ikamet ettigimiz yerde fazla müsterisi yok ve ne zaman gitsek sira beklemeden güler yüzlü hizmetleriyle hizli bir islemlerini hallediyoruz.
    Çikan sorunlarda oldukça yardimciy oldular. Diger banka ziraatte ise üç ayda kredi kartlarini zor kapattik. Ne zaman sorun çiksa sorunu çözecek muhattap bulamiyorduk. Bir keresinde babami yeni dogmus bebek olarak göstermisti sistemleri. Maasini almasi için kaç defa gidip gelmis, ugrasmistik. Üstelik ziraat bankasi emekli maasarini her ayin besinde kuyruga girip beklerken simdi ayni maasi her ayin birini baglayan gece 00:00 da hesaplarina yatiyor. Her ayin birinde maaslarini yapi krediye gidip sira beklemeden daha sakin daha hizli ve güvenli bir sekilde çekiyorlar. Demek ki ziraat bankasi ayin birinde yatan maaslari yillarca 4 gün çevirip emeklisin ayin besinde veriyormus. Yillarca banka kaç yüz bin kisinin maasini bu sekilde isletmis. Ayin birinde almasi gereken parayi alabilmek için bes gün beklemisler. Gerçekten yazik.
    Konuyu açan arkadasa tesekkürler.

Edit: imla, karakter hatalaryny düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 10 Ocak 2015; 14:37:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Annem ve babamin maaslari yaklasik 10 senedir ziraat bankasindaydi. Geçen sene bu konu yardimiyla maas hesaplarini yapi kredi bankasina tasidik.
    Her bir maas için 300 liralyk world puan geldi. Toplamda 600 liralyk world puani harcadik.
    Üstelik yapi kredinin ikamet ettigimiz yerde fazla müsterisi yok ve ne zaman gitsek sira beklemeden güler yüzlü hizmetleriyle hizli bir islemlerini hallediyoruz.
    Çikan sorunlarda oldukça yardimciy oldular. Diger banka ziraatte ise üç ayda kredi kartlarini zor kapattik. Ne zaman sorun çiksa sorunu çözecek muhattap bulamiyorduk. Bir keresinde babami yeni dogmus bebek olarak göstermisti sistemleri. Maasini almasi için kaç defa gidip gelmis, ugrasmistik. Üstelik ziraat bankasi emekli maasarini her ayin besinde kuyruga girip beklerken simdi ayni maasi her ayin birini baglayan gece 00:00 da hesaplarina yatiyor. Her ayin birinde maaslarini yapi krediye gidip sira beklemeden daha sakin daha hizli ve güvenli bir sekilde çekiyorlar. Demek ki ziraat bankasi ayin birinde yatan maaslari yillarca 4 gün çevirip emeklisin ayin besinde veriyormus. Yillarca banka kaç yüz bin kisinin maasini bu sekilde isletmis. Ayin birinde almasi gereken parayi alabilmek için bes gün beklemisler. Gerçekten yazik.
    Konuyu açan arkadasa tesekkürler.

Edit: imla, karakter hatalaryny düzeltme.

hocam worldpuanların son kullanma süresi var mıydı?

bir de baska kosulları nasıl?kredi kartı ucreti ve hesap kesim ucreti durumu nedir?

sitesinden ne okuyacagım sonucta ama birebir kullanan birinden birkaç cümleyle dinlemek daha iyi oluyor öncelikle

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Kampanya ana sayfasını gösterseydiniz keşke.Sözleşme maddelerine baktınız mı hocam maaş taşıma işlemi sırasında?Peki hangi atm lerden ücretsiz miş maaş çekimi?EFT ve havaleden ücret almaması için banka şubesinin tanımlaması gerekiyor belkide bunu yerine getirmemiş olabilirler mi?Ayrıca kampanya da 30 Ocak son tarihli zaten istesem de taşıyamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam worldpuanların son kullanma süresi var mıydı?

bir de baska kosulları nasıl?kredi kartı ucreti ve hesap kesim ucreti durumu nedir?

sitesinden ne okuyacagım sonucta ama birebir kullanan birinden birkaç cümleyle dinlemek daha iyi oluyor öncelikle

World puanların herhangi bir süresi yoktu bildiğim kadarıyla. İhtiyaçtan dolayı kullandık.
    Ayrıca ön ödemeli kart olan PayPal Nakit Kart'a bu world puanlar migroslardan yüklenip normal paraya çevrilebiliyormuş. World liraları harcadıktan sonra öğrendik.
    Yıllık kart ücreti ne kadar tam olarak bilmiyorum. Babam zaten çalışırken world card kullanıyordu, emekli olduktan sonra kartı kapattırmamıştı. O kartı yeni açılan hesaba bağlattık.
    Hesap kesim ücreti ve kredi kartı ücreti ne kadar bilmiyorum.

• Bu yapıkredinin 300 tl worldpuan kampanyası bitti mi arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.