Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.926
Cevap
638
Favori
1.539.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fabialife

Denizbank; maaşını taşıyanlara; 12 ay SIFIR FAİZ VE SIFIR MASRAF 5.000 TL KREDİ veriyor arkadaşlar bilginiz olsun.
    ben kullandım, 11.05 günü çektim. ilk taksit 30.06 da başlıyor ve her ayın son günü maaştan otomatik çekiyor veya siz yatırıyorsunuz.

Tasiyanlara mi soz verenlerw mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    taşıyan ve söz veren ikisi de aynı şey zaten 3 yıllık sözleşme yapamadan hiç bir şey vermiyor tüm bankalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

Denizbank; maaşını taşıyanlara; 12 ay SIFIR FAİZ VE SIFIR MASRAF 5.000 TL KREDİ veriyor arkadaşlar bilginiz olsun.
    ben kullandım, 11.05 günü çektim. ilk taksit 30.06 da başlıyor ve her ayın son günü maaştan otomatik çekiyor veya siz yatırıyorsunuz.

İnternet sitesinde var mı, bulamadım ben.

• Lagari Hasan Çelebi kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesinde yok her halde. zaten çoğu şey yok internet sitesinde yok, orayı pek güncellemiyorlar.
    hanımı yönlendirdim 100 tl hesaba yattı.
    ilk su faturası ödemesinden fatura bedelinin %10 nu hesaba yattı.
  • Merhabalar, e devlet üzerinden yapılan başvurularda nasıl bir yol izlememiz gerekiyor? Banka değişikliği işlemini gerçekleştirdim. Lakin ilgili banka irtibata geçmedi. Başvuruyu tamamlamak için bazı işlemler mi yapmalıyım yoksa bankanın irtibata geçmesini mi beklemeliyim. Teşekkürler.
  • rid.van R kullanıcısına yanıt
    Bankaya gitmeden promosyon alımı gerçekleşmez. Bir sürü evrak imzalatılıyor.

• veysim47 V kullanıcısına yanıt
    Belki kuryenet vb yöntemle onlar belgeleri getiriyorlardır diye düşünmüştüm. Cepteteb, enpara vb gibi.
  • Kurban bayramı sebebiyle memur Emekli maaşları(4/c) 28-29 ağustos tarihlerinde ödenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 17 Ağustos 2017; 7:55:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    normal düzenleme aşağıdaki gibi değil mi? bayram sebebiyle geç mi yatacak kimilerine yani? ilginç bir durum. sanki bir müjde havasıyla duyurulan yenilik nedir?
    "Emekli Maaş Günleri Tahsis No’suna Göre

a) Tahsis numarasının son rakamı 9 olanlara her ayın 17’nci gününden,
    b) Tahsis numarasının son rakamı 7 olanlara her ayın 18’inci gününden,
    c) Tahsis numarasının son rakamı 5 olanlara her ayın 19’uncu gününden,

d) Tahsis numarasının son rakamı 3 olanlara her ayın 20’nci gününden,
    e) Tahsis numarasının son rakamı 1 olanlara her ayın 21’inci gününden,
    f) Tahsis numarasının son rakamı 8 olanlara her ayın 22’nci gününden,
    g) Tahsis numarasının son rakamı 6 olanlara her ayın 23’üncü gününden,
    h) Tahsis numarasının son rakamı 4 olanlara her ayın 24’üncü gününden,
    ı) Tahsis numarasının son rakamı 2 olanlara her ayın 25’inci gününden,
    j) Tahsis numarasının son rakamı 0 olanlara her ayın 26’ncı gününden,"

• Emekli maaşlarını 1 ile 5 i arasında alan memur emeklilerinin (4/c) maaşları 28'29 ağustosta ödenecek.ssk ve Bağkur (4/a,4/b) için bayram değişikliği yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    ilk mesajınızda bu detaylar olsa ben mesaj yazmazdım hocam bu sıcakta.
  • Bu konu neden olduruldu? Niye biten sicak firsatlarda, niye kimse yazmiyor? Maasini yeni tasiyacak insanlar yok mu?

Her neyse arastirabildigim kadariyla en avantajlisi denizbank. Su kurtaran hesaba bulasilmazsa sayet. Dogru mudur?

• güncelleme yapmıyor mu başlık sahibi
  • hochimin_55 H kullanıcısına yanıt
    zamlar aldı yürüdü, maaşlar yerinde sayıyor, başlık sahibi ne yapsın? seçen 3 sene hareketsiz kalma sözü ile 375 lirayı aldı. alan aynı gün harcadı bitti zaten!
  • İng bank 600 tl ile 900tl arasi promisyondan bahsediyor varmi kullanan.

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    "1 yeni otomatik fatura talimatına 50TL,

2 yeni otomatik fatura talimatına 150TL ilave nakit promosyon kazanırsınız.

Taahhüde aykırılık olması halinde, ilgili tarihte tarafınıza ödenen promosyon bedeli, kıstelyevm hesabı yapılarak (oranlanarak) tarafınıza borç yansıtılır.

** İlave promosyon ödemesi fatura talimatı ödemesinin gerçekleşmesini takip eden ay içinde hesabınıza nakit olarak yapılacaktır."

otomatik ödeme talimatına verdikleri promosyonu maaşa ekleyince oluyormuş. işin içinde çapanoğlu olmasa şaşardım zaten!
  • Subeden imza islemleri olmadan promosyondan yararlanilmiyor degil mi?
  • Konu neden biten fırsatlara taşındı? Yeni emsal konu mu açıldı? Alo ses verin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Konu neden biten fırsatlara taşındı? Yeni emsal konu mu açıldı? Alo ses verin lütfen
    Kimse yok mu 🙄

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    uzun süredir biten sıcak fırsatlarda zaten
    neden dersen ,tek cevap yöneticiler böyle uygun görüyor

tavsiye isteyen varsa ,bence akbank en uygun olanı ,çünkü kredi kartına en güzel kampanyaları onlar yapıyor
    ben işbanka taşımıştım ama çok pişman oldum,hizmet olarak bir sorun yaşamıyorum ama işe yarar kampanyaları olmayınca uzaktan seyredip duruyoruz

zaten bankaların hepsi benzer promosyonlar veriyor (du) şimdi farklı veren var mı bilmiyorum (gerçi olsa zaten mutlaka bilen birisi çıkıp ,bilgi verirdi)

3 yılda bir verdikleri için , milletin 3 yılı dolmaya başlayınca konu canlanacaktır
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.