Şimdi Ara

Emar (MR) Çektirme ve Check Up Fiyatları ne kadar ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
161.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Abim çok sağlıklı beslenen sigara alkol kullanmayan biri. Fakat midesi çok hasas ve hastaneye götürmek zorunda kaldım en sonunda. bir sürü test yapıldı ve midede ülser olduğu söylendi. Ayrıca bağırsaklarda problemliymiş. Keşke daha önceden check up yaptırsaydık dedim. Demek ki genetik bazı hastalıklar. Babamıda kanserden kaybetmiştik. ama nerede yaptırmalı bilemiyorum. Var mı tavsiyesi olan?
  • evet bununla ilgili check up yaptırmak istiyorsan ben hem uygun fiyat hemde hastanede yaptıracağın bi fiyatı sunarım ayrıntılı bir şekilde.
  • Medipol Mega Hastansi'nde (Bağcılar) MR fiyatı 95 TL.
    Dün çektirdik...
  • Oha yaw İstanbul'da ne pahalıymış altı üstü bi MR hakkaten dolandırıcılığa girmiş artık bu olay.
    Bulunduğum yerde en kral MR ı , CD ve filmde veriliyor toplam 40 TL . Film istenmezse sadece CD ile 30 TL.
  • Haftasonu Nişantaşı civarında muayenehanesi olan ünlü bir omurga cerrahı benden bel fıtığı için MR, Röntgen ve Tomografi istedi. Anlaşmalı olduğu hemen yandaki binaya gittiğimde normal fiyat 2800TL, özel sigortaya indirimli fiyat 1800TL dediler. Oldu canım teşekkür dedim çıktım.
    Sonra doktorun sekreteri Bakırköy'de başka biryerin kartını verdi. Onlar aynı filmler için toplam 450TL fiyat çektiler. Aradaki fark muazzam. Önümüzdeki haftasonu için oradan randevu aldım.
    Fakat ben aslında Gebze'de yaşıyorum ve Bakırköy bana uzak, İstanbul Anadolu yakasında biryer olsa da 500TL'ye kadar bir fiyat çekse koşa koşa gideceğim, ama şimdilik aradığım yerlerde en ucuz 720TL dediler.
    Daha ucuz olabileceğini düşündüğünüz yerler konusunda her türlü öneriye açığım.
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Katıldığım ve katılmadığım noktalar var.

.Doğru forum da gizli kimlikle yazan şarlatanlar var.Bu katıldığın nokta ama Check up yaptırmak demek aptallıktır yazmışsın.Buna katılmıyorum.

Neden aptallık olsun ki .Hastalıkları erkenden fark edebilmemiz için ya da belirtileri ortaya çıkmayan bir hastalığı teşhis etmek için çok gerekli bir şey Check up.

Aslında bende yaptırmak istiyorum ama şuan çalışmadığım için nakit sorunu var.
  • Tüm vücut mr için şöyle bir adres var:
    http://www.tumvucutmr.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: stfrantic

Tüm vücut mr için şöyle bir adres var:
    http://www.tumvucutmr.com

Bu adres Acıbadenin ve oldukça pahalı
  • İstanbul Checkup Merkezi
    Tel:4447522
    En uygun en kapsamlı checkup orada
    emar dahil 100 den fazla tahlil ,tüm ekg,rontgen ve ultrasonlar,beyin damarları dopler v.s
    Vip Checkup 680 TL
    Platin Checkup 580TL
    Gold Checkup 340TL
    Standart Checkup 240 TL
    Temel Checkup 149TL
    www.istanbulcheckupmerkezi.net
    02165671010
    02125325550
    yardımcı olabildiysem mutluluk duyarım arkadaşlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o gögse bıçak saplanması hissi bende de oluyor.. geçtiğimiz ay kalp atımım epey hızlandı, gözüm karardı, nefes almakta zorlandım.. bayılacak gibi hissedip acile gittim... kalp krizi sandım ilk etapta. ekg da birşey çıkmadı. daha sonrasında 2 kardiyoloğa başvurdum... ekg çektiler kan aldılar holter takıldı 1 gün boyunca, herşey normaldi. daha sonra gögüs ultrasonu çekildi ve de mitral kapakta sarkma ve de kaçırma olduğunu söylediler... bu tür ağrıların da bu kaçaklarla ilintili olduğunu, çözümün sadece çok ağırdığı zamanlarda ağrı kesici alınarak yada kas gevşeticiyle olabileceğini söylediler... benim mitral kapak az miktarda kaçırıyor (1 genellikle-2 nadiren - 4 üzerinden söyleniyor)... her yıl düzenli kontrollere gidip kaçırmasına baktırmam gerek... öyle çok büyütülecek bir şey değilmiş, çok kişi de varmış. yine de psikolojik olarak rahatsız ediyor beni. bazen halsizlik ve de baş dönmesi de yapıyor... bu arada internetten yabancı sitelerden okuduğum doktor yorumlarında da, bu tür şeylerin olağan olduğunu yazmışlar.. mitral kapak problemi olanlar yemeklerine dikkat etmeli, balık tüketmeli, tuzdan uzak durmalı, düzenli yürüyüşler yapıp kalbi hızlandırmalı, gerekirse meditasyon yapıp psikolojiyi de düzeltmeli. ben tuzu şekeri çok çok azalttım, balık et yemezdim, ton balığı yemeğe başladım. kardiyo egzersizi yapmayı düşünüyorum ama öncesinde bir doktora başvurmak da fayda var (yine yurtdışındaki doktor yorumlarını okudum, egzersizin mitral kapaktaki kaçırmayla çok ilgisi yok, yapabilirsiniz demişler... yine de kalbi fazla yormamak gerek) kalp atışlarımı da günlük ölçüyorum. 80 bbp civarı çıkıyor gün içinde.

sanırım ben de yakın zamanda nöroloğa gidip, tetkik yaptırtıp, MRa gideceğim...
    bu arada yaşım 30.

• tekirdag da hangi hastaneydi. sgk guvenceniz var mıydi ? @Ömer

istanbul check up lab merkezi calısanlarındansınız sanırım. 2009 da atılmıs mesajlarınızda platin check up 690tl iken simdi 580 tl . vip checkup gelmis. icerikleri nelerdir ? tek gunde mi butun islemler sonuclar muayenelerin hepsi bitiyor mu ? kan test sonuclarına gore ayrı ayrı branslarda uzman doktorlara gitmek gerekirse hangi hastanede muaeyne olunuyor. ek ucret alınıyormu sgk sız olanlardan ? @s70

fiyatını biliyormusnuz acaba tum vucut mr in ? @incele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 5 Ağustos 2014; 1:52:31 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 5 Ağustos 2014; 1:53:29 >
  • incele kullanıcısına yanıt
    fiyatını biliyormusnuz acaba tum vucut mr in ?
  • günaydın

Adana ceyhanda sağlık ile ilgili olarak sormak istediğiniz olur ise yardımcı olmaya çalışabilirim.

Özel bir hastanede çalışıyorum. Bu bölgede sağlık ile ilgili olarak fiyatlar büyük illere göre biraz daha ucuz örneğin check up bayan 375 TL, bay 350 TL, Çocuk 250 TL içeriklerini öğrenmek isteyen 0 322 611 30 30 numaralı telefondan dahili 216 yardımcı olabilirim.
  • denizli kalp hastanesinde 420 tl ye MR çektirdim
  • yakın zaman da yaptıran var mı acaba fiyatlar nedir ve radyasyon ile bağlantısı var mı mr çekiminin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.