Şimdi Ara

ELMACIK KEMİĞİNDEKİ KILLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunu neyle almamı önerirsiniz? Cımbız, ağda, yay ve epilasyon hariç.

Makine ile alsam kökten almadığı için siyah noktalar kalacak. Başka ne olabilir? Başka bir yolu yoksa makine ile almayı düşünüyorum artık.

Bir alet görmüştüm erkek bakım seti diye. Cihaza başlık ekliyorsun burun kıllarını alıyor başlık ekliyorsun yüz ve enseyi alıyor. Bunu önerir misiniz?

• Hocam ben 2 hafta da bir berberde ağda ile aldırıyorum. Düzenli yaparsan kıllarda azalma oluyor.Jilet veya makine sürme ağda en temizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Gmn_ kullanıcısına yanıt
    ağda kızarıklık yaptı bende. yaklaşık 2 yıldır ağda ile aldırıyordum zaten. yanaklarım kıpkırmızı. uzun vadede zararlı arıca sarkmaya sebep oluyor.
  • Benim sakal seyrek, ben oralarda ki kılları hep cımbızla aldım bu zamana kadar.
  • Jilet, tüy dökücü, makine bunlar hepsi kılı yüzeyden alır hepsi birbirinin aynıdır sadece kullanım rahatlığı kişiden kişiye değişir.

Cımbız, ağda ise koparma yöntemi ile alır, çıkması biraz daha uzun sürer haliyle.

Benim önerim jiletle çat diye al. Bakma sen jilet gürleştirir vs diyenlere mantıklı ve bilimsel hiçbir açıklaması yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.