Şimdi Ara

Ellie Goulding konserine gider miydiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şans eseri bu sanatçı yurtdışında bi şehirde konser verecek. Bende şansa o gün orada olacağım. 170 Lira verip bu kadının konserine gider miydiniz ? Daha ne zaman canlı dinlerim hiç bilmiyorum . Öyle hayranı felan da değilim. Siz ne yapardınız ? Ortam felan çok farklı olacak belli ki.

• Sevmiyorsan gitme,seviyorsan git konuş
  • Tarz olarak bir farkı yok sıradan popçu, şarkıları kaliteli sadece. Ben olsam tabiki de giderdim.
  • kesinlikle giderdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesine en fazla 3 saniye falan tahammül edebiliyorum. Bana göre aşırı overrated biri. Sadece Major Lazer var diye Powerful şarkısını dinliyorum o kadar.
  • ༼ つ ◕_◕ ༽つ Burn ༼ つ ◕_◕ ༽つ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Sevmiyorsan gitme,seviyorsan git konuş

şarkıları güzel , hareketli şarkıları severim. Tek düşündüğüm 170 lira fazla gibi ama hayatımda bi daha böyle bişey ne zaman çıkar bilmiyorum. Ortam felan harika bir deneyim olacak.
  • Gidilir tabiki. Keske o sans bende olsa

• Kadının bazı şarkıları baya iyi ama sesini sevmiyorum gidermiydim dersen tabiki neden gitmeyeyimki?

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Sevmiyorsan gitme,seviyorsan git konuş

şarkıları güzel , hareketli şarkıları severim. Tek düşündüğüm 170 lira fazla gibi ama hayatımda bi daha böyle bişey ne zaman çıkar bilmiyorum. Ortam felan harika bir deneyim olacak.

Müzikleri hoşuna gidiyorsa git derim
  • O sese 170₺ az bile. Canlı dinlemek isterdim.
  • Seviyorsan git. Bana da ahmet, cem, barisi falan yetisseydim giderdim. Begenmene bagli

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Seviyorsan git. Bana da ahmet, cem, barisi falan yetisseydim giderdim. Begenmene bagli

Şarkıları kötü değil. Ben sırf deneyim için düşünüyorum. Zaten tek olacağım klasik belki birileri ile tanışırım da.
  • git baroş giiit
  • Çok beğenirim kendisini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Avrupaya Turkun gücünü göstermek istiyorsun. O zaman allah beline kuvvet versin :D

Ya paran varsa, zorlamayacaksa seni git

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Avrupaya Turkun gücünü göstermek istiyorsun. O zaman allah beline kuvvet versin :D

Ya paran varsa, zorlamayacaksa seni git

Yok o anlamda değil . Sohbet felan anlamında demiştim. birlikte zıplama felan diye.
  • INNA olsa kesin gidilirdi ama ellie değer mi düşünmek lazım

• Sanırım gideceğim arkadaşlar . 163 lira yine baktım da. hayatımda ne zaman karşıma çıkacak ki yine ? para kalmayacak ama o ses sistemi ve ortama değer bence. Güzel bir anı olarak kalır en azından. yarın bileti alırım
  • sayılı seslerden bence sarkıları için gidilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.