Şimdi Ara

Elk-Elektronik Muhendisligini birakip Bilgisayar muh. gecilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar elektrik elektronik müh. okuyor olup (1.sinif) tekrar sınava girip bilgisayar muhendisliğine gecmek ne kadar mantikli? Size göre + lar - ler nelerdir bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ikisinde de kız sayısı eşit gerek yok
  • Okduğun üniversiteyide yazsaydın keşke merakta kaldım :)
  • Sicilian Defence kullanıcısına yanıt
    Nigne uni.

• İkisinden de epey fazla sayida var iş imkânı dar mühendislikler. İnşaat müh ne geç aç kalmazsin. Devlet istiyorsan da ziraat , harita bunlari tercih et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer sevmediysen geçebilirsin, ikisinde de iyi bir mühendis olduktan sonra rahat iş bulabilirsin. Her nekadar cahil kesim tarafından bilgisayar mühendisliği karalansada , 2side bence en iyi mühendisliktir.
  • Çare makine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingOfNaples

Nigne uni.

osym puaniyla gecis var sinava yeniden girmene gerek yok ama hangi unilere yetiyor puanin bilmiyorum neden ee birakip bilgisayar istiyorsun
  • Senin sevip sevmemem önemli. Bilgisayarı seviyorsan bilgisayarı seçmek daha mantıklı olur. Ama bolümün bilgisayara göre daha önemli bir bolum iyi düşünmek lazım

• Devir yazilim devri . Ona gore secim yap

• En iyisi Mekatronik :P

• cezaalp kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarla aram çok iyi hocam 1.5 sene oldu hazirlik dahil unideyim ama elektrik bana gore degil gibi geliyor. Zaten cevremdeki herkes sen bilgisayar muh. neden okumuyorsun vb. Seyler soyluyorlar. Bizim unideki elektrik bolumu cidden zor diger bolumlere gore ve ingilizce. Kararsiz kaldim ne yapmam gerektigi konusunda.

• speedyrazor kullanıcısına yanıt
    Benim bilgisayarla aram her zaman iyi olmuştur hocam. Elektrik bana pek cazip gelmemeye başladı ve okul zorluyor gerçekten. Nigde universitesi size cok basit bir uni olarak gelebilir ama matematik dersi olsun elektrik elektronige giris olsun gercekten abartili zor. Mesela bute kalsan bile talimat vermisler elektrik bolumunde finde gecemeyenleri gecirmiyorlarmis. Ve bununla ilgili cesitli duzenlemeler yapicaklarmis duyduguma gore ortalamayi yuksk yapip sabit tutmak gibi. Bu sadece bizim bolumle ilgili. Benim memleketime uzak zaten burasi hem yakin bir yere gidip hemde sevdigim bir konuyla ilgili olmak bana daha cazip geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.