Şimdi Ara

Elite Turks Clan başvuru Formu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erbayaksoy

Burası forum.Forumlarda herkes kurallar gereği uslubu ile yorumlarını yapabilir.Burada kimseye işine gelmiyorsa yorum yapma denilemez.

Kuralların ters yada saçma geldiğini düşünen arkadaşlardan bir ricam olacak.Siz olsaydınız tecrübeli ve sağlam oyuncuların olmasını istediğiniz bir clan kuracak olsaydınız şartlarınız ne olurdu?

Aklımıza gelmeyen mantıklı bir fikir çıkabilir ve kuralları değiştirebiliriz

şu senin wd deki magefist wd için biçilmiş kaftan iyi bir tanr düşürmek lazım :D @erbayaksoy
  • quote:

Burası forum.Forumlarda herkes kurallar gereği uslubu ile yorumlarını yapabilir.Burada kimseye işine gelmiyorsa yorum yapma denilemez.

Kuralların ters yada saçma geldiğini düşünen arkadaşlardan bir ricam olacak.Siz olsaydınız tecrübeli ve sağlam oyuncuların olmasını istediğiniz bir clan kuracak olsaydınız şartlarınız ne olurdu?

Bence çok basit, amaca yönelik alım yapabilirsiniz. Clan'ın amacı açık, insanların sohbet edebileceği, ayrıca grup oluşturup oyun oynamak...

Siz buraya başvuru formu vs oluşturarak dikkat çekmişsiniz. Sorun orda, yoksa alım yapıyorum, sadece iyi gear'lara sahip, Diablo'da kendine güvenen arkadaşları alıyorum deseydiniz belki bu kadar tepki olmazdı. Girmek isteyenleri de tek tek kontrol eder, gear'larına bakar, istediğiniz soruları da sorar alırdınız. Bir Guild sistemi değil CLan olayı diye düşünüyorum.

Tabi gene tercih sizin, istediğiniz gibi alıp çıkartabilirsiniz birilerini...

• quote:

Orijinalden alıntı: oray

quote:

Bence çok basit, amaca yönelik alım yapabilirsiniz. Clan'ın amacı açık, insanların sohbet edebileceği, ayrıca grup oluşturup oyun oynamak...

Siz buraya başvuru formu vs oluşturarak dikkat çekmişsiniz. Sorun orda, yoksa alım yapıyorum, sadece iyi gear'lara sahip, Diablo'da kendine güvenen arkadaşları alıyorum deseydiniz belki bu kadar tepki olmazdı. Girmek isteyenleri de tek tek kontrol eder, gear'larına bakar, istediğiniz soruları da sorar alırdınız. Bir Guild sistemi değil CLan olayı diye düşünüyorum.

Tabi gene tercih sizin, istediğiniz gibi alıp çıkartabilirsiniz birilerini...

Ladder sistemi gelicek hocam. Hazırlık yapıyoruz.

• Valla ben klandayım, bence klanın oyunda pek önemi yok şu an için; önemli olan arkadaş listesinin iyi ve güçlü, anlaşabildiğiniz, paylaşımcı türk ya da yabancı kişiler ile dolu olması. Böyle olunca zaten sürekli iyi party'lerde olursunuz ve keyiflli, paylaşımlı oyun oynarsınız.

Klan'a bir amaç getirirse blizzard güzel olur, ladder sistemi ile bir etki yaratılabilir vs...

Klan'a alım için ise bence birçok etkenin katsayısı olmalı; madem bu kadar kriterimiz varmış; sadece paragon belirleyici olmamalı ki bizim görüşümüzde zaten değil; sadece ilk şart olarak belirtilince belki birçok kişi garipsemiş çok doğal olarak.

Paragon'un, gear kalitesinin, oyunda olma süresinin, oyunda sürekli ve belirli yerlerde ölmemenin, paylaşımcı olmanın, iyi oyuncu olmanın vs vs. katsayıları olabilir; bunlardan ancak 2'sine bakılarak karar verilebilir; diğer durumlar ancak birlikte oynadıkça anlaşılabilir.

Bence paragon-deneyim üzerinden tartışma gereksiz uzamış durumda. Herkesin görüşüne saygım var, ama işte bazı kriterlerimiz varmış.

• paragon lvl tecrübe olarak sayılmaz bu oyunda arkadaşlar.Klan kuracaksın tabiki de belli kurallar belli analizler olacak klana alım için ancak bunu direk 250 lvl paragon olunması lazım olayına bağlarsan ve paragon lvl ı olan adam bu oyunda tecrubelidir dersen burda sana şurda dur derler.Yoksa kimene senın klanına alımından veya baska bırseyınden.Takıldığımız noktayı anlamısındır umarım.

edit:imla
  • Merhabalar arkadaslar,
    Bu hafta clan alimlariyla istedigim siklikta ilgilenemedim kusura bakmayin. Inanin hayatimin en zor gunlerini geciriyorum , babamin parmagi koptu hastahane hastahane dolastik birde baba olacagimin mujdesini aldim
    Yukarida clan hakkinda soylenenlerden sonra bende kendi fikirlerimi paylasmak isterim.
    Arkadaslar clanimizin tek bir amaci var oda LADDER da SIKI bir clan olmak. Ladder gelir veya gelmez biz simdiden alimlara basladik. Bundan onceki clanimizde hicbir on sart aranmaksizin 150 kisiye uyelik verdik. Sonunda malesef clan doldu ve iyi oyunculari
    clane alamadik. Herkesin "iyi oyuncu " anlayisi farklidir ama sabit olan tek sey paragon levelidir. Paragon leveliniz oyunu iyi veya kotu oynadiginizi degil ne kadar vakit ayirdiginizin verisidir. Bizde clanimize alirken bu veriden yola cikiyoruz zira her clane basvuranla
    1-2 oyun acip iyi oynuyormu diye test etme vaktimiz/imkanimiz yok.
    Bu arada ladder hakkinda onemli 1-2 sey soylemek isterim. Ladderlar basladiginda onemli olan ne kadar xp aldiginiz olacaktir. (tabiki baska konu basliklariyla da siralamalar olacaktir) Yani paragon leveliniz ladder boyunca size derece verecektir. Ladderlarda bir yarisma soz konusu oldugundan clane alabilecegimiz en aktif insanlari almaya calisiyoruz. Su anki paragon leveliniz bizim icin oyunda ne kadar aktif oldugunuzu gosterdiginden ladder acildiginda clane cok faydasi olacagini dusunuyorum.
    Clane minimum 200 paragon ile uye olduktan sonra da clan kendi icinde otokontrolunu yapmaktadir (10 gun online olmayan oyuncunun uyelikten cikarilmasi gibi) Su an clande 18 kisi bulunmakta ve 15 kiside basvurusuna cevap beklemektedir. Bizim clan olarak hemen 150 kisiyi bulma gibi derdimiz kesinlikle yok o yuzden yukaridaki postlarda bazi arkadaslarin yazdigi gibi " clan sinek avlar " gibi laflarinda ustunde durmuyoruz. Forumlarda kurallarin degismesi yonunde fikirlerinizi belirtirken sebeplerini de yazarsaniz makul olanlarini kesinlikle clanimiz icin uygulayabiliriz.

"Elite Turks" clanimizi ladder ciktigin da en yuksek siralamada gorme dilegi ile.

Onur (aka Turknukem)

Clanimize buraya tiklayarak basvurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKNUKEM -- 16 Mart 2014; 2:47:29 >

• Şu an anladığım kadarıyla clan da olmanın yada olmamanın bariz bir farkı yok ve A clanında olmuşun B clanında olmuşun aynı yola çıkıyor, ee böyle bir durumda şartlar istemek (tamam bazı şartlar olması lazım) saçma.

World Of Warcraft ta clan guild (clan diyelim) önemliydi ve hatta iş başvurusu gibi cv ile giderdin, adamlar DİL arardı haklıydık /haklılardıda.
    1 Progress i hızlı ve verimli bitirirdin
    2 Gereksiz wipeler olmazdı.
    3 Herkes belli bir seviyede idi (akıl, sağlık, yaş)
    millet tırt gearla gezerken guild üyeleri en baba itemleri giyerdi ve insanlarda bakardı hangi guilde üye bu adam diye.

Diablo 3 clan??
    Bence yaş ve bir kaç şart yeterli, online olmazsa atarsın gider zaten online ise paragon HER TÜRLÜ KASILIYOR..
    İlerde sistem değişir bilemem.
  • Ladderda görüşürüzTURKZON'u izleyin
  • Clan çöp gitmeyin.Lafıma gücenmeyinde clan memberları.Genel olarak hepiniz çok iyi insanlarsınız ama Ts'ye geldiğimde selam verdiğimde kımse selam vermez orda dururum saatlerce.Ts üyesi yapmazlar hala questım.günde ortalama EN AZ 12 saaten fazla onlıne'ım paragon level 225 clandan çıkarılmışım sanırım elite turk'e kıngkongor ve modz falan lazım s 10 member var clanda öle olmayan devam edin İşi biraz wow guild'lerine benzetmeye çalışmısnız ama yok tutmaz hocam bu Diablo'da . Başarılar size..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Slayer

Clan çöp gitmeyin.Lafıma gücenmeyinde clan memberları.Genel olarak hepiniz çok iyi insanlarsınız ama Ts'ye geldiğimde selam verdiğimde kımse selam vermez orda dururum saatlerce.Ts üyesi yapmazlar hala questım.günde ortalama EN AZ 12 saaten fazla onlıne'ım paragon level 225 clandan çıkarılmışım sanırım elite turk'e kıngkongor ve modz falan lazım s 10 member var clanda öle olmayan devam edin İşi biraz wow guild'lerine benzetmeye çalışmısnız ama yok tutmaz hocam bu Diablo'da . Başarılar size..

Arkadasim , yazdiklarini okuyanda clane girdin begenmedin ciktin sanacak. Dogrusu sen clanden cikarildin, egonu bir yere birakip yorum yaparsan daha saglikli olur. Ben simdi bu forumu uyelikten atilan biriyle mesgul edemem. Her uyelikten atilanin mutlaka bir sebebi vardir keza uyelik alimi ve denetlenmesi 2 kisi tarafindan yapiliyor ve bu kisiler clani kuran insanlardir. Bizde sana basarilar diliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: TURKNUKEM

quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Slayer

Clan çöp gitmeyin.Lafıma gücenmeyinde clan memberları.Genel olarak hepiniz çok iyi insanlarsınız ama Ts'ye geldiğimde selam verdiğimde kımse selam vermez orda dururum saatlerce.Ts üyesi yapmazlar hala questım.günde ortalama EN AZ 12 saaten fazla onlıne'ım paragon level 225 clandan çıkarılmışım sanırım elite turk'e kıngkongor ve modz falan lazım s 10 member var clanda öle olmayan devam edin İşi biraz wow guild'lerine benzetmeye çalışmısnız ama yok tutmaz hocam bu Diablo'da . Başarılar size..

Arkadasim , yazdiklarini okuyanda clane girdin begenmedin ciktin sanacak. Dogrusu sen clanden cikarildin, egonu bir yere birakip yorum yaparsan daha saglikli olur. Ben simdi bu forumu uyelikten atilan biriyle mesgul edemem. Her uyelikten atilanin mutlaka bir sebebi vardir keza uyelik alimi ve denetlenmesi 2 kisi tarafindan yapiliyor ve bu kisiler clani kuran insanlardir. Bizde sana basarilar diliyoruz

Valla onur sana saygım her zaman var bu bir.İkincisi clandan siz çıkardınız tabi.Ama adma gerekli bir bahane sunmuyo anladın mı

1- Ts'ye girmedin diyor . Ts'de vardım

2 - Gereği kadar online değilsin diyor,adamla onlıne olma saatim ortalama aynı

demek istedim bunlar yani.Zaten diğer hiç bir clan memberi ile sorunum yok hepsi güzel kaliteli insanlar.İyi günler..Bide erbay bey pm atmış yalan dolan diyo.yalan yok dolan yok kardeişm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erron Black -- 16 Mart 2014; 16:53:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

Şu an anladığım kadarıyla clan da olmanın yada olmamanın bariz bir farkı yok ve A clanında olmuşun B clanında olmuşun aynı yola çıkıyor, ee böyle bir durumda şartlar istemek (tamam bazı şartlar olması lazım) saçma.

World Of Warcraft ta clan guild (clan diyelim) önemliydi ve hatta iş başvurusu gibi cv ile giderdin, adamlar DİL arardı haklıydık /haklılardıda.
    1 Progress i hızlı ve verimli bitirirdin
    2 Gereksiz wipeler olmazdı.
    3 Herkes belli bir seviyede idi (akıl, sağlık, yaş)
    millet tırt gearla gezerken guild üyeleri en baba itemleri giyerdi ve insanlarda bakardı hangi guilde üye bu adam diye.

Diablo 3 clan??
    Bence yaş ve bir kaç şart yeterli, online olmazsa atarsın gider zaten online ise paragon HER TÜRLÜ KASILIYOR..
    İlerde sistem değişir bilemem.

Leeroy Jenkins tipi adamlar olmazsa oynadığın oyunun ne anlamı var ki, power play'den çıldırır insan :)

• Adamin gunde 12 saat online olmasi bile yetmemis. 12 saat online olan adami yetmiyor diye atmislar klanda.Gunde 12 saat online demek wowww. Demekki issiz tayfasini clana toplamaya calisiyorsunuz vay be simdi bu issiz tayfasi en iyo klan olacak he :)))

Klana giris icin gerekenler

İssiz gucsuz olunmasi
    Yemek yemek su icmek wc serbest (ancak diabo acik notebookunuzla )
    Klana alim Paragon 500 lvl olacak "her yere paragon heryerde paagon "ek paketi geldiginde

:)))

Kusura bakmayin ya icimden geldi bu sekilde yazmak yazdim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clabnick

Adamin gunde 12 saat online olmasi bile yetmemis. 12 saat online olan adami yetmiyor diye atmislar klanda.Gunde 12 saat online demek wowww. Demekki issiz tayfasini clana toplamaya calisiyorsunuz vay be simdi bu issiz tayfasi en iyo klan olacak he :)))

Klana giris icin gerekenler

İssiz gucsuz olunmasi
    Yemek yemek su icmek wc serbest (ancak diabo acik notebookunuzla )
    Klana alim Paragon 500 lvl olacak "her yere paragon heryerde paagon "ek paketi geldiginde

:)))

Kusura bakmayin ya icimden geldi bu sekilde yazmak yazdim :)
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 17 Mart 2014; 10:58:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clabnick

12 saat online olan adami yetmiyor diye atmislar

Kizildereliler icinde Turk diyolar dogrumu? Neyse dostum bazi seyleri burada konusmayalim bu clan basvurusu icin acilan bir post, lutfen off-topic yazarak mesgul etmeyelim.

Bu arada arkadaslar clan icin bir blog hazirlamaktayiz , donanima linkini atacagiz.

Clan basvurusu formunu buraya tiklayarak doldurabilirsiniz.

• 429 levelım alırsanız sevınırım...
  • Gün geçmiyorki diablo bölümdeki bir clan konusu daha karışmaya görsün.
  • sanırsın adam koça ceo arıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezraa11

429 levelım alırsanız sevınırım...

arkadas listesine ekledim, online olur olmaz invite atacagim..
  • Yukardaki yorumları okudumda bende naçizene yorumumu yazayım dedim.Clana dün girdim arkadaşlar beni çok sıcak bir şekilde karşıladılar.Hepsi iyi insan ve aynı zamanda çok ta iyi oyuncular.Teamspeak e girer girmez beni hemen gruba dahil ettiler.Bir şey daha paragorn levelım sadece kriterlerine uyuyor yoksa clandaki en düşük paragorna sahip kişlerden biriyim.Gayet kaliteli bir clan.Herkese iyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.