Şimdi Ara

Elite mi ? Zenfone 6 mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hacimentalimcokyorgun

Hocam, G2 alabilirim. Ama taksit yapılmadan hiçbir telefonu alamam.

Hepsiburadadan gecen iki hafta once zenfone aldim ayni anda kilif ve cam filmide aldim,on dk sonra bankadan sms geldi ve onayladim 3e bolduler,eger 3 taksit yeterli dersen buvsekilde yapabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Kartınız neydi acaba ? İş Bankası' nı aradım fakat hiçbir koşulda taksit yapamadıklarını söylediler. Olsaydı G2 alamazdım 3 taksitle fakat Zenfone alırdım.

Bir de şimdi baktım hepsiburada.com' a, Denizbank 36 ay taksitle kredi falan diyor. Öğrenciyim sizce bu seçenek akıllıca olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacimentalimcokyorgun -- 3 Aralık 2014; 21:29:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacimentalimcokyorgun

Kartınız neydi acaba ? İş Bankası' nı aradım fakat hiçbir koşulda taksit yapamadıklarını söylediler. Olsaydı G2 alamazdım 3 taksitle fakat Zenfone alırdım.

Bir de şimdi baktım hepsiburada.com' a, Denizbank 36 ay taksitle kredi falan diyor. Öğrenciyim sizce bu seçenek akıllıca olabilir mi ?

Bonus,ben hem bankayla gorustum hemde hepsiburada ile sonra faturada telefon harici birsey olursa sistem 3e bokuo cevabi aldim,oyle yaptim.

• Donanım olarak elite ezer.
    Güncelleme desteği olarak asus ezer.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.