Şimdi Ara

Elite (2018 - ) | Netflix (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
10.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi 5 sezona kadar onay almis. Boyle mi ispanyada ki okullar acaba fena

4 sezonda carla vardir umarim yoksa kimse izlemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Sex Education izle eğlenceli bir şey arıyorsan.

Alıntıları Göster
    ilk sezon izlemiştim hocam kötü değildi ama çok benim yaşıma hitap ettiğini düşünmedim 2. sezona devam edesim gelmedi açıkcası, ama sırada kayıtlı linklerden biri yani bi ara izlemeyi düşünüyorum hala pek sıkıcı değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96B6D01A8

ilk sezon izlemiştim hocam kötü değildi ama çok benim yaşıma hitap ettiğini düşünmedim 2. sezona devam edesim gelmedi açıkcası, ama sırada kayıtlı linklerden biri yani bi ara izlemeyi düşünüyorum hala pek sıkıcı değildi

Alıntıları Göster
    Yaş kaç bilmiyorum benim yaş 31 seve seve izledim, Netflix dizilerinin hepsinde ne varsa o dizide de o var, sadece isminden dolayı millet yargılı. Mesela Sense8 diye bir dizi var Sex Education’ı tokat manyağı yapar lezbiyen, gay sahneleri konusunda.

• Gittikçe b*ku çıkarılıyor. Zaten neydi ki ne olsun.

5.sezona falan uzarsa açmadan önce göz kulak muayenenizi yaptırın.

• 4.sezon onayını aldı.

• Gençlik dizilerini hiç sevmem, en son biraz The O.C, ondan çok önce de Dawson's Creek izlemiştim(Yaş ortaya çıktı) Ama Elite sardı nedense. Yeni sezonda konusu nasıl olacak merak ettim.

Öle öle adam kalmadı dizide. Bu arada sağlam karakterler de diziden ayrıldı sanki.
  • Diziye 5 yeni karakter gelicek deniyor bakalim yeni carla eski carlanin yerini tutarcakmi

• dizide cizgisini bozmayan tek kisi poloydu. Adam gibi adamdir kendisi dizide en cok begendigim karakterlerden biri oldu cizgisini bozmadi, digerleri gibi oynak degildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bence yanlış olacak bu kadar oyuncunun değişmesi diziyi sevdiren karakterlerdi çıkacak olanlar
  • Şu carla bitirdi beni be acayip birşey
  • yeni sezon ne zaman bilgisi olan var mı ?
  • overrated.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son sezonu bitirenler yorumlarını paylaşabilirler  Benim yorumum:

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Aksiyon ve entrika olarak gene dozunu korumuş fakat konu olarak yine zengin fakir statü konularından çıkamamış. Yeni karakterler için söyledim bunu. Bu sefer cinsellik ve eğlence üzerine daha çok yoğunlaşılmış, duygusal konulara yer vermeye çalışmışlar ama çok önemsiz kaçmış tamamen cinsel haz üzerine dönüyor tüm ilişkiler. Ki bu dizinin lise öğrencilerini işlemesini düşünürsek gayet normal. Sezonun kendi olay örgüsü ise zayıf kalmış, önceki sezonlardaki cinayet kurguları daha derindi daha karmaşıktı. Bunda fuhuş yapan kabadayının tekine bir kızın diklenmesi ve dayak yemesi şeklinde bitiyor bence çok basit bir sebep sonuç ilişkisi.

• Çoğu sahnesini ilerlete ilerlete izledim. Bu nedir arkadaş. Konu sıfır. Sırf cinsellik üzerine. lezbiyen, gay, eskort, falan filan. Tamamen boş bir dizi olmuş.

• İzlediğim en boş sezondu . Zaten çoğu sahneyi ileri sararak izledim aşırı abartmışlar

Ek olarak yeni oyuncu kadrosunu kim durduysa baya kulakları çınlamıştır küfür yemekten . Carla ve lu dan sonra gitmişler leş gibi oyuncuları diziye sokmuşlar . Pardon oyuncu dedim bunlara . Oyunculuk namına hiçbirşey yok . Bomboş karakterleri toplamışlar anca sevişme sahnesi koymuşlar

Gözüm hep carla yı aradı yalan yok . Üstüne guzman falan da çıktı diziden . 5. Sezon bundan daha berbat olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

Son sezonu bitirenler yorumlarını paylaşabilirler  Benim yorumum:

Spoiler,

Aksiyon ve entrika olarak gene dozunu korumuş fakat konu olarak yine zengin fakir statü konularından çıkamamış. Yeni karakterler için söyledim bunu. Bu sefer cinsellik ve eğlence üzerine daha çok yoğunlaşılmış, duygusal konulara yer vermeye çalışmışlar ama çok önemsiz kaçmış tamamen cinsel haz üzerine dönüyor tüm ilişkiler. Ki bu dizinin lise öğrencilerini işlemesini düşünürsek gayet normal. Sezonun kendi olay örgüsü ise zayıf kalmış, önceki sezonlardaki cinayet kurguları daha derindi daha karmaşıktı. Bunda fuhuş yapan kabadayının tekine bir kızın diklenmesi ve dayak yemesi şeklinde bitiyor bence çok basit bir sebep sonuç ilişkisi.

Hocam final sahnesini daha ilk bölümden tahmin etmiştim . Bire bir çıktı . Önceki sezonlar da bu kadar belli etmiyorlar dı final bölümünde ne olacağını hep ters köşe oluyordu ama bu sefer çoğu kişi den de aynı yorumu duydum , herkes tahmin etmiş böyle olacağını

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Hocam final sahnesini daha ilk bölümden tahmin etmiştim . Bire bir çıktı . Önceki sezonlar da bu kadar belli etmiyorlar dı final bölümünde ne olacağını hep ters köşe oluyordu ama bu sefer çoğu kişi den de aynı yorumu duydum , herkes tahmin etmiş böyle olacağını

Alıntıları Göster

Spoiler,

E zaten kurbanın kim olduğunu hemen gösterdiler ilk bölümde mi ikincide mi ne. Fuhuş olayı da ilk bölümlerde başlıyor ve yapan kız kurban olarak gösterilen kızın kardeşi falan. Dediğin gibi çoğu kişi tahmin etmiştir.

• Carla olmadan çöp

• Sırf ilk 3 sezonu izledim diye 4. sezona başlıyorum bakalım. Diziyi o kadar salmışım ki çıkış tarihinden 1,5 ay sonra haberim oldu.

• Spoiler,

Diğer sezonları çok hızlı bitirdim ama ilk defa bu sezonu 1 haftada zor izledim. Gerçekten hiç zevk almadım. Cok saçmaladı. Anladıgım kadarıyla Guzman ve Ander çıktı. E kim kaldı ki? Umarım 5.sezon Carla veya Lu ya da her ikisi de gelirde biraz sarar.

Ben de sırf ilk 3 sezon hatırına izledim ama;

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.