Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
60
Favori
241.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2sinden de aldım hocam mavi almıştım sonra arkadaşın Doğum günü olduğu aklıma gelince ötekinden de aldım yani birini hediye edeceğim smoke olan aynalı diye geçiyor mavi olanda ayna yok dediğiniz gibi lakin bence smoke olan da o bildiğimiz aynalı gözlüklerden değil yani opak değil göreceğiz nasıl olduğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam gelince bi resim atarsan merak ettim 026 yi

• sioux kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam da yurtiçine vermişler gelir mi? buralara pek uğramıyor kendileri!!! Vakit bulunca gidip dayanacağız artık kapılarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızıl ay -- 15 Mart 2017; 4:30:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pay.check

Ben de fiyata dayanamayarak kapıda ödemeli bir sipariş geçtim bakalım ne gelecek.
    Bunların çakmasını kolaylıkla anlayabileceğimiz bir yöntem var mıdır? Çakma gelirse geri yollayalım.

Malesef yok öyle replikalar var ki orijinali ile karşılaştırsab orjinale sahte dersin

Rayban almıştım 20 dolara özel kilifindan en ufak detayına kadar orijinalinin paket içeriğinde gelmişti aldığım gözlükte Rayban da 220 dolar falandı farkı anlayamadık

Tabi 4 ay sonra burun koruyucu düştü halen yaptırmadım öyle yatıyor.

Bu sitede muhtemelen replikadır sağlam replika ise sıkıntı olmaz orjinal ise tadından yenmez uv koruması gibi standart gözlük özellikleri replikalar da da var pahalı bir şey değil uv koruma hatta polarize bile olanlar var. Gözlükler gereksiz pahalı. 15 dolara aldığım Rayban optik gözlüğün aynısını 270 TL ye optikcide gördüm malzeme bile aynıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 15 Mart 2017; 6:10:55 >

• mustang in son cold 1 ini de alarak listeye dahil oldum.58 liraya en kötü 1.sınıf replika gelir o da fena değil diyelim.
  • Optikçi replika satabilirmi ya ben pek ihtimal vermiyorum.

• Bende 2 adet sipariş geçtim.Bu mağazadan daha önce de alışverişim olmuştu.2015 ve 2016 yılındaki modelleri stok bitirmek için bu şekilde indirimli satıyorlar.Orjinalliğinden şüphe edilecek bir durum yok kendilerinin optik mağazasına gittiğinizde diyorlar zaten direk depodan gönderiyoruz burada çeşit yok internetten alabilirsiniz diye.Gidip mağazadan alabilecekler için söyliyeyim isterseniz almak istediğiniz modeli netten alıp teslimat adresini kendi optik mağazını verip oradan teslim alabilirsiniz.

• Site açılmıyor , sizde durum nedir ?
  • İhtiyacım olmadığı halde bi tane osse sipariş geçtim 58tlye geldi. Orjinal ama polarize degil sanırım camlar organik yazıyordu. Zaten 700 lira verip aldıgım gözlüğü taksiti bitmeden kaybettim 58 tlyi kaybetsem koymaz diye düşünerekten kapıda ödeme ile aldık bakalım haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Kapıda ödemeli hangi kargo ile yolluyorlar. Takip kodu felan gelmedi bana ?

• Kapıda ödemeliyi hangisi ile yolluyor bilmiyorum ama normal kargoyu yurtiçi ile yolluyor.
  • Alsak mi almasak mi ? Gozluk almak istiyordum tam da

• kendime alacak olsam alırım da çocuğa alacağım , göz bişeye benzemez hassastır , orjinalse alacağım. Ürün eline geçen arkadaşlardan yardımcı olabilecek var mı?
  • Benim dışımda da bu modeli seçen var mı varsa unisex mi bilgilendirebilir misiniz ?

http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-2029-MU1430_COL08.aspx
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Begendigin bi model varsa kacirma. Ben bu fiyatlara hicbiyerde gormedim

• benim bir diesel bir mustang gözlük geldi.kırık çizik vesaire yok.orjinal olduğunu tahmin ediiyorum, baya iyi görünüyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pigletx

benim bir diesel bir mustang gözlük geldi.kırık çizik vesaire yok.orjinal olduğunu tahmin ediiyorum, baya iyi görünüyolar

Foto istioruz hocam :)

• Arkadaşlar kredi kartıyla nasıl ödeme yapabilirim biri yardımcı olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Orijinalden alıntı: Pigletx

benim bir diesel bir mustang gözlük geldi.kırık çizik vesaire yok.orjinal olduğunu tahmin ediiyorum, baya iyi görünüyolar

Foto istioruz hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pigletx P kullanıcısına yanıt
    linkte atar misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.