Şimdi Ara

elise aldım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • jungda oynuyorum fakat insan olarak mı maviyi kesecegim yoksa orumcek olarak mi ilk hangi skill acicam build onerirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki de örümcek olarak. İlk W skilini açmanı öneririm. Sana ve yavru örümceklere atak hızı veriyor ve aynı zamanda iyileştirme sağlıyor.
  • İlk w aç.insan formunda at intihar örümceğini,örümceğe dönüş w ile yavru örümceklete tanklattır blueyu.sonra q ve e ile devam et.tank kas.zaten yüzde olarak vuruyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk ne fulleyeceğim onu yazmamişsın ayrica ilk w-q-e acacagim dimi yanlis anlamadim

• Hozeis. kullanıcısına yanıt
    w-q-e aç q fulle sonra w.Örümceklerine tanklattırtmayı öğrenirsen max 1 pot harcayarak tamamlarsın 3 level yolculuğunu.1.50-52 arası insanken w skilini buffın çıkıca yere at ve örümceğe dönüş.LCS lerde örümceklere tanklattırtmıyorlar bazen zaten 5 potumuz var diye daha hızlı dönmek için yani sen bilirsin genede.13 levelde top laneiniz damage vuran bir ad ise (ww-tryndamare iyi gidiyiro) 2 kişi baron yapabilirsiniz.Ganklarını örümcek halinde atmanı öneririm e ile adama yaklaşırsın q ile vurmaya çalışırsın olmadı insana dönüşür stun tutturmaya çalışırsın.Bazıları insanken gidip gank atmaya çalışıyor plz.
  • Bol bol gang at zannedersem low elodasin elise ile gittigin laneden bos dönmemen lazim

Combo genelde su sekilde degiskenlik gösterir duruma göre insan formda: e-q-w sonra örümceğe dönüşüp q-w flash basarsa e ile atlıcan tepesine falan oynaya oynaya ögrenirsin
  • Elise sağlam nerf yedi. Eski elise ile rahat oyun taşınıyordu ama artık damagesi çok düştü. Damagesiz elisenin pek faydalı olduğunu düşünmüyorum artık. Magic pen. Ve hp çıkarsan itemleri iyi olur. Oyunun başında seri gankler atman lazım.

• w başla ilk örümceği at 1:53 gibi buff çıkınca örümcek olup mavi veya kırmızının yanındaki yoldaşlarına vurmasını sağla sonra q aç sonra e aç devam et şimdi sana comboyu söyleyeyim eğer rakib açıkta ise(önünde minyon yoksa) insan halinde e ile stun at yakınsa q-w uzaksa w-q yapıp örümcek olup q-w yapman lazım kısaca
    e-w-q-r-q-w build ise

ap veren jungle itemi
    merkür veya ninja tabi
    banshee
    randuin
    liandry veya cehennem asası
    rakibe göre herhangi bir def eşyası
  • middede oynanırmı bu hero

• quote:

Orijinalden alıntı: Hozeis.

middede oynanırmı bu hero

Oynayan gördüm
  • Aslında middede gayet güzel oynanıyor, hatta takımda tank varsa ap gidip oyun taşınıyor

• Örümcek ol Spiderman çağırma özelliğini kullan

• Elime aldım diye okudum

• şunu izle, örümceklere tanklatmayı öğren, dmg almadan dön jungle ını

• insan ile skilleeri boşaltıp örümcek foormuna geçmen lazı youtubede bolca vşideosu var
  • Bu arada insan halinde e yi tutturduktan sonra w gönderip, w yoldayken q atabilirsin sonra seri şekilde örümcek haline geçip q atarsan yoldaki w kesin hedefe çarpar çünkü tüm örümceklerle üstüne atılıyor sonra w allah ne verdiyse dal.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.