Şimdi Ara

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
3
Favori
38.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmem legendary konusunda çok fikir almıştım senden zamanın da belki ondan çağrışım yapmıştır. Bllodmage Thalnos craftlamam da senin etkin çok büyük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scropion

Bilmem legendary konusunda çok fikir almıştım senden zamanın da belki ondan çağrışım yapmıştır. Bllodmage Thalnos craftlamam da senin etkin çok büyük

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bu arada leg konusunda bir sıkıntınız yok gibi. Öncelikli kullandığınız decklerdeki legleri golden yaparsınız artık. Tüm desteyi golden yapmaktansa sadece legleri golden yapmak daha iyi oluyor bu arada. Hem animasyon olarak hem de elinizdeki kartların arasında mükemmel görünüyor. Bir gün belki benim de golden legim olur

• Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Gold kartlar güzel duruyor gerçekten, classların hepsini 60 yaptım gold kartları toplamak için. Şimdi sıra kalan heroları gold yapmaya kaldı.Bu arada yeni bir video yayınlamışlar yakın bir zaman da yeni bir şeyler ekleyebilirler diye düşünüyorum
  • Paketten çıkanlar:

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]

Craft ettiklerim:

Paketten çıkıpta dust ettiklerim:

Evet iki Sylvanas çıktı

15 Ocak edit

• Arkadaşlar... elimde:

-Dr. Boom
    -Sylvanas...
    -Justicar...
    -Tirion..
    -Malganis
    -Rhonin
    -Iron Juggernaut (Brann ile neler yapabileceğimi görmek için tozlamadım)

var. Sırada hangi kartı yapmamı önerirsiniz?
  • 700Dust var suanda 1Legendary Leeroy Jenkins + 5-6Epic-yada leeroy+İllidan dustlayıp
    Justicar yapmalımıym?
  • Yildirim Özyiğit kullanıcısına yanıt
    bence epicler kalsın leeroy ile illidan'ı gönder eğer illa yapıcam diyorsan. Ama ben olsam hiç bir şeyi dustlamam, golden kartlar dışında tabi, zamanla dust birikmesini beklerdim. Golden kartlardan çok iyi dust geliyor, aklında bulunsun. şekli güzel olabilir ama şekil dışında fazladan bir özelliği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanus

bence epicler kalsın leeroy ile illidan'ı gönder eğer illa yapıcam diyorsan. Ama ben olsam hiç bir şeyi dustlamam, golden kartlar dışında tabi, zamanla dust birikmesini beklerdim. Golden kartlardan çok iyi dust geliyor, aklında bulunsun. şekli güzel olabilir ama şekil dışında fazladan bir özelliği yok.

Tesekkürler cevap için biraz gec gelınce bende Dustlayıp Justicar aldım.
    Druid için
    6/7 oyun attm ama hiç denk gelmedi
    Google yazdım justicar vs Ysera buradada pişman oldm herkes ysera demiş.
  • Yildirim Özyiğit kullanıcısına yanıt
    Justicar'dan tam verim almaniz icin Control Priest ve Warrior'da denemenizi tavsiye ederim. Ayriyetten Midrange Paladin deckinde de kullaniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yildirim Özyiğit

quote:

Orijinalden alıntı: erkanus

Tesekkürler cevap için biraz gec gelınce bende Dustlayıp Justicar aldım.
    Druid için
    6/7 oyun attm ama hiç denk gelmedi
    Google yazdım justicar vs Ysera buradada pişman oldm herkes ysera demiş.

Justicar yseradan çok daha kullanışlı bir kart , ysera sadece control warrior ve dragon priestte kullanılıyor . Hatta control warriorda bazen kullanılmıyor bile . Justicar şu an priest içinde control warrior içinde çok kullanışlı .

Zaten ikisinede sahip olcaksınız zamanla hangisini önce yaptığınızın sırası pek önemli değil

Edit: internetten deckler hakkında fikir almalısınız , daha önce druid deckine justicar yada ysera koyan biriyle karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Perseus_ -- 22 Ocak 2016; 20:21:12 >

• 150 gold biriktirip girdigim arena da 2 galibiyet almanin huznu ile biraz önce actigim packin verdigi sevinci sizlerle paylasmak istedim :) diger legend kartlarimida asagiya yaziyorum.

Iron juggernaut
    The Skeleton Knight
    Ragnaros The FireLord
    2 tane Gold Frost Giant (legend degil ama fiyati legend :)

https://store.donanimhaber.com/6d/62/17/6d62172204db9e8a191f5f0eae1d30a0.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakin ol Sampuan -- 25 Ocak 2016; 22:10:46 >
  • yaklaşık 1 senedir oynuyorum hiç para yatırmadım 3 adventure mde full açık heroicler bile (700 gold biriktirmek baya sıkıcıydı) ;

alextrasza
    prophet velen (golden)
    dreadscale
    king krush
    rhonin
    eadric the püre
    edwin vancleef
    confessor
    trade prince galywix (dustladım)
    mistcaller
    bloodmage thalnnos
    king mukla(dustladım)
    cairne bloodhoof
    justicar(craft)
    illidan 2x pack 2x dust
    slyvanas (craft)
    dr boom (craft)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 27 Ocak 2016; 1:01:11 >
  • Tinkmaster Overspark (Toza dönüştürdüm) - Aşırı gereksiz bir Legend -
    Dr.Boom (Craft)
    Captain Greenskin
    Deathwing
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

150 gold biriktirip girdigim arena da 2 galibiyet almanin huznu ile biraz önce actigim packin verdigi sevinci sizlerle paylasmak istedim :) diger legend kartlarimida asagiya yaziyorum.

Iron juggernaut
    The Skeleton Knight
    Ragnaros The FireLord
    2 tane Gold Frost Giant (legend degil ama fiyati legend :)

https://store.donanimhaber.com/6d/62/17/6d62172204db9e8a191f5f0eae1d30a0.jpg
    biraz önce arenada cikti sunu da ekleyim sizce bu kartin bi gideri var mi yoksa toz mu yapayim?
    Fjola Lightbane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakin ol Sampuan -- 29 Ocak 2016; 20:57:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: naughtymmn

Bloodmage Thalnos x2
    Antonidas
    Velen x2
    Mistcaller
    Grom Hellscream
    Varian Vryyn
    Old Murk-eye
    Justicar
    Sylvanas Windrunner
    Nexus champion saraad
    Baron Geddon
    Chillmaw
    Boom
    Alextrazsa
    Malygos x2
    Nozdormu x2
    Ysera

17 Tane Legendary var elimde. Bir de maceralardan çıkanlar var işte. Thalnos, Malygos, Nozdormu(birisi golden) ve Velen 2şer defa çıktı. En az 10 tane de Legendary kırdığım var en işe yaramazlardan.
    3k dust var hala. Belki 2 tane daha yaparım. Cw oynuyorum şuan.

baya iyiymiş, kaç pack açtın
  • Arkadaslar bu karti craftladim, sonra golden çikti pack'ten :D Sizce normalini kirayim mi?
  • konix kullanıcısına yanıt
    normalini niye kırıyorsun golden'ını kır.

• Kullandığım kart olduğundan Golden olması iyi bence. Hem yanar dönerli :) Hep acil dust ihtiyacım da yok
  • konix kullanıcısına yanıt
    Bence saklayabilirsin goldunu
  • ne ballısınız aga
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.