Şimdi Ara

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
3
Favori
38.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paketten çıkanlar: Captain Greenskin, Nat Pagle, Antonidas,Tinkmaster ve Jaraxxus. Jaraxxus ve Tinkmaster hariç hepsini disenchant ettim
    Craftladıklarım: Alextrazsa, Ragnaros, Cenarius
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

quote:

Orijinalden alıntı: Anti Anduin

Bir legendary craftlayacaksan en iyi seçim muhtemelen Sylvannas olur.

Bende şu an Sylvannas, Rag, Ysera, Cairne, Greenskin, Jaraxxus, murlocların legendarysi (adını hatırlamıyorum), paladin legendary ve Antonidas var.

Ne zamandır oynuyorsunuz sorabilirmiyim ?

2 ya da 3 ay oldu. Şu an Nat Pagle, Tinkmaster, Alextrazsa, Bloodmage ve Edwin de var gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daafis -- 24 Şubat 2014; 11:17:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

quote:

Bir legendary craftlayacaksan en iyi seçim muhtemelen Sylvannas olur.

Bende şu an Sylvannas, Rag, Ysera, Cairne, Greenskin, Jaraxxus, murlocların legendarysi (adını hatırlamıyorum), paladin legendary ve Antonidas var.

Ne zamandır oynuyorsunuz sorabilirmiyim ?

2 ya da 3 ay oldu. Şu an Nat Pagle, Tinkmaster, Alextrazsa, Bloodmage ve Edwin de var gerçi.

Bende 1 aydır falan oynuyorumda ondan sordum. Şanssız olan benim herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendeki legendery kartlar sahip olma sırasına gore:
    Malygos ( +5 spell damage - 4/12 ) (Neutral)
    Golder Hogger ( her el sonunda 2/2 lık tauntlu mınyon cıkarması - 4/4 ) ( daha sonra bu kartı 1600 dusta cevırdım )(Neutral)
    Archmage Antonidas ( büyü yaptıgında fireball buyusu kazanıyorsunuz 5/7 ) ( golden hoggerdan gelen dustla olusturdum)( Mage legenderysi)
    Ysera (her el sonunda dream card vermesi 4/12 )(Neutral)
    Tirion Fordring ( divine/taunt/ öldügünde 5/3 luk weapon) (6/6) (paladin legendery)
  • Mana değeri 10 un üzerinde olan legendary kartlar var. Onlar nasıl kullanılıyor merak ettim? 20 falan olan var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Mana değeri 10 un üzerinde olan legendary kartlar var. Onlar nasıl kullanılıyor merak ettim? 20 falan olan var...

Onlar legendary değil. Ya elindeki, ya yerdeki ya da geçen tur sayısı kadar az mana ister oynamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

quote:

Mana değeri 10 un üzerinde olan legendary kartlar var. Onlar nasıl kullanılıyor merak ettim? 20 falan olan var...

Onlar legendary değil. Ya elindeki, ya yerdeki ya da geçen tur sayısı kadar az mana ister oynamak için.

Geçen tur sayısı kadar olan kart hangisi yaw benmi hatırlayamıyorum yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidinc06

quote:

quote:

Ben o kartları kullanmadığım için tam bilmiyorum ama giantlar o tarzda şeyler istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben o kartları kullanmadığım için tam bilmiyorum ama giantlar o tarzda şeyler istiyor.

ilk ikisi doğruda üçüncüsü dedim bilmediğim bir kartmı diye.Oda molten giant ana karakterin canı azaldıkça mana değeri azalıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ilk ikisi doğruda üçüncüsü dedim bilmediğim bir kartmı diye.Oda molten giant ana karakterin canı azaldıkça mana değeri azalıyor.

Molten Giant : Heronun canına göre
    Sea Giant : Ortada bulunan minyon sayısına göre
    Mountain Giant : Elinde bulunan kart sayısına göre

• İlk legendary gold alex. Disenchant etmelimiyim sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elderworm

İlk legendary gold alex. Disenchant etmelimiyim sizce ?

Genelde hangi classlarla oynuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Mage, paladin, shaman.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Mage, paladin, shaman.

Magede pek kullanışlı olmaz ama paladin ve shamanda iş yapabilir. Disenchant yaparsan Bloodmage Thalnos, Nat Pagle, Tinkmaster Overspark, Sylvanas Windrunner tavsiye ederim. Alex ten daha faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 28 Şubat 2014; 15:56:05 >
  • Desteye Ragnaros ve Deathwingi kattım, ondan sonra hiç yenilmedim desem yeridir

Legendary ciddi anlamda oyun dengesini çok bozuyor, deste limiti getirilmeli yoksa düzenli oynayanlar destesine 30 legendary koyar, oyunun tadı kalmaz. Bir zamanlar çok tarışılan parası olan konuşur a gelir mesele.
  • demin deste açtım. mouse u kapalı karta uzattım birden turuncu ışıklar saçmaya başladı kart. aklımdan neler geçti neler. ama çıkan kart bloodmage idi. bana kullanışsız geldi. siz ne diyosunuz bu konuda.

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]

alttaki kartlar bile bana gereksiz gelirken bu kartın amacını pek anlayamadım. aynı spellpowerı veren aynı manaya 2/2 lik minion var. veya ölmeden kart çektiren ve bu sayede silence yeme gibi bi ihtimalide olmayan aynı statlara sahip bi kart daha var. biri aydınlatırsa sevinirim. yoksa disench olacak sonu

buda benzer sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 2 Mart 2014; 19:04:15 >

• Grommash vardı parçalayıp Free Mage deck için Faceless Manipulator yaptım. Zaten Warrior oynamayı sevmiyordum diye teselli ediyorum kendimi şu an.

Free Mage:http://www.hearthpwn.com/decks/33140-trumps-free-mage
  • quote:

Desteye Ragnaros ve Deathwingi kattım, ondan sonra hiç yenilmedim desem yeridir

Legendary ciddi anlamda oyun dengesini çok bozuyor, deste limiti getirilmeli yoksa düzenli oynayanlar destesine 30 legendary koyar, oyunun tadı kalmaz. Bir zamanlar çok tarışılan parası olan konuşur a gelir mesele.

bi desteye 6-7 legendary yetiyo. çünkü şunuda alayım bunuda alayım deyince çok yüksek manalı birsürü kartın oluyo. geçen izledim 28 legendaryli bi adamın videosunu. ilk oynadığında kazandı sonra kaybetti playmodeda. çünkü eline hep 8 manalı kartlar geldi oynayamadı haliyle.

videosuda buydu galiba
    http://www.youtube.com/watch?v=dI-QfA8qZn8

edit: 28legendary +2 faceless var destede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 2 Mart 2014; 19:16:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

demin deste açtım. mouse u kapalı karta uzattım birden turuncu ışıklar saçmaya başladı kart. aklımdan neler geçti neler. ama çıkan kart bloodmage idi. bana kullanışsız geldi. siz ne diyosunuz bu konuda.

[simage]http://wow.zamimg.com/images/hearthstone/cards/enus/original/EX1_012.png[/image

alttaki kartlar bile bana gereksiz gelirken bu kartın amacını pek anlayamadım. aynı spellpowerı veren aynı manaya 2/2 lik minion var. veya ölmeden kart çektiren ve bu sayede silence yeme gibi bi ihtimalide olmayan aynı statlara sahip bi kart daha var. biri aydınlatırsa sevinirim. yoksa disench olacak sonu
    [simage]http://wow.zamimg.com/images/hearthstone/cards/enus/original/CS2_142.png[/image
    [simage]http://wow.zamimg.com/images/hearthstone/cards/enus/original/EX1_015.png[/image

buda benzer sayılır
    [simage]http://wow.zamimg.com/images/hearthstone/cards/enus/original/EX1_096.png[/image

Bu kartı spell damage'e ihtiyacın olduğu zaman oynayıp sonra spell kullanmak iyi oluyor. Deathrattle'ı da gayet iyi, bu ikisini bir arada yapan düşük manalı bir kart yok.

• en azından 1 mana olsaydı kart ozaman işte legendary denirdi ama bu haliyle bana hala sıradan bi kart gibi geliyo. işe yarar bi kart elbette ama legendary olmayı haketmiyo bence. pro oyuncuların destelerinde görüyorum ama onların oyunlarında da pek iş yaptığını görmedim. vardır bi bildikleri deyip atayım desteye dursun bari
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.