Şimdi Ara

ELİMDEKİ PARFÜMLERİ SATMAK İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar selamlar. Elimde yurtdışından alınma sıfır birkaç parfüm var. Bunları nerede satabilirim ?

• Sahibinden.com, letgo, donanımhaber 2. el satış. (sıfır olduğunu belirtirsin)
  • engineer037 kullanıcısına yanıt
    Hocam buralardan parfüm alanlar var mı gerçekten ? Elimdeki ürünler mağaza fiyatının neredeyse yarısı. Orjinalliğini de internet sitelerinden kontrol edebilirler.
  • birdolarınpiramidi kullanıcısına yanıt
    Letgo'da herşey satılıyor cidden ama tabi parfüm biraz zor satılır. Belirtirsin orjinal olduğunu belgelerle, o şekilde satarsın belki. En hızlı satışı direk mağaza satmakla yapabilirsin. :)
  • Hangi parfümler var? Fiyatları nedir?
  • Fotolu şekilde paylaşırsan buradan da talip çıkabilir
  • Takipteyim burdan paylaşırsan alabilirim
  • Benimde elimde bir çok parfüm var.Modacruz hesabımından da satış yapıyorum. ilgilenirseniz sayfayı paylaşabilirim🙏🏼
  • benim elimde de 100 ML tomford neroli portofino acqua var, boynerden alınma orjinal ürün, hediye geldi bana, şuan elimde kullandığım çok parfüm olduğu için satıyorum, ilgilenen varsa iletişime geçelim.
  • "Orijinal"
    "Orijinal"
    "Orijinal"
  • MERHABA BENİM ELİMDE GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO 200ML VE Valentino Uomo by Valentino for Men 3.4 oz EDT Sprey ERKEK PARFÜMLERİ VAR ORJİNAL BARKODLU JİLETİNLİ KULLANILMAMIŞ NEREDEN SATABİLİRİM YARDIMCI OLABİLECEK BİRİ VARMI

• becagla B kullanıcısına yanıt

Merhaba Hala Satışlarınız devam ediyormu Bende 1500 adet PArfüm var ORtak satış da yapabiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.