Şimdi Ara

Elektronik sitesine yazarlar alınacaktır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce açtığım konuda 2 mühendislik öğrencisi arkadaşla anlaşmıştık. Onlarla problemsiz bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Ben Mebde elektrik elektronik öğretmeni olarak çalışıyorum. Benimle birlikte konu ekleyecek, içerik girecek, 2 arkadaşa daha ihtiyacım var.

Sitenin geliri az olduğundan ücret harçlık düzeyinde. Zamanla gelir de elde ettiğimizde ücret de artacaktır. Özellikle üniversite öğrencileri ile daha rahat çalışabiliriz diye düşünüyorum.

Ocak ayında 50-100 arası olan günlük ziyaretçi sayısı 700'lere kadar çıktı. Hızla artmaya da devam ediyor.

Hedefim elektronik alanında en geniş içeriğe sahip, çok faydalı olabilecek bir site oluşturmak. Ücretli - ücretsiz her desteğe ihtiyacım var. Ücretsiz yazarlık yapmak isteyenler de başvurabilir. Site elektronik devreler

Hangi alanlarda yazarlık yapabilirsiniz? Her türlü fikre açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolanka -- 16 Nisan 2013; 23:21:00 >

• Hocam ben düşünebilirim. Yalnız çok fazla aktif olamam. Çünkü dersler ve proje derken zaten aylar yıllar geçiveriyor. Ama bilgi ve proje paylaşmayı severim Özellikle ilginç elektronik cihazlar ve Fizik hakkında araştırma yapıp onların mantığını öğrenmeyi seviyorum. Bunlarıda sanal ortamında paylaşıyorum zaten. Bölümüm elektrik elektronik Mühendisliği. Zaman zaman ders içeriklerinide kendim yorumlayıp paylaştığım olur. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

benim hakkımda bilgi için.

blog: about.me/yusufbulbul

web: yusufbulbul.tr.gg
  • Pm gönderildi.

Artık Yusuf da bizimle. Ücretli bir arkadaşa daha ihtiyacımız var. Ücretsiz sınırsız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolanka -- 16 Nisan 2013; 23:19:08 >
  • Merak ettiğim 700 ziyeretçi günlük mü aylık mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Merak ettiğim 700 ziyeretçi günlük mü aylık mı?

Günlük tabii. Karışıklık olmasın diye daha açık yazdım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolanka -- 16 Nisan 2013; 23:21:40 >
  • Pm atamıyorum hata alıyorum siz atabilir misiniz bi ordan cevap vereyim bende.
  • Başarılar dilerim ancak önerim parayla yazar almaktansa gönüllü paylaşım yapacakları bulmanız sitenin aktifliği arttıracaktır.
  • Kusura bakmayın biraz pm kutunuz da kalabalık yaptım sanırım göndermiş gibi Pm leri çünkü
  • Yorumunuz için teşekkür ederim. Site gelir getirecekse, yazarlar da bir şeyler kazanmalı diye düşünüyorum.
  • dediğiniz ileriki seviyelerde zaten olacaktır.Ancak bu şekilde sadece para için paylaşım yapacak,hatta belkide yaptığını sanacak kişiler de gelecektir.Karar sizin tabi ama bu tarz oluşumlarda bana göre gönüllülük ön planda olmalı.Ama ne olur siz gelirden onlara eğitim amaçlı kartlar,kitler alırsınız.Ben olsam ilk başta bu şekilde ilerlemeye çalışırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

dediğiniz ileriki seviyelerde zaten olacaktır.Ancak bu şekilde sadece para için paylaşım yapacak,hatta belkide yaptığını sanacak kişiler de gelecektir.Karar sizin tabi ama bu tarz oluşumlarda bana göre gönüllülük ön planda olmalı.Ama ne olur siz gelirden onlara eğitim amaçlı kartlar,kitler alırsınız.Ben olsam ilk başta bu şekilde ilerlemeye çalışırdım

Ayhan bey fikriniz çok güzel. Yazarlara o tarz hediyeler verilebilir. Şimdilik bu bana daha kolay geliyor. Sitenin adı duyuldukça, içerik zenginleştikçe gönüllü yazarlar da olacaktır tabii.
  • Başarılar.Vakit buldukça gözgezdirmeye çalışırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.