Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #28
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sagolun hocam , ben usbden sarj etmiyorum bi tane samsung sarj aleti var onu kullanıyorum.
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Usb 5V verir. Harici şarj cihazları da şebekeden aldığı 220 voltu 5 volta çevirir yine 5V ile şarj eder. Şarjda önemli olan volt değil amper değeri, piller cihaz içinde usbden şarj olurken sabit akım alamayabilir, kararsız akımdan dolayı ısınabilir vs. diye harici şarj cihazlarında şarj ediliyor. Bendeki nitecore da aynı usb gibi 0.5A ile şarj ediyor mesela, şarj süresi uzun sürüyor. Pil dolmaya yakın iken akımı düşürüyor pil daha uzun ömürlü olsun diye. Lityum iyon güzel teknoloji.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 24 Mart 2017; 10:59:19 >
  • kusura bakmayın pc deki 12v ile karıştırdım.
    evet dediğiniz gibi usb den gelen akım sabit olmayabilir, dalgalanma olabilir.
    sonuç olarak anlatmak istediğim şu; pillerin usb den değil haricen şarj edilmesi daha uygun olacaktır.
  • Arkadaslar duzgun bir marka ve istanbukda nereden alabilecegim hakkinda bilgi berebilecek birisi var mi?

Smok alien ve Hcigar vt75 nano iyi diye biliyorum ama nerede bulunur mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm yeni başlayanlar, youtube daki envai çeşit videolardan bilgi sahibi olun. çok kısa olarak atomizerler farklı farklıdır. kullanımı, likit doldurması, içimi vb. bilgi toplayın. modlar çeşit çeşittir. mekanik tabir edilen modlara fazla ilgi göstermeyin. patladı haberlerinin kaynağı bu pili olduğu gibi ato'ya veren modların kalitesiz olanlarıdır. en güzeli harici pil takılan ekonomik bir modla başlayın. eleaf istick pico (75w tek pilli) tam bunun içindir. atomizer (ato) olarak ise sigara içimi tadında olan veya ciğerlere bol duman veren atolardan seçeceksiniz. ben ciğer çekimi sevmiyorum örneğin. boğazdan ciğere kadar yakıyor. bu sebeple 1ohm ve üzeri coil kullanıyorum. 12w-16 watt arası. dediğim gibi bilgi sahibi olun öncelikle.
  • arkadaşlar bana ulaşabilirsiniz
  • Arkadaslar merhaba.

Bende alien la araniza katildim.

Ancak suan ankara ici likit sorunu yasiyorum.

Bu likitin en iyisi hangisidir. Nerden kaca alinir. Mesela bana kiti aldigim yerdeki arkadas instagramda buhar bey diye bi hesabi olan bir saticinin likitini vermisti. Acikcasi cok memnun kaldim ama simdi bitti. Arastirinca satici iyimi kotu pek bi yorum bulamadim o yuzden de guvenemedim. Guvenilir iyi ve mumkunse ankarada olan likit tedarikcisi var mi bildiginiz?

Ankara ici olursa cok iyi olur cunku yarin acil likit edinmem lazim.

• smok alien için 340tl iyi fiyatmı piller hariç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

smok alien için 340tl iyi fiyatmı piller hariç?

Iki pil dahil 400e aldim iyi galiba fiyat

• VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    ESF forumda 320 liraya satanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mellon16

Arkadaslar merhaba.

Bende alien la araniza katildim.

Ancak suan ankara ici likit sorunu yasiyorum.

Bu likitin en iyisi hangisidir. Nerden kaca alinir. Mesela bana kiti aldigim yerdeki arkadas instagramda buhar bey diye bi hesabi olan bir saticinin likitini vermisti. Acikcasi cok memnun kaldim ama simdi bitti. Arastirinca satici iyimi kotu pek bi yorum bulamadim o yuzden de guvenemedim. Guvenilir iyi ve mumkunse ankarada olan likit tedarikcisi var mi bildiginiz?

Ankara ici olursa cok iyi olur cunku yarin acil likit edinmem lazim.

Efkar ve heisenberg turkiyedeki en iyi 2 uretici bence . Efkar daha cok tutunlu yapiyor ciger cekiminde cok verimli gelmedi bana sigara icimi bir ato ile cok guzel gidiyor . Heisenberg de guzeldir 2sinin tedarikcilerini de ESF de bulabilirsin

• Eilaf piko mini sifir gibi 5542460597 150 tl

• Arkadaşlar elimde Smok Alien TFV8 Baby kit için hazır Coil ve RBA (elle sarılabilir coil) seti vardır, ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim, özel mesaj atabilirsiniz. Kesinlikle hepsi orjinal, kendim de kullanıyorum. Coillerin arkasında elle kazıyıp kontrol edebileceğiniz verification kodları var.

TFV8 Baby Q2 - 0.4 Ohm İlk aldığınızda içinde kurulu olarak gelen performanslı Coil.
    TFV8 Baby için RBA Kit (Kendiniz tel ve pamuk sarabilirsiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 25 Mart 2017; 15:6:34 >
  • rba fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halo1903

Eilaf piko mini sifir gibi 5542460597 150 tl

Kargo ücretsiz mi?

• Eleaf iStick Pico 75W Elektronik Sigara nerden alabilirim,yeni başlıcam bende
  • kafayı kaldırın, bir kaç mesaj üstte arkadaş satıyor.
  • Elimde 4 adet Sıfır Orjinal GeekVape Ammit RTA mevcut.

Fiyat 160tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtiyatlı -- 26 Mart 2017; 10:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyatlı

Elimde 4 adet Sıfır Orjinal GeekVape Ammit RTA mevcut.

Fiyat 160tl

Hocam 1 tane neyinize yetmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delon

quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyatlı

Elimde 4 adet Sıfır Orjinal GeekVape Ammit RTA mevcut.

Fiyat 160tl

Hocam 1 tane neyinize yetmedi.

Hocam bir arkadaş alacam sipariş ver dedi sonra vazgeçti. Bende satıyorum

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.