Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: clupturk Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
3.730
Cevap
161
Favori
212.789
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Elektronik Sigara - ANA KONU-
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1287 Mesaj
      14 Nisan 2019 20:13:54
      quote:

Orijinalden alıntı: EspiritusSancti Arkadaşlar mtlye geçtim elimde neredeyse hiç kullanmadığım siyah renk creed rta var bütün yedekleri duruyor ayrıca fazladan 1 adet bubble glass vereceğim yanında istediğim fiyat 150 liradır
      kullanıcı için güzel fiyat
      renk ne hocam

Aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç almayı uman kişiye aptal denir. Dahiliğin bile mutlak bir sınırı varken aptallığın asla. En kötüsü de dünya onlarla doludur.

• Yüzbaşı
      820 Mesaj
      14 Nisan 2019 22:49:26

"....siyah renk creed rta ..." yazmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      clupturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayat bir gündür, o da bugündür.
    • Binbaşı
      1287 Mesaj
      15 Nisan 2019 07:46:19
      quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali "....siyah renk creed rta ..." yazmış. Alıntıları Göster
      :)
      atlamışım
      |
      |

Aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç almayı uman kişiye aptal denir. Dahiliğin bile mutlak bir sınırı varken aptallığın asla. En kötüsü de dünya onlarla doludur.

• Çavuş
      82 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:34:12

Penodat ve v3mini kullanıyorum penodat fiyatına göre gayet iyi bir atomizer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ByBaterist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2456 Mesaj
      15 Nisan 2019 23:27:43

iyi akşamlar. tarot pro kullanıyorum. hazır coillerden sonra kendim sarmaya karar verip tel ve pamuk aldım. sarım yapıp bağladım ama atomizer short hatası alıyorum. bazen 20-25 watt a kadar ateşliyor 30 dan sonra hata veriyor. bir yerlerde hatam var ama nedir bilmiyorum. istanbul anadolu yakasında üsküdar kadıköy ataşehir vs yakınlarda işi bilen yardımcı olabilecek biri var mı acaba..

edit: NakeBenihime hocam aynı cihazı kullanıyoruz. tfv8 paketin içinden çıkan rba . bildiğin bir tüyo var mı. ya da ne olabilir aklına geliyor mu..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 15 Nisan 2019; 23:31:57 >
      |
      |
      Bahsedilenler: NakeBenihime

Referans tutmuyorum tektek ama İsteyene kefil isteyene referans verilir...
    • Binbaşı
      1271 Mesaj
      16 Nisan 2019 08:41:00
      quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco iyi akşamlar. tarot pro kullanıyorum. hazır coillerden sonra kendim sarmaya karar verip tel ve pamuk aldım. sarım yapıp bağladım ama atomizer short hatası alıyorum. bazen 20-25 watt a kadar ateşliyor 30 dan sonra hata veriyor. bir yerlerde hatam var ama nedir bilmiyorum. istanbul anadolu yakasında üsküdar kadıköy ataşehir vs yakınlarda işi bilen yardımcı olabilecek biri var mı acaba..

edit: NakeBenihime hocam aynı cihazı kullanıyoruz. tfv8 paketin içinden çıkan rba . bildiğin bir tüyo var mı. ya da ne olabilir aklına geliyor mu..?
      Muhtemelen sarımı yanlış yapıyorsun atomizer short hatası alıyorsan zorlamaman gerekiyor cihazı.

Kusura bakma en son 2 yıl önce kullandım galiba esigara. Herşeyi bıraktım ben. Ama sarımında sorun var RBA nın dışına 1 tel içine 1 tel veriyorduk galiba tfv8 rba da.

Atomizer short hatası devrenin tamamlanamadığı bir yerde hata olduğuyla ilgilidir biraz video falan izlemelisin ben unuttum malesef.
      |
      |

PSN ID: MuskulPresident

Aktif Oynadıklarım : MK X - Rocket League - Ni-oh - The Surge

• Çavuş
      82 Mesaj
      16 Nisan 2019 10:05:44

Kısa devre yapıyordur bağlantıyı tekrar kontrol etmelisin tel bacaya değiyor olabilir

|
      |
      KcRasco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2456 Mesaj
      16 Nisan 2019 10:24:01
      üsküdar - kadıköy ataşehir vs yakın biri varsa anlayan bi ses etse bi zahmet yanına uğrasam destek alsam. var mı böyle bir babayiğit tanışıp muhabbet edelim bi çay ısmarlayayım
      |
      |

Referans tutmuyorum tektek ama İsteyene kefil isteyene referans verilir...
    • Yarbay
      6362 Mesaj
      17 Nisan 2019 16:50:52
      Smok infinix aldım, bu cihaz için likitin yoğun olmaması gerektiğinden nic salt öneriyorlar lakin ben o kadar fazla nikotin ve benzoic asit almak istemiyorum dolayısıyla 50/50 normal likit arıyorum 0-3-6mg. Nereden bakıcam bu işe bilemedim, elden almaya doğubanka gittim 50/50 yok, perpaya gittim sivil polis muamelesi gördüm herkes biz sadece iqos tamiri yapıyoruz diyor

|
      |

Inceleme: Zalman ZM-NC1000 Laptop Sogutucusu

Inceleme: ORJİNAL TEYBE USB SD AUX Digital Music Changer

Apple Watch Sport Uzay Grisi

iPhone 6 Uzay Grisi 16 GB

Samsung 55H6470 - PS4 500Gb

|| HP Dv5 || C2D P8400 @ 2,26 1066 || 4 GB DDR2 800 || 120 GB Sandisk Extreme SSD || 15.4" WSXGA+ Infinity (1680 x 1050) ||

|| N wifi+Bluetooth || 512 MB 9600M GT || HDMI & eSATA & Altec Lansing || High Capacity Battery || Win10 Pro x64 ||
    • Er
      7 Mesaj
      24 Nisan 2019 17:59:28
      bende vgod 2 elite mech mod var ve memnunum herkese öneririm ama mech kullanmayı bileyenler
      mech kit yada mod almasınlar ben birtane daha almayı planlıyorum ama başka bir marka model
      |
      |

Alem Buysa Kral Biziz Siz Kaşınırsanız Biz Hackleriz !

Ne Mutlu Türküm Diyene !
    • Yüzbaşı
      391 Mesaj
      Merhaba arkadaşlar buraya ilan açılıyor mu bilmiyorum yasaksa bir yetkili siler sanırım çok kısa süre kullandığım e-sigara kitimi satıyorum çok az kullanıldı ve çok temiz,vaporesso revenger x kutusu mevcut belgeleri ve şarj kablosu yedek tank camı oringler full kutu içeriği bunun haricinde daha yeni aldığım yüksek kalite silikon kılıfıda veriyorum ayrıca aspire exo atomizerimde satılık oda full kutu içeriği ve 4 adet yedek coil ile revenger ile set olarak veya ayrıda satılabilir

|
      |

2008 laguna 2 phase 2 1.6
Reklamlar
Ankara Web Tasarım
Paykasa
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.